Semıhın egosunu doğru buluyor musunuz?

Bu semihin egosu?

Survivor izliyordum da önceden Semih'i severdim desteklerdim ama artık fazla ego yapmaya başladı. Sürekli büyük konuşmalar kimse beni gönderemez tavırları insanın suratında okkalı bir sen kimsin çekesi gelmiyor mu?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan insanları izleyip prim veriyorsunuz

1|0
    0|0
    • Galibaa 😕

• Kesinlikle haklisin

• Ay başka neler var söylesene 😂😂

En İyi Kız Görüşü

• kendine güveniyor ve destekçisi de fazla. doğru olanı yapıyor buna ego diyemeyiz, inanıyor ve oluyor...

1|0
    0|0
    • Sanki insanlar onu desteklemek zorundaymis gibi tepkiler ve hicbir minnet gosterisi yok.. ne kadar dogru bilemedim

• aslında bunu gösteriyor dediğim gibi kendime güveniyorum diyor. bence kazanmayı da hakediyor, kalbi iyi biri...

Erkekler Ne Diyor 14

• Cidden gönderemez istediğini yapsınlar. Aşırı fanatikler. Arkadaşım atabildiği kadar mesaj atıyor mesela.

1|0
    0|0
  • Bende severdim. ama ünlülerde de ayni şeyi yapiyor. Yok dokunulmazlikta oynamam yok bilmem ne çok uyuz oldum bende

1|0
    0|0
    • Eveeet unlulere gecince bir gıcık gelmeye basladi tavirlari

• zaten hepsi birer aktor hepsi fake

1|0
    0|0
  • Sokaklarda verdiği selam alınmayacak insanı bu denli ciddiye almaları saçmalık

1|0
    0|0
  • Ben reisi seviyorum :)

2|0
    0|0
    • Ama bence fazla ego yapmaya basladi sogutuyi kendinden

• Gereksiz

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • Fazla ego yapıyo dengesiz

1|0
    0|0
  • Evet iyice sıktı artik gonulluler adasinda hakli sanıyordum bazen ama simdi unlulerdede sorunlar cikartmak icin bahaneler arıyor kelime yapiyor o an karsisina cikmak geliyor insanin icinden keske elense

1|0
    0|0
  • Tv de çıkanlardan en sevmediğim ilk kişi

1|0
    0|0
  • bunlar reyting kokan hareketler

2|0
    0|0
  • Semihe ailece oy veriyoruz. mesela ben atabildigim kadar oy atiyorum.. hepsine kök soktürüyor adada. karakterlerimiz ayni semihle.

0|0
    0|0
  • Semih'in egosu normal bir Türk kızının egosunun yanında diz çöker tövbe ister.

0|0
    0|0
  • Şu anda Atakan Ezgiyi korumak adına Semihi aday gösterdi. Sebebi ise Gizemle Semihin potaya girmesi ve ikisinden birinin mutlaka gitmesi. Ama zaten tuğbaya oy atıp koruyan semihcilerdi. Yani Gizem değil Tuğba gidecek. Atakanın yaptığı olay semihcilerin gizemi korumasını engellemek. Semihde buna haklı olarak çok kızdı.

0|0
    0|0
    • Sadece bu andan bahsetmiyorum kizabilir tabi ben semihin genel havasindan bahsediyorum sanki insanlar onu desteklemek ve ona oy atmak zorundaymis gibi her cumlesinden ego akiyo

• Semih ütopyadan geldi. Orada o kadar çok taraftar topladı ki onlara güveniyo zaten. Ütopyada bildiğim kadarı ile 2 3 aylık değil 1 yılı geçen süreli bir yarışmaydı. Bu oylamada Semih tek olsa birinciydi kesin. Ama Semihin Gizemi desteklediğini bilen bazı semihcilerin de gizeme oy atması gerekecek. Evet aşırı egosu var. Ama işte o ego taraftarlarına aşırı güveni yüzünden.

• Taraftarlarina guvenden ego olmaz minnet olur bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Nefret uyandırıyor bende. Hayatimda kimseden hic bir seyden nefret etmeyen ben. O kişiye kin guduyorum adeta.
    Boburlenme insan oğlu senden büyük Allah var.

1|0
    0|0
  • belki biraz

1|0
    0|0
  • hayır egolu değil sadece arkasındaki desteğin farkında. orda bunu kalmak için kullanıyor. dile getirmesi gerek çünkü korkmaları için ki korkuyolarda semihin gücünden. egolu da olabilir ama tamamen ego kasmak için değil yani

0|0
    0|0
    • Gonululler adasindayken evet bu soylediklerin gibiydi ama unluler adasina gecincede ayni hareketlere devam etti ve ben sadece insanlara davranisindan bahsetmiyorum tekli konusmalardada cok fazla ego ve insanlar ona destek olmaya mecbur gibi davraniyo ki zaten ogrendim ki onsanlarin destegi degil acunun Semihi finale kadar tasimak karariymis onun surekli birinci gibi 'gosterilmesi'

• ünlüler adasına geçtiğin de de durum aynı değil mi her ne kadar takım olarak yarışsalarda bireysel bir rekabet var. ayrıca acunun semihi birinci göstermesi gibi bir durum yok. onun öyle konuşmasını o istemiyor ama o öyle konuşursa program izlenir bunu biliyor yani işin ticari yönünden bakıyor acun.

• Yok hayir mesele farkli acun semihi bu yarismaya onu finale kadar tasima sozuyle cagirmis

Yükleniyor...