Güzel diziler öneri please?

Bakın DİZİ diyorum film önermeyin. genelde fantastik bilim kurgu tarzı diziler izliorum oprah black teen wolf amerikan horror stroy lost girl the magicians gibi en son scream queens i izledim çok beğendim. bana bu raz diziler önerir misiniz? başroldekiler yakışılı ve güzel olsun lütfen yoksa izleyesim gelmiyo. the flash gibi diziler önermeyin çizgi roman kırması diziler beni bağlamıyor.

Güncellemeler:
hepiniz hiç komik değilsiniz

0|2
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Game of Thrones ❄ (Winter is Coming)
    Breaking Bad 🌟 (efsane)
    Prison Break 👍 (başyapıt)
    How I Met Your Mother 👪 (komedi)
    The Walking Dead 👣 (aylaklar)
    Better Call Saul 📞 (BB izleyenler bilir)
    Californication 👔 (yazarın hayatı)
    True Blood 👠 (Jessica diyorum)
    Supernatural 👻 (dean & sam)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Supernatural, Lost, Heroes, Prison Break, Spartacus, Sherlock, House M. D., Nip/Tuck , How I Met Your Mother, Fringe, Person Of Interest, The Walking Dead, Game Of Thrones, Breaking Bad, Limitless, Elementary, Vikings, The Big Bang Theory, Shameless, Once Upon a Time, Sense8, Arrow, The Flash, Da Vinci's Demons, Narcos

Seç beğen izle :D

0|0
    0|0
  • A serbain

0|0
    0|0
  • CSI : Miami
    CSI : Ny
    CSI : Cyber

0|0
    0|0
  • Da vinci Demons u izlemedim deme :)

0|0
    0|0
  • Mad Men
    Shameless

0|0
    0|0
  • How I met your Mother
    HOUSE m. d
    Breaking Bad
    Game of Thrones
    Person of interest

0|0
    0|0
  • Lucifer. başroldeki adam bu uyar mı sana :P

http://i.hizliresim.com/z5bjgB.jpg

0|0
    0|0
  • Fringe ve Breaking Bad i izle süper diziler

0|0
    0|0
  • Fatmagül 'ün intikamı

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi.

0|0
    0|0
    • şaka bir yana bir zamanlar teen wolfu çok severdim baya bir hastaydım derekten dolayı (bana benzediğini düşünüyorum) karakterimiz birebir aynı tiplerde anımsatıyor biraz xd şu aralar the 100 e baya kafayı taktım çok efsane. aynı zamanda the shannara chronicles var yine yüzüklerin efendisi tarzında bir şey konusuda güzel. the arrowda oynayan deatstroke reyizde var cok efsane bu önerdiğim 2 dizi. the arrowda izleyebilirsin. oliver quene ben bile azıyordum ya :D

• fantastik bilim kurgu ^^ fringe olabilir bence ya da supernatural

0|0
    0|0
  • Fringe kesinlikle izle efsane dizidir

0|0
    0|0
  • breaking bad izlemeye doyamadığım bir dizidir

0|0
    0|0
  • the wire

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• The walking dead, supernatural, revulation...

0|0
    0|0
  • doctor who ve supernatural izle memnun kalırsın doctor whonun ilk sezonundaki yakışıklı değil ama kız güzel, supernatural zaten sam ve dean yakışıklılar ölürsün yani hadi kolay gelsin skfldvs

0|0
    0|0
  • Hayat şarkısı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...