En sevmediğiniz TV kanalı ve nedenleri nedir , özelikle nedenini yazmada özen gösterirseniz , ?

Şimdi bu kadar kanal yok, a9 u var , halk TV si var ege TV si var kanal 7 si var, en sevmediğiniz kanalı ve nedeni nedir , detaylı nedenini özellikle bekliyorum,

• TRT 1
    15% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • SHOW TV
    8% (1)20% (1)11% (2)Oy Ver
  • ATV
    31% (4)20% (1)28% (5)Oy Ver
  • STAR
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • FOX
    8% (1)40% (2)17% (3)Oy Ver
  • TV 8
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • DİGER
    22% (3)20% (1)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
TV kanalı olarak hangi kanallari sevmiyorsunuz ve nedenleri nedir
Ben ATV yi sevmiyorum, adamlarin kendine saygiso yok, fox su sevmiyorum, yahudi kanali Türkiye düşmani, onun dişinda kanal d yahudi kanali. Onun dişinda fazla dikkatimi olumsuz çeken yok

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• A haber, beyaz tv, trt bu kanalları sevmiyorum yandaş medya çünkü doğru haber yapmıyolar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Atv, Star, Trt kanalları başta olmak üzere tüm hükümet yandaşı olan tv kanallarını sevmiyorum. Buna Erdoğan yalakası Acun'un kanalı olan Tv 8'de dahil.

0|1
    0|0
  • ATV çok gereksiz bir kanal bence.

0|1
    0|0
    • Aynen vallahi tamda benim dicegim,
      Helede varya 2 hafta önce kehribar da 30 dakikada 10 reklam verdi abartisiz. Reklam bitiyor mesela 10 saniye sonra bida 7 dakika bekle bir daha reklam 1 dakika reklam yaziyor bitiyor tekrar reklam 19 saniyelik şey için 30 fk 40 dakika aralıklarla hic izletmeden reklam vardi o zaman iyice uyuz oldum, sitesine bir girdim ATV nin söven sövene. Önce insanin kendine saygisi olacak falan yani atV en sevmedigim kanal senin gibi

• en sevmediğim ATV. sonra TV8 ve FOX !

0|1
    0|0
    • Neden peki sebebini aciklarsaniz

• Anladim tesekkur ederim. değerli görüşün icin

• rica ederim^^

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı gerçekleri seyircisine karşı gizleyen, yandaş ve çıkarcı olup bir havuz medya grubuna bağlı olan kanalları sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • trt 1, show tv, kanal d, star ve atv türkiye nin en önemli beş kanalıdır. ister sevin, ister sevmeyin hakikat budur.

0|1
    0|0
  • showu sevmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...