Zırlatacak film önerisi şeysi var mıdır ki acaba?

Tam modumdayım. Uçan kelebeklere ağlayıp ters dönmüş kaplumbağalara gülecek kadar dengesiz bir ayardayım. Böyle şekeri düşüp karıncalar tarafından istilaya uğramış küçük çocuklar gibi ağlayasım var.

Moduma uygun film tavsiyesinde bulunur musunuz?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Schindler's List
    Hachi: A Dog's Tale
    The Champ
    Life Is Beautiful
    Grave of The Fireflies
    Atonement
    The Boy in the Striped Pyjamas
    Forrest Gump
    The Green Mile
    Sophie's Choice
    Up
    Seven Pounds
    A Walk to Remember
    The Pianist
    Of Mice And Men
    Cast Away
    Perfect World
    I'm Sam
    Gran Torino

Listeyi yazarken bile içim parçalandı. Hachiko'nun hikayesini profil resmimdeki sarışın yakışıklıyı kaybettikten hemen sonra izlemiştim. İnsanın içini acıtıyor, yüreği darmadağın oluyor.
    Cast Away'i mutlaka seyretmişsinizdir. Wilson'ın gittiği sahne beni üzüyor.
    Grave of The Fireflies, çocuklar ölmemeli.
    Hazır çocuklar demişke The Champ'de küçük Ricky Schroeder bizi ne kadar da ağlatmıştı.
    Seven Pounds'ın depressif yanını hissetmenizi mi dileyim yoksa bunu tatmayın mı demeliyim.
    Gran Torino'yu ilk başta hiç sevmemiştim. Fakat sonra tekrar seyredince güzelliğini fark ettim. Finali de Clint Eastwood ve Jamie Cullum ile yapalım ;

https://www.youtube.com/watch?v=JZmbO6BQhWU

1|0
    0|0
    • Abi sen adamın dibisin dibii. Hepsini arka arkaya izleyip sızmayı düşünüyorum. Gece kaldığım yerden devam ederim. Çok teşekkür ederim.

• Yolda giderken bunu dinletmek isterim size. Andrea Bocelli'nin hikayesi zaten yeteri kadar acıklı ama Con Te Partiro (Time to say goodbye) daha da acıklı. İtalya'yı da kültürünü de bip bip bip ama bu şarkıyı hem seviyorum hem de mideme yumruk yemiş gibi hissediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=FGIfE1SjLC0

Hayatın zor, ağır ve acı yanları bazen ne kadar da çekilmez oluyor. Son 2-3 haftadır ne zaman gözümü açsam bir cenazede buluyorum kendimi. Medeniyetler gelişirken, teknolojik gelişmeler yaşanırken biz hep geriye gidiyoruz.
      Umarım bu akşam istediğiniz gibi olur.
      Teşekküre gerçekten gerek yok. Siz beğenin benim için yeterli. Her zaman beklerim.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 1

• türk filmi umut

1|0
    0|0
Yükleniyor...