Benim gibi 3 Haziran'ı sabırsızlıkla bekleyen var mı?

Benim gibi 3 Haziran'ı sabırsızlıkla bekleyen var mı?
Kitabını okudum, ağlattı. Gerçekten muhteşem bir kitap. Filmi 3 Haziran'da vizyona girecek. Aynı zamanda 2. kitap Senden Sonra Ben de 3 Haziran'da çıkacak. Hem 2. kitabı hem de filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Sizin kitap ve film hakkındaki görüşleriniz nedir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap iyi değildi, mükemmel değildi, kusursuzdu. Filmide sabırsızlıkla bekliyorum. Bu filmi sinemada izlemek ayrı bir keyif verecektir. Fragmandan anladığım kadarıyla film, kitaptan kopmamış ve senaryoya bağlı kalmış. Ortaya başyapıt çıkabileceği kanaatindeyim. En azından sinemadan çıkarken gözyaşlarına hakim olamayan insanları göreceğimiz aşikar. Yanlız burada oyunculara büyük iş düşüyor. Kitaptaki karakteri aratmamalılar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Madem filmini izliyecen niye kitabını okuyon :)

1|0
    0|0
  • Iyyy vıcık vıcık aşk kitabı, şunları, elif şafakı okuyup kitap okuyorum demeyin bari.

0|0
    0|0
    • Öncelikle ben Türk yazar okumam. Kitabın yazarı Jojo Moyes dünyaca ünlü sevilen bir yazar. Burada size Edward ve Bella'nın aşkından bahsetseydim yorumun yerinde olurdu. Ama bu kitap saygı duyulması gereken bir kitap. Ve okuyan biri olarak söylüyorum, kitabın hiçbir sayfasında romantizm bulamazsın. Kitap kızın kendi kişiliğini buluşu ve hayatından nefret eden bir adamın sonunda intihar etmesini anlatıyor

• İşte benim kuzenim 😏

• Kız kim? Memeleri güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Sabirla bekliyorum :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...