En sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?

oyuncu kadrosu çok güçlü bir dizi hulya avşarda beren saatte çok popüler isimler olmasına rağmen hülya avşar'ın canlandırdığı safiye sultan karakteri o kadar muazzam'ken beren saat'in canlandırdığı kösem sultan karakteri bir hiç bir türlü inanmıyorum kösem sultan olduğuna popülerlikten mi oyunculuk yeteneğinden mi bilemedim.. bana göre kesinlikle safiye sultan

• safiye sultan /hülya avşaren sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • hümaşah sultan/ Vildan ataseveren sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    12% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • kösem sultan / beren saaten sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    12% (1)50% (3)29% (4)Oy Ver
  • şehzade Mustafa /boran kuzumen sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    0% (0)17% (1)7% (1)Oy Ver
  • pinhan ağa / Ahmet varlıen sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    12% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • sultan ahmet han /ekin koçen sevdiğiniz muhteşem yüzyıl kösem  karakteri (oyunculu, tarihi karakteri vs.) ?
    50% (4)0% (0)29% (4)Oy Ver
  • diğer (lütfen yorumda belirtiniz)
    14% (1)33% (2)21% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...