Game Of Therones'in bu akşam 6. sezonu başlıyor bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar game of therones bu akşam 6. sezon ilk bölümü ile açılışı yapıcak. Düşünceleriniz neler bu sezondan beklentileriniz neler?

Güncellemeler:
6. sezonunu seyretmek için Digitürk’ün dizi kanallarına ayrıca abone olunması gerekiyor. Bende digitürk olduğu halde ben netten izlemeyi düşünüyorum arkadaşlar öyle daha zevkli oluyor reklam vs olmuyor. izlediğim sitenin ismide = www.dizibox.com Dizi tvde cıktıktan en geç bir gün sonra falan alt yazılarıyla beraber siteye konur. Belki süpriz olur daha erken de yayınlanabilir.
Siteye geldi yeni bölüm burdan izleyebilirsiniz :)
www.dizibox.com/.../

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın muhtemelen sitede diziyle ilgili pek çok soru sorulacaktır. Zaten hep öyle oluyor.
    6. sezonda beklediğim bazı şeylerin gerçekleşeceğini bazı araştırma yazıları sırasında öğrendim. Umarım bu doğru olur. Çünkü, beklediklerimin normalde bir önceki sezonda gerçekleşmesi gerekirken hayallerim suya düştü.
    Umarım, bu sefer yanılmam.

0|1
    0|0
    • hadi bakalım bu sefer ne olcak izleyip görcez :)

• Az önce yeni bölümü izledim. Şunu diyebilirim ki, beklediğime değdi...
      İlerleyen bölümlerde neyin ne olacağını göreceğiz. Daha da önemlisi bölüm sonundaki şaşırtıcı sahne cidden mükemmel olmuş.

• ben akşama bakacağım hadi bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha kaç yıl bekledim.. Alt yazı bu gece Çıkmaz mıı 😄

0|1
    0|0
  • Yahu bir övdünüz bir övdünüz şu diziyi. bir açtım merakimdan. Bu kadar mı edep olmaz. Nefret ettim. İzlemiyorum izlemicim 😑

0|1
    0|0
    • sen şu kadınla yattıktan sonra ejderha cıkarttıran adamın sahnesinden bahseidyon galba :D ya ben unuttum o sahneleri cunku onlar başlarda vardı öyle ayrıca cok acık vermiyorlar ya ama bir bazı oyuncuların (kızlarıda) üst kısımlarını gördük galba 4-5 sezonda da başrollerdekilerden birinin galba 5. sezondu ful cıplak gördük birde cıplak adam şeyi de gördük şahsen onun dışında bunlardan fazlada bişey yok dizide :D

• Belli zaten bebeklere yapılan işkence hosuna gidiyo fotodan da anlicagımız üzere :D

• 😂😂😂Sağol ya valla ne iyisin sen oyle beni desteklemeler falan 😅😄😄

• Merak ettim o diziyi başlamak için çokmu geç kaldım acep

0|1
    0|0
    • ne kadar şanlısın sıfırdan başlican biz yeni sezon cıksın diye koca bir yıl bekliyoruz ya... hicbirşey için geç değil asıl simdi yeni başlıyo herşey ama dikkat et heryerde dizi hakkında konusuyolar başkıyosasn hemen baila ve yorumları okuma.

• Spoiler yani tamamdır yarın başlıyorum

• spoirleri demedim anlamazsın diye belki :D hadi bakalım :)

• 4 e kadar izledim sonrası yok valla😂Snow ölüyor dediler bir daha bakamadim😊😊😊

0|1
    0|0
    • aynen ölüyo ya ilk bölümde öyle ama kızıl bir karı var o onu iyileştirebilir cadı mı ne bişey yapacak galba ona. ama gene acayip acık sahneler var tam gaz devam ediyo bu konuda dizi.

• Haha aman bea knki sende 😂😂

• Cook heyecanliyim desemmmm

0|1
    0|0
    • aynen desem :)

• Bence yarin aksamdan daha erken olabilir cunku cok bekleteni var sherlock da da oyle yapmışlardı sanslisin :)

• aynen bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Artık başlasın 1 yıldır bekliyoruz :D

0|1
    0|0
  • Heyecanla bekliyoruz

0|1
    0|0
  • Hangi kanalda yayın. Merakla bekliyorum.

0|1
    0|0
    • 6. sezonunu seyretmek için Digitürk’ün dizi kanallarına ayrıca abone olunması gerekiyor.

• Böyle sapkınlık dolu bir dizi izlemedim ben hacı neyinden zevk alıyorsunuz aşırı şiddet ve iğrenç bir dizi

0|1
    0|0
    • konusu güzel sürükleyici sapıklık olarak bakarsak yabancı diziler arasında en az sapıklık bunda var.

• Breking bad vardı mesela frinc bu tarz dizileri tercih ediyorum

• evet onlarda güzel de işte herşey bitince insan arıyor yeni diziler cok dizi izledim ben halada izliyorum takip ediyorum bir sürü diziyi zor dizi beğenirim ama beğendiklerimi de bırakmam.

• nihayet başlıyo.. tabiki düşünülen tek şey jon snow öldümü sorusu

0|1
    0|0

• Jon Snow öldü mü
    Issız acun kaldı mı
    Felek öcün aldı mı
    Şimdi yürek yırtılur.

0|1
    0|0
    • bunun baya espirisi döndü direk bu aklıma geliyor benimde artık :D

Yükleniyor...