Dabbe 6'nın sonunu hatırlayan var mı acep?

Ya ben sonunu anlamadım çok acele izlemiştim Zeren filmin sonuna kadar da cin miymiş? Sağa düşen N harfini anlamadım ama Zeren kimmiş onu anlamadım hatırlayn var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce İranın Destekebir köyünden Türkiyeye gelen Firdevs taheri periçalı köyünde Erdalla evlenir. Mukadder yaman bu evliliği kıskanır ve Firdevsi büyü yoluyla öldürtür. Firdevs öldükten sonra Mukadder Erdalla evlenir. Fakat Firdevs ölmeden önce herşeyi bir kasede anlatır ve o kasedi Cuhenna kabilesini kullanarak 34 yıl sonra kızı zerene ulaştırır. Zeren kasedi izler ve öz annesinin Firdevs olduğunu öğrenir ve yıllar önce annesini öldüren kadını yani şimdiye kadar öz annesi olarak bildiği Mukadderi büyü yaparak öldürür. Sağa düşen "N" yani N harfini sağa çevirince Z harfi oluyo Zerenin baş harfi. Ordaki cin Zeren değil Cafer karakteri. Zerenin yaptığı büyüyle Mukadderi öldüren Cin, aylanın bedenini ele geçirdi. Aylayı kurtarabilmek içinde Caferinin ölü bedenini kullanıp aylanın bedenindeki cini yok ettiler. Yani Firdevs intikam uğruna kızı aylayı bir süreliğine bir cine teslim etti. Sonra doktor celal o cini ayladan alıp caferin bedeninde imha edince ayla kurtuldu ve Zerende kardeşi aylayı alıp kayıplara karıştı. Delil bırakmamak içinde doktor celal, atiye, hakan karakterlerinide öldürdüler.

1|0
    0|0
    • Oha hangi kafayla izlemişsem hep yanlış anlamışım. Çok sağol çok makbule geçti 😂

• @emrekirmizi detaylı bir şekilde açıklicam en kısa zamanda.

• 3ay

kardeşim bir Kaç soru Sorcam Filmle Bilgin Varsa Paylaşırsan Sevinirim : 1. Ayla ile Zeren Öz kardeşlermi? 2. Zeren Büyüyü Yaptıran Kişiydi Neden Filmin Sonunda İçine Cin Girdi ve Filmin Sonunda Tekrardan Aylanın İçinden Cini Çıkarmalarına Rağmen Yine İçindeydi. Zeren dede cin vardı arkadaşım anlatırmısın? Anlamadım çatlıcam

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • cafer candır

0|0
    0|0
  • YOK artık dabbemi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...