İnsanlar neden survivora oy yolluyor?

Toplamda 60 70 bin gibi bir sayı toplamda... Fakir bir ülkeyiz herkes fakiriz diye ağlıyor ama survivorda tuttuğu yarışmacıya 10 tane oy yolluyor adam. 2 liranı o adama harcamak yerine şu dünyada yapabiliceğin onca şey var ki! o 2 liraları biriktirip yapabiliceğin şeyleri saymıyorum bile...
Benimde desteklediğim yarışmacılar var ama şimdiye kadar hiç bir yarışmada hiç bir insana oy yollamadım.
Haksız mıyım siz ne düşünüyorsunuz? Oy yollayanlar varsa aranızda çok merak ediyorum kafalarını?

Güncellemeler:
Son sms sayısına baktım sadexe 4 kişiye bile toplamda 300bin oy atılmış... 300BİN NEDİR YA. Ki sadece 4 kişi...

2|2
35|67

En İyi Erkek Görüşü

• bıu tür yarışmaları hep izlerim destgeklerimde birilerini ama ben bugüne kadar hiç şuna bir oy atayım demedim yaniii banane geçen bende buna benzer düşündüm kendi kendimee yani desteklediğim kişi güçüyle karakteriyle zirveye çıkmalı halkın saçma sapan sms i ile değil...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iş sadece vatandaşlarda bitmiyor bizde yığınla vergi alıolar milli gelirimiz düşük olmasına rağmen. o vergilerle hükümet çok kaliteli çok yararlı şeyle ryapabilir veya di, ne karşı olduğumdan demiorum diyanetin çok gereksiz olduğunu düşündüğümden diorum böyle saçma şeyler yapan kurumlara verilen paralarla da çok güzel şeyle ryapılabilir

1|0
    0|0
    • Artık onu geçtim devletin çalmasını etmesini geçtim sürekli cami yapmasını hastanelerin ve okulların azlığını geçtim. İnsanlar neden gerizrkalı gibi şuna para harcıyorlar ya

• tv programları hakkında katılıorum sana. hani yararlı güzel programlar da yapmıyolar artık tv izlemiorum ben o dereece soğudum. ama halkımız maalesef ki bilinçsiz bilmiyo bilmeye de çalışmıo beyin fırtınası yapmıyo

• Ya o dandik evlendirme programlarının hepsi kurgu şaka gibi. Ordan çıkanlarda anlatıyormuş senaryo var yönetmen var diye..

Erkekler Ne Diyor 66

• salaklıklarından.

2|3
    0|0
  • 1 kere bile oy atmadım , tv8 yan ekran uygulamasını ındırdım , tabi uyelık bılmem ne , bir okudum haftalık 2 tl para ıstıyor , :D ılk ay ucretsız. hemen sıldı uygulamayı :D

1|0
    0|0
  • Nöronları bozuk bacım. Nöronları çalışmıyor.

2|2
    0|0
  • Parası çok demek ki

1|0
    0|0
  • Sigara ya alkole para veren/verebilen insanlar evine ekmek götürmeyecek kadar aciz insanlar. Oturup konuşsan kredi borcum kredi kartı borcum var vs. bahaneler üretir. Haaa bide "sakın sigara içme;başlama" derler. Bahane bahane bahane. Bu bahanelerin arkasına sığınıyorlar yaa tav oluyorum. Ben de alkol kullanıyorum fakat ozel günlerde arkadaşlar la birlikte. Maksat keyif almak guzel bir ortam da guzel sohbet yapmak.

1|0
    0|0
  • ne saçma bir soru ya isteyen desteklediği kişiye oy atabilir inan buna oy atan insanlar istediklerini yapan insanlardır herşeyde kısıtlama yapmak bir yere kadar fazlası abartı olur adam günde 1 paket siğara içiyor 10 lira haftada 70 lira sen 2 liralık sms göndermişin onun derdindesin

0|1
    0|0
    • 70 bin kişi oy yolluyor toplamda 2 lira sanırım oy. 140 bin lira. Çok az bir paraymış gibi. Adam fakir çocuguna oyuncak alamıyor şuna 2 lira atıyor sinirleniyorum

• Oy yolluyorsan kafana vur o zaman :D

• Bütün numaraları rehbere ödemeli kaydetmiş biriyim ben nasıl yollayım :d

• İşsiz oldukları için.

1|0
    0|0
  • Canları öyle istiyordur

1|0
    0|0
  • Anlayamayız bambaşka bir ruh hali o

1|0
    0|0
  • acunu el birliğiyle karun yaptık

1|0
    0|0
  • Kekolar çünkü jsjsjs

1|0
    0|0
  • çünkü millet salak

1|0
    0|0
  • Kimyaları bozuk çünkü

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın arkadaşım

1|0
    0|0
  • Kafa yok onlarda işte, kendini kaptırıp ordaymış gibi gören insanlar bence. Peşpeşe 10 tane oy atmak nedir hele ki parası yokken. Beyin terk etmiş onları

1|0
    0|0
  • Haklisin 👍. O 2 tlleri onlara oy kullanmak yerine ihtiyqci olan birisine verseler en azindan hayirli bir iş olur

1|0
    0|0
  • Abi çok saçma ya öyle böyle değil yani ne bileyim o kadar yapılacak şey varken, yararlı şeyler varken izleyip takip edip sonra oy yollamak. Bilmiyorum ben mi fazla tepkiliyim bu programlar konusunda.

1|0
    0|0
  • Birileri basamak olacak ki uyaniklar uzerine bassin zengin olsun.. acun bu isi cok iyi beceriyor..

1|0
    0|0
  • Aynen öyle haklısın bnce program bile saçma onun yerine afrikaya suriyedeki aç insanlara yardım etsen mesaj yollayıp daha güzel olur. bizim toplumumuz duyarsızlaştı artık

1|0
    0|0
  • güzel bir soru acunda yiyor paraçiklari

1|0
    0|0
    • bak düşün 70 bin sms ki sıkıyorum daha çoktur bence 2 tl fiyatı da etti 140bin haftada. Ordan çalışanların maaşları çıksa reklamlardan acuna neler neler geliyor dahası

• Adam bedavadan 18 lik kizlari götürmüyorya

• Helal güzel bir soru olmuş işe yarar cahil insanlar işte

1|0
    0|0
    • Onları bukadar desteklemesleerdi zaten onlar oraya gelmezdi

• Boş iş gercekten ünlü olsunda afedersin türkiyede bokunu yerim hesabı

• Enayi çok ülkede

• Çalıştığım mağazada bir bileklige 2000, çantaya 15000, trikoya 3000 verenler var. Bunlar onlar işte. Ve mağaza çok yoğun.

0|0
    0|0
    • onlar ayrı kafada o kapitalizm işte.. Bu oy verenler daha anormal. Onlar alıp elalaeme hava atıyor markam var kafası. Bunların amacı sevdiklerim kazansın :D

• Acun'u daha çok zengin etme gayreti

1|0
    0|0
  • Hic oy vermedim

1|0
    0|0
  • Kanları bozuk

0|0
    0|0
  • dilenciye 1 lira bırak desen bırakmaz davarlar

1|0
    0|0
  • salaklar olmasa akıllılar nasıl para kazanacak?

1|0
    0|0
  • oylar zaten fake.

0|0
    0|0
  • 2 liraya 4 çay alırım ben :D

1|0
    0|0
  • o kafayı merak ediyorum bende resmen hırsızlığın yeni vurgunu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 34

• Ben sadece izlerim, oy vermem 😁

1|1
    0|0
  • Bende yollamadım. İzlemiyorum pek ama bu yıl arada bakıyorum. Yattara finale kalırsa oy atıcam ona ama. Duruşuyla yarışlarıyla örnek bir yarışmacı hesapçıda değil. İnşallah o 1. olur.

1|0
    0|0
  • ben de anlamıyorum. çok gereksiz...
    zaten hiç desteklediğim biri kazanmadı
    TURABİ KAZANDI TURABİ

1|1
    0|0
  • Evet kesinlikle. Millet mal gibi hiç tanımadığı insanlar için ne kadar paralar harcıyor..

1|0
    0|0
  • bir fanatiklik durumu söz konusu. Cogu tanınmış isim ve yakinlari hayranlari falan derken normal yani o kadar oy toplamalari sonucta bir rekabet soz konusu. Ha bir de madurluk durumlari olunca aciyolar mi artik napiyolarsa yükleniyorlar oya

1|0
    0|0
    • ya fan kitleleri böyle ergen kızlar manyak ya

• ahahaha evet bakarsan zaten sosyal medyada ki hayran kitlelerine ergen olduklartını göreceksin :D

• Saçmalık tamamen

1|0
    0|0
  • Para biriktirip sırf semih yarışmacısına 10-20 oy yollayanlar var ya, yazık

1|0
    0|0
  • İzliyorum ama hic oy yollamadım o kadar da degil

1|0
    0|0
  • Beyinsizlerde ondan

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi.
    Bizi ilgilendirmez.
    Biz kazanıp koymuyoruz ceplerine

0|0
    0|0
  • Kafalari guzel.

0|0
    0|0
  • B. ka sürülecek akıl yok işte onlarda. 😡

1|1
    0|0
  • Cunku beyinsizler

1|0
    0|0
  • Insanlar salak çünkü

1|0
    0|0
  • :D Haklısın bacım sonuna kadar!

1|0
    0|0
  • Saçma işte

0|0
    0|0
  • Yolluyor mu bakalım

0|0
    0|0
  • saçmalık bence

1|0
    0|0
  • Ah bir anlasam

1|0
    0|0
  • İlgi alanıma girmiyor

0|0
    0|0
  • İzliyorum ama yollamıyorum

0|0
    0|0
  • Yolluyorum da sizin görüşünüzde değiliz diye neden tüm oy yollayanları kötülüyorsun. Senin görüşünde değilim diye beni ötekeleştiremezsin

0|0
    0|0
    • Ahahah oy yollayanlar ve yollamayanlar sen benim için öteki oluyorsun. Ve kötülesem derdim dimi. Ben oy yollayanları merak ediyorum neden dedim. 40 yorumun da hiç biri oy yollamadığını ve mantıksız olduğynu soyledi ben kimseye hakaret etmedim ama alttakı yorumdakiler beyinsizler bile dedi. Asla öyle bişey yapmam hani. Bnece insan gibi sebebini açıklayabilirsin sende soru amaçlı sordum merak ettiğim için :D

• Çünkü insanlarımız canım

0|0
    0|0
  • umrumda bile olmuyor...

0|0
    0|0
  • Cok guzel soru :)

0|0
    0|0
  • Ben yollamam

0|0
    0|0
  • ben hiç yollamadım.

0|0
    0|0
  • Cok zenginler o yuzden

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi parası kendi hayatı beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Babama sordum kızım 10liradan nolur benim istediğim adam kazansın diyo çılgınlar gibi oy atıyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...