Kapat

Sizce ünlüler reklamını yaptığı ürünleri gerçek hayatta kendileri kullanıyor mu?

Reklamını yaptıkları markanın ürünlerini mi kullanıyorlar yoksa sadece para için reklamını yapıp başka markaların ürünlerini mi kullanıyorlar?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ürün kalitesiyle ve onların standartlarına uygunsa kullanıyorlardır. Kullanmasalar bile kullanıyormuş gibi yapmak zorundalar. Şampuan markasının yüzü ise saçları mükemmeli sağlıklı, dlgun vs olmak zorunda. Mesela Meryem Uzerli buna dikkat etmediği için reklam anlaşması iptal edildi, reklamları kaldırıldı. Ne bilim makyaj, krem yüzüyseniz her daim pırıl pırıl yuzunuz olmalı. Gittiğiniz yerlerde makyajınızı en azındna bunlarla yaptırmak zorundasınız. Bir mekanda çıkarıp Maybelline yüzüyken gidip Macle rujunuzu tazelerseniz ve bunu uyanık bir paparazzi görürse işiniz biter.

Mesela son Şu Serenay Sarıkaya ve sevgilisinin reklam anlaşmasında Mavi'den başka hiçbir marka üzerinizde görmeyeceğiz maddesi koymuşlar. Adamlar haklı. 1 milyon dolara anlaştıkları bu şımarık ünlülerden böyle küçük isteklerde bulunmaları çok doğal hatta görürsem şu kadar tazminat da ödersiniz maddesini de ekletirdim. Sonuçta çok daha güzel, daha da ünlü olmaya ve bu uğurda herşeyi yapmayı hazır biir sürü oyuncu, şarkıcı vs var ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle birşey var, tabi ki reklamda oynayan ünlülere sözleşme dahilinde bilmem kaç ay/sene o ürünü temin ediyorlar, he kullanır kullanmaz bilemezsin ama bir de şöyle bir boyutu var olayın. C. Ronaldo şampuan markasının reklam yüzü, o yüzden saçları dağınık, yıpranmış vs görünmesi yasak! adam her zaman saçları bakımlı ve "kepeksiz" olmak zorunda :) seneler önce Pepsi'nin reklam yüzü Ronaldinho iken adam CocaCola içiyorken görüntüsü çıktı, Pepsi anında sözleşmeyi feshetti ve de yüklü bir tazminat aldı :)

2|1
    0|0
    • Aynı şey Meryem Uzerli'nin başına geldi ve saçları yanıp, bakımsız bir görüntü verdiği ve bu yüzden kestirdiği için Elidor anında anlaşmayı iptal etti ve Meryem'li reklamla anında kaldırıldı :)) Başka bir dizi oyuncusuyla anlaştılar. Ürünü kullanmak zorunda değiller sadece kullanıyormuş gibi yapmak zorundalar..

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• yok kullanıyorlar. sponsorlar yagdırıyor urunlerı saolsunlar :) kullanmasalarda var evlerınde :) bakınız demet akalın :)

0|1
    0|0
  • tabikide kullanmiyorlar.. reklamm iste

0|1
    0|0
  • Hç sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Bencr kullanmiyorlar

0|1
    0|0
  • Ünlülere ne varki. Para var pul var. Yurtdışından getirirler veya gittiklerinde kendileri alırlar

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • kullanmıyorlardır. eger chanel reklamına çıkmadıysa :)

0|1
    0|0
  • Zannetmiyorum ama belki kullanan da vardır.

0|1
    0|0
  • tabikide hyrrr

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Yav kim kullanir bende olsam bende kullanmam. İş başka özel hayat başka.

0|1
    0|0
  • Kullandıklarını sanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Kullanmıyolardır bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...