Müge Anlı kayıpları nasıl buluyor?

Arkadaşlar sizce programa çıkmalı mıyım?
Benim de geçmişte başımdan geçmiş bırakma bırakılma gibi bir mevzum var içten içe merak ediyorum asıl ailemi. Fakat çıkıp çıkmamakta kararsızım. Dalga geçmeden insanca fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok izleniyor. Dolayısı ile her yere eller uzanabiliyor. Herhangi bir kayibin anonsu Türkiyenin her yerinde duyuluyor. Haliyle çok daha kolaylaşıyor bulmak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çık en azından içindeki merak gitsin de rahatlarsin biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Polislerle bağlantılı onlar. Bide o programı çok izleyen var kayıp kişinin ailesi görmemiş izlememiş olsa bile komşusu Vs izler haber veriyor öyle buluyor sende çık bence

1|0
    0|0
  • Okulunu okumuş, tecrübeli, buluyor işte gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Bu tür programlardan hoşlanmasam da işin içine kayıp insanlar girince gitmek mantıklı geliyor.. İşin şov kısmı mide bulandırıcı sadece..

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bir durum varsa hic düşünmeden basvuru yap kadinin çözemediği olay yok hem bu dalga gecilecek bisey değil. Soru isaretleriyle yasamaktansa bence git şansını dene

0|0
    0|0
  • Medya da kullanmayan yok
    Orası samimi gelmiyor bana

0|0
    0|0
  • Hep amerikanın oyunları

0|0
    0|0
  • kadın gizli fbı ya

0|0
    0|0
  • Bencede çıkmalısın.

0|0
    0|0
  • Emin ol polislerden iyi biliyordur belki. Eski kayıtları ve kanıtları buluyor insanlara ulaşıyor falan filan bence çık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• valla resmi kurulara başvursanda ilgili kurumları sen harekete geçiremezsin ilgileniyoruz derler sallarlar bence müge anlıya başvur kadın efsane bu konuda, her birimi harekte geçirir öyle yani, :D

0|2
    0|0
  • Hikaye hepsi.

0|0
    0|0
  • Çık bulur tabi kadın emniyet ile ortak çalışıyor ve tv nin verdiği yaygınlikla hemen buluyor.

1|0
    0|0
  • basvurunu yap arkadasimicinde utke kalmasin, nasil buluyor isine gelincede sen basvurdugun vakit tabirimi maruz görün seni siklemiyorlar onlar basvuru yaptigi vakit emniyet olsun herkes daha istekli ariyor, aynisi fakirler icinde gecerli fakir gecinemiyorum dediginde torpili yoksa yüzüne bakmiyorlar, ama karsilarinda bir taninmis birini görünce belediye olsun herhangi bir kurum efendim okulada gönderecegiz devletin bütün haklarindan yararlandiracagiz diyorlar utanmazlar.

0|0
    0|0
  • kendi kaybediyo kendi buluyo inanmıyorum o kadına

1|0
    0|0
  • Fbi mk

0|0
    0|0
  • Ekibi sayesinde

0|0
    0|0
  • Git tabi lan olur mu aile bu ama eskisi gibi olur mu bilemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...