Mac öncesi troll gibi troll 😂?

Bugün Trabzon Fenerbahçe macı var trabzonun oyuncusu fenerli oyuncunun eski sevgilisine mesaj atmıs ve kızda bunu twitterdan basarılar fener olarak paylasmıs 😂 Sizce de cok ironik olmamıs mı yani sen o adamla yarın aynı sahaya cıkcaksın ayıp be
mac öncesi troll gibi troll 😂?Kızda Allahı var güzel simdi

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Buda ronaldo gibi hataya dusmus sjsj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Trabzon spor yarin fenere gömsün malafatida gorek :))

0|0
    0|0
  • Sığır herif, bir popülariten varsa ne diye elalemin ucuz karılarına yazıyorsun sosyal medyadan? Karı bunun üzerinden ego yapmak adına gayet tabii ifşa edecektir seni..

0|0
    0|0
    • Ucuz dedigin kızda alper potukun eski sevgilisi yalnız aynı sahaya cıkcagı adamın eskisine yazması ucuzluk degil mi

• Kadına niye ucuz diyosun ki Trabzonsporlumusun

• Hayır futbolla ilgilenmiyorum. Ancak kendisine atılan mesajı sırf ''bakın bana futbolcular yazıyor, o kadar güzelim, çirkinler ölsün eehehe.'' diyerek üzerinden ego yaptığı için, kendisi ucuz bir kadındır. Keza ona mesaj atan adamlar da öyle...

• Aytac reise helal yalniz

0|0
    0|0
    • Hahaha hangi konuda

• O onun gercek kendi hesabiysa eger adam ts futbolcu bildigin sen git ergen gibi intadan kizlara yazil 😂

• Bence yürek yemiş yarın aynı sahaya cıkcagı alper potukun eski sevgilisi o kız cunku

• Kız güzel ama ergenmiş. Aytaçta mal olunca ortaya böyle bir kompozisyon çıkmış. Yarın fener gömer geçer.

0|0
    0|0
  • Ahahahaha :D mac 90 dk belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Bu kiz bana numarasini versin sevincten eklemeyemem mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Komikmis:)

0|0
    0|0