Kore fanlari buraya?

Bana kore okul dizisi ya da filmi onerirmisiniz dram da olabilir mini dizide olabilir

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah akına kore fanı mısın? Bende *-* Ayy öldüm. *-* Ayy bittim *-* Ayy yerim. *-* Twenty Years Old, Adolescence Madley, After School bokbulbok, aftermath, aftermath iki, BOF, Delightful girl, Dream High, God Of Study, Heartstring, Hello My Teacher, Hi school love on, I * sam, Jungle Fish, King of high school, Ma boy, makrel run, Mimi, Monstar, My Friend is still alive, Princess hours, Queen of the classroom, Reply 1994, Reply 1997, School 2013 , School 2015, Shut up flower boy band, Sungkyunkwan scandal, The heirs, To the beautiful you, Vampir Flower, Whats Up, White Christmas, Seonam Girl High School, 12 years reunion, angry mom, Orange marmalade, Ghoust Soul, To be Continued, Sassy go go, Flatterer, Moorim School... Hepsi okul konulu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 9

• playfull kiss

1|0
    0|0
  • Napem koreyi yea

0|0
    0|0
  • Heartstrigs , School 2015 , The Heirs,🤔The monster

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar izlediğim iki dizi var
    - Boys Over Flowers
    - Pinokyo

1|0
    0|0
  • Kızların zoru ile izlemiştim geçen yıl. Scool 2015 liseli dizisi bildiğin arada dramda var

0|0
    0|0
  • two weeks izlemediysen izle bayıllacaksın...

0|0
    0|0
  • School 2015 güzel bir dizi. Sonra bir de playfull kiss var

0|0
    0|0
  • Boys over flower ı kesinlikle izle. Hmm başka Playfull kiss erkek başrolünde kim hyung jung var.

1|0
    0|0
  • High school love on
    Cheese in the trap
    The heirs
    Dream High
    Dream Knight
    Vampire Flowers

1|0
    0|0
Yükleniyor...