Muhteşem Yüzyıl Kösem izleyicileri.. ?

Beğeniyor musunuz diziyi? Neler düşünüyorsunuz dizi hakkında? Muhteşem Yüzyıl Süleyman kadar iyi mi gidiyor?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seviyorum ama bazı yerlerde kiziyorum çünkü çok garip şekilde yapıyor senaristr örneğin tarihteki bir valide sultani yani mahfiruzu öldürdüler çok garipsedim

0|0
    0|0
    • İntahar etmedi mi o dizide?

• Yok onu göstermezler. İç savaş çıkar valla sen bizim padişaha oğlancı mı diyosun diyerek :))

• E adam kimi istiyosa seydiyor millete ne :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Süleyman daha iyiydi :D Efsane :D

0|1
    0|0
  • Beğeniyorum ama savaşlar falan olsada izlesek daha güzel olucak. şu iskender de padişahlığa çok yakışıyor bee

0|0
    0|0
    • Bence de savaş sahneleri çok daha fazla ve kalabalık olmalı.. Maalesef Osmanlıda tahta yakışanlar değil çoğunlukla yakışmayanlar geçmiş.

• Şu mehmet falan değişse bir mustafanın yerini çağatay ulusoy alcak mehmetin yerini kerem bursin falan dizi çağ atlar coşar aynen savaşlar çok az kişi sultan ahmet anca geyik avına çıksın eski muhteşm yüzyıldaki mohaç savaşı gibi birşeyler olsa en son kuyucu murat paşanın açtığı kuyuları gördüm o kadar

• İlk oyuncular açıklandığında şehzade osmani çağatay ulusoy oynayacak demişlerdi

Yükleniyor...