Arka Sokaklardaki Mantık Hatalarına Ne Diyorsunuz?

Arka Sokaklardaki Mantık Hatalarına Ne Diyorsunuz?
Pek tv izlemem , haberde bir tv reklamı gördüm. Arka sokaklar dizinde hüsnü çoban vurulmuş falan. Merak ettim, diziyi açıp sona sardım sahneyi izledim.
Sahneyi izlerken mantık hatalarıyla karşılaştım.

1. Arka sokaklar ekibi emniyetten , Mesut başka yerden hafif gecikmeli hüsnün vurulduğu yere geliyor lakin Ambulans hala yok ortada.

2. Mesut polis ekiplerini korumak için oraya gittiğinde , polislerle çatışan adamlarının aracının yanından geçiyor , polis ekiplerinin yanına geliyor. Arabadan iniyor , sonra çatışma esnasında arabanın önüne geçiyor işte o sırada sırtından vuruluyor. Böyle saçmalık olabilir mi niye adamların yanından geçiyorsun arkasından sıksana işte.

İşte bu yüzden tv izlemiyorum :D

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Ohoo onladar çok saçmalık var ki ben sadece izleyip keyif alma kısmını yaşıyorum. Kasmıyorum. Sen bence dizi değil de film izle. Orada verilmek istenen gizli mesajlardan çok var. Ya da bilinç altımıza yerleştirmek istediklerinden. Mesela bir sahne televizyonun sesi geliyorsa arkadan, o televizyonda ne konuşulduğunu dinle.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyleri ben de düşündüm, mesela hüsnü binadan çıktı arabaya atladı tam gaz gidiyor bu arada telefonla da konuşurken çatışma başlıyor. o kadar uzaklaştıktan sonra nasıl oluyorsa eleman silah sesini duyup hızır gibi yetişiyor. sanki top mermisi atıyorlar ya. bir halt yapıyorsunuz bari biraz düzgün yapın, hiç değilse oturun bir kaç tane yabancı dizi izleyin ya :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir bölümde telefonu ters tutmuşlardı birde biri telefondan söylüyor öbürü telsizden tamam diyor😁 mantık hatalarıyla dolu 9-10 sezonluk sevilen bir dizi😁

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • bkonu cıkardılar artık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk dizilerinde mantık arayan bir genç :D Kaç sezondur Polat Alemdar ölmüyor :D adama bomba, füze ne buldularsa attılar, 12 - 13 sezondur devam ediyor :D :D bu kadar kasmamak lazım bence :D

0|1
    0|0
    • haklısın mantık aramak yanlış oldu :D

• işte benimde merak ettiğim bu anlattığın gibi bir çok şey olmasına rağmen bu dizi yıllardır nasıl sürüyor. ne güzelim dizilere yazık ediyorlar

0|1
    0|0
  • Hangi isi dogru yapiyorlar ki

0|0
    0|0
    • Aşk filmlerini iyi yapıyorlar aslında çatışma vs. bunları beceremiyorlar senaryosunu falan.
      Örneğin kurtlar vadisi , niye izlerler bilmem adam ölmüyor :D

• Sen niye bunu bu kadar kafaya taktın izleyen izliyor mantık hatasını buldun diye dizideki oyuncular maaşlarini bundan sonra sana mı verecek?

0|0
    0|0
    • Senin mantığınla ,
      "Noldu siyaseti eleştirince koltuğa sen mi oturucaksın?"
      "Noldu oyun konuları konuşunca yapımcılığı sen mi devralıcaksın?"

Böyle gider bu. Yani kısacası dediğin saçmalıktan ibarek , burada bir konu konuşuluyor yorumlanıyor, insanların düşünceleri hakkında fikir ediniliyor bu konuda yalnız başınamıyım yoksa benim gibi farkeden insanlar var mı öğreniliyor , kısacası bir sohbet.

Senin mantığınla devam ediyorum şimdi
      "Noldu şimdi böyle yazınca seni ciddiye alıp soruyumu kapatıcam?"

• Türkler kaliteli dizi yapamıyorlar ayrıntılara önem vermiyorlar

0|1
    0|0
    • aslında her filmde dizide ayrıntı hatası olur da bunlar mantık hatalarının diplerine vurunca hemen farkediliyor. Farketmemek mümkün değil yani ben orada sahneyi izleyince şimdi hata arıcam diye izlemedim, izlerken farkettim.

• Öyle saçmalamasalar nasıl vurulacak hüsnü :D

0|0
    0|0
    • Hiç deilse yoldan geçerken hüsnüyü tarasınlar vallahi daha mantıklı ya :D
      hüsnü resmen çatışma ortasında , "Kardeş aracın önüne geçiyorum o sırada sırtımdan daya kurşunları" dedi :D

• 😂😂😂😂😂😂

• Eve gidip televizyonu kıracağım sağol dostum 😂

0|0
    0|0
  • kaç senedir onu izleyen kesime hitaben çekiliyor dizi onu izleyen kesim pek kurguya oyunculuğa bakmıyor malesef tv de ne görürse onu izliyorlar

0|0
    0|0
  • kaç defa öleni dirilttiler :D sen ne diyon hacı vurulan adamlar periyodik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...