Game of Thrones 'da Başlıyor Bugün Sonunda, Sizce Bu Sezon Bizleri Neler Bekliyor?

GOT 'un yeni sezonu geldi kapıya dayandı bir kaç tane fragmanından tahmin yürütebildiğimiz sahneler oldu. Sizce Jhon Snow hayata tekrar döndürülebilecek mi? Dragon khaleesi'yi buluyor mu? Arya Stark kör oldu ve çok yüzlü tanrıdan gücü alıp hizmet doğrultusunda mı kullanacak yoksa ailesinin intikamı için mi? Bran Stark bu sezon daha sık görünecek mi? Bla bla... Sizde bu sorular hakkında düşüncelerinizi paylaşın arkadaşlar.

Güncellemeler:
Spoiler içerir...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• En çok merak ettiğim Jon Snow ölmemesini diliyorum😊

0|0
    0|0
    • Ah ahh nerde öyle günler. O kadar çok bıçak darbesi yedi ki zavallı lord kumandan. Şimdi ki yeni fragmanda davos ve adamlarının Jhon'un cesedini koruyorlarken görüyoruz. Belki bir umut ederek Melisandre'nin onu tekrar hayata getirebilme ihtimalini bekliyoruz :)

• Hafta da 10 bölümü bitirince bana 2 yıl gibi geliyor😊

• :D valla ben bekleyemem öyle çıkar çıkmaz izlicem. Ama dediğin şeyde doğru başka dizilere başlıyorum mesela hiç izlemediğim, bir oturuşta 10 bölüm izliyorum 2 sene geçmiş gibi hissettiriyor. :)

En İyi Erkek Görüşü

• jon snow ölmemeli arya kör olmamalı ne olur :/

0|0
    0|0
    • Haha :D arkadaşım bende bu sahneleri izlediğimde aynen böyle demiştim. Ama olan oldu malesef, umarım bu sezon da bizi iyi bölümler bekliyordur.

• olan oldu malesef yalan oldu çünkü ikiside oldu arya körlükten kurtuldu jon geri geldi resmen geleceği gördüm lan :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 3 . Sezondayim müthiş dizi ve sen spoiler verdin lanet..

0|0
    0|0
    • haha lanet mi :D kusura bakma ama cidden yeni başlayanlar bile fragmanları izliyor dayanamayıp, izlemediği yerleri bile biliyor. :D

• Baslasam mi ki

0|0
    0|0
    • Kesinlikle başlamalısın. Bence izledikten sonra bu güne kadar neden izlememiş olduğunu sorgulayacaksın. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...