Ya kapaliyim uzun etek giymek şart mı?

Ben kapalı biriyim ama etek pantolun veya etek giymegi sevmiyorum kısa veya uzun fark etmez kapağı kadar da uzun şeyler giymeyi sevmiyorum düşüyorum ya Uzunlar ben nasıl kapancam 16 yaşımda kapandim Şu an 19 yasindayim ama bir türlü eteği alışmak istemedim sevmiyorum uzun şeyler sizce nasıl düzgün kapanirim edepsiz kötü yorum yapcak onlar kendisine saklasin?

Güncellemeler:
Bu arada kapalilar yazın öluyorlar
erkekler soruyorum bazilar sakal yok sizi niye sakal yok soyle

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Kot giy işte ıaaaaaaaa gına geldi...
    Sana kötü gözle bakmak isteyen yine bakar ne giysende. Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle giyin...

0|0
    0|0
  • Öyle dar kot giyip, üzerindeki trençkot'la götünü- kapatmakla olmaz. Ya bol pantolon giyeceksin, ya da komple uzun etek giyeceksin. Ulan hadi günümüz dünyası dedik çarşaf giymesinler dedik ama siz iyice bokunu çıkartıyorsunuz. En sağlıklısı kara çarşaftır, zor geliyorsa açılın komple anasını satayım, silah mı dayıyorlar kafanıza...

0|1
    0|0
    • Kötü yorum yapsaksan yapma edepli konus benim ne yaptığım ALLAH benim araMDA ona bakarsa sen sakal uzatıyor musun he kendike bak milet kinacaksan

• Sen kimsin ki ben seni kınayacağım? Ne halin varsa gör, dilersen donla dolaş umrumda değilsin. Ancak konu İslamiyete saygısızlığa gelirse, buna saygı duymam. Ya efendi gibi kapanın, ya da İslamiyeti tanımayan insanlara kötü örnek olacak şekilde gezeceğinize açın kıçınızı başınızı. Sakal farz değildir, sünnettir. Ancak başörtüsü farzdır..

• erkekler erkek olduğu belirtisi sakal dir anladın mi benim nasıl giycem seni ilgendirmez ben fikir istedim hakeret değil

• Uzun etek çok şık durur. Her zaman uzun etek giyinin. Yazlık keten etekler giyinin ya da yazlık uzun keten elbiseler çok yakışır.

0|0
    0|0
  • bikini giy

0|0
    0|0
    • Doğru düzgün konuş ne bikni giycem

• Madem kisa seviyon ustu minare alti şahane olmasin komple acil

0|0
    0|0
  • Mini giy sen.

0|0
    0|0
  • Ablacım ben hep derim tam olarak kendinizi hazır hissetmiyorsanız kapanmayın ama iş işten geçti artık yanlış anlama sana lafım yok ama şimdi o eşarbı her önüne giden takıyor. Etek olayına gelince dizi geçmemisi lazım bunu biliyorsun ayrıca bacakların görünmüyecek giysen bile koyu çorap giyecen.

0|0
    0|0
    • Ben kısa uzun fark etmez hiçbir etek turu sevmiyorum malesef bunaliyorum sıcaklığı dayanmiyorum

• denicem ama bunalirsam çıkarım dayanmiyorum çok sıcak hava

• Yayla tatiline çık sen.

• Degil.

0|0
    0|0
  • Açıl sende ne diyelim şimdi biz burada

0|0
    0|0
  • Salaş güzel şeylerde var.

0|0
    0|0
  • Senin için dini değiştirirler atıp ediyorsun !

0|1
    0|0
    • Ne diyorsun be ben muslamanim din mi degistirim diyorum

• Şalvar dene

0|0
    0|0
    • Hayır sevmiyorum etek giymeyi hiçbir zaman sevmedim çabuk bulaniyorum basıp düşüyorum hep

• of bide sıcak ta catliyoruz

• Tamam Sansini zorlama 2 aydir sevgilim yok :D

• Pantolon filan giy sen de

0|0
    0|0
  • Safa merve nokta kom.

0|0
    0|0
    • Anlamadım

• Niye burdakiler muslaman değil mi

• Nadir bulunuruz müslüman olarak, fakat hiçbir görevi yerine getirmeyen müslüman ne kadar müslümandır tartışılır. Bunlar hep bir hippiler yavvv :D

• Aklıma gelen ilk kot giy üstüne uzun hırka

0|0
    0|0
  • mini giy, altına :) üste bir pardesü oldu bitti.

0|0
    0|0
  • Bol pantolon giyiyorsan üzerini de örtüyorsan sıkıntı yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Örnekleri ile beraber resim atayım mi? Kapalilar için moda resimleri

0|0
    0|0
    • atin isterseniz zahmet olmazsa

• Özelden yazarmısın?

0|0
    0|0
  • uzun etek giymek istemiyosan niye kapanıyosun insanlar sadec saç telinden mi etkileniyo sanıyosun

0|0
    0|0
    • kapanmaya seviyorum ama eteği sevmiyorum

• İşte ona etek pantolun derler onda sevmiyorum

• sen zaten kararını vermişsin bize niye soruyon o olmaz bu olmaz mayo giy dememizi bekliyosan mayo giy umrum olup bakarsam şerefsizim

• hicbirsey giyme sen asahfsagh :)

0|0
    0|0
    • Ya bir git

• ahahaha ya bir yuru git mi diyorsun gizli :)

• Şalvar giy :)

0|0
    0|0
    • şalvar sevmiyorum

• kendime göre kıyafet buluyorum

• :) ilginç

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende kapaliyim ama uzun etek daha iyi pantolon bacakları belki ediyor bir anlami yok pek. En doğrusu etektir

0|3
    0|0
    • Tamam da sakarim kackez düşüyordum

• Mevlana seviyorum bol etekler rahat o

• bol etek giycem de şişman yiyce ayı benziyorum

• Bunu sevmiyom şunu sevmiyom neyi seviyorsun sen?
    Ya o eteği giyceksin ya da açılcaksın başka yolu yok kapanmanında zorlukları bunlar

0|0
    0|0
  • Eveeeet

0|0
    0|0
  • kezo gibi oluyor kapalılar pantolonla

0|0
    0|0
  • Yo bol pantolon ustu tunikte olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...