Ben Neco, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerleyim, sorularınızı alabilir miyim?

Merhaba #KizlarSoruyor, ben #Neco :)
KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerle buluşmak çok heyecan verici olacak benim için.

Neco video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Ben Neco, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerleyim, sorularınızı alabilir miyim?Bana soracağınız sorularınızı şimdiden eklemek ister misiniz?

Güncellemeler:
Keşke karşı karşıya konuşabilseydik, tartışabilseydik. Ama yine de KizlarSoruyor'a teşekkürler ediyorum. Hoşçakalın.

17|15
82|116

En İyi Kız Görüşü

• Eskimeyen adam, hoşgeldin!😊 Şöyle bir dönüp baktığında geriye, gerçekten hayatını istediğin gibi planlayıp da yaşadığını, -bu herkes için zor olsa da- hayallerini ya da daha reel olan isteklerini gerçekleştirdiğini söyleyebilir misin? Belki de aklında, hedefinde bambaşka biri olmak vardı? İnsanın karakteri hayallerine, hedeflerine ve bu yolda neer başarıp neleri olduramayıp nasıl yürüdüğüne nerelere geldiğine göre şekillenir diye düşünürüm hep. Bu nezih karakteri nasıl şekillendirdin? 😊 Sevgiler.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncellikle sizin gibi değerli bir insanı aramızda görmekten mutluluk ve övünç duydum hoş geldiniz
    Sizi Tatlı hayat dizisinden beri takip eden bir izleyiciyim müzik hayatınızı da az çok bilirim gerçekten
    Başarılı olduğunuzu düşünüyorum…
    Sizi ters taklaya getirecek bir soru hazırladım umarım cevaplarsınız 
    Günün birinde çıksa birsi size aynen şu cümleyi kursa

Neco bey siz artık müzik veya oyunculuk (tiyatro ) dalından birinin seçmeli birine de veda etmelisiniz size kısa süre tanıyorum hangisini seçersiniz ve bana gerekçe sunar mısınız 
    Şartlar
    Bir tanesi seçilmesi durumda diğeriyle asla ilgilenemezsiniz
    Diğerinden tamamen uzaklamanız gerekir teşekkür ederim 
    #pilavüstü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 81

• Sahne adınız NECO harfleri ingilizce okunduğunda. '' En iii siii ooo '' yani '' En iyisi o '' oluyor. Neco, en iyisi o :) Bunu daha önce fark etmiş miydiniz? @Neco

16|11
    0|0
  • Merhaba, bir şarkı sözü yazarı olarak sormak istiyorum. Size göre Türkiye'de tüm zamanların en iyi şarkı sözü yazarı kimdir?

3|6
    0|0
  • İbrahim'e dediniz mi?

3|7
    0|0
    • Kurtlarvadi ci kiz 😂😂

• Ne degişik bir kızsın sen hmk :D

• Ahhahahshd 😂 bakarım bir ara bende bu berna ne diyo diyom 😂😂😂

• Merhaba,

1) Türkiye'nin tekrar Eurovision şarkı yarışmasına katılmasını ister miydiniz?

2) Kızlarınızın isimleri Ayşe ve Zeynep, onlara eski isimler koyma nedeni gelenekçi bir yapınızın oluşu mu? Yoksa aile büyüklerinden yadigar isimler mi bunlar?

Teşekkür ederim, keyifli günler dilerim.

2|2
    0|0
    • Hayır bunların hepsinin Türk isimleri olduğuna inandığım için.

• Gerçek hayatta da 'demedim mi sana ibrahim' dediginiz birisi var mı?

http://i.hizliresim.com/9oPbRk.jpg

0|5
    0|0
  • Kendinizi google da arattınız mı?

7|2
    0|0
  • Atilla Özdemiroğlu'nun ani kaybı hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Büyük bir değerdi. . Kendisi hakkındaki fikirlerinizi alalım :)

1|3
    0|0
  • Merhaba, nasılsınız? İyisiniz inşallah😄 valla soru bulamadım hal hatır soruyum dedim😎😇

2|3
    0|0
  • Sokak hayvanlarına destek veriyor musunuz?

2|6
    0|0
  • Merhaba, bir eurovision fanı olarak geleceğinizi duyunca çok heyecanlandım. Bir kaç sorum olacak size umarım yanıtlayabilirsiniz.

-Eurovision hâlâ takip ettiğiniz bir yarışma mı? TRT'nin çekilme kararına ne diyorsunuz?

-Şarkınız "Hani"nin ingilizce telafuza uygun yazıldığını duymuştum. Doğruluğu nedir?

-Eurovisiondan aklınızda kalan en çarpıcı anınız neydi?

0|1
    0|0
    • Zamanı geçmiş ve önemini yitirmiş bir yarışma olasından öte bir anlam taşımıyor bence. Bizim Hani mizin tercümesini isterseniz de "Where?" internette videosunu izlerseniz de görebilirsiniz.

• Teşekkürler cevap icin :)

Aslında hiç de eskimedi ama ben de sonuncu olsam ertesi yıl eskidi derdim. Turkiye acisindan eskidi diyebiliriyz yani. Ama her yil milyonlarca dolar butceyle hazırlanan bir yarismaya eskimiş dememeliyiz bence.

• Sizi çok seviyorum hoşgeldinizzz ☺☺

1|3
    0|0
  • Merhabalar,
    Bur devlet adami olsaydiniz ulkedeki kadina siddet ve tecavuz gibi olaylara nasil cozumler getirirdiniz?

1|1
    0|0
    • Tecavüzcüyü hadim ederdim erkekligini elinden aldırırdım ozaman kimse kadınlarımız a yanaşamazdı!!!

• Taviz vermeden en büyük cezaları uygulardım.

• Etkinliğe katıldığınız için teşekkür ederiz. Bu etkinliğe katılma kararını nasıl aldınız ve kendinizi nasıl bir insan olarak düşünüyor ve tanımlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • türkiyedeki cifte standart hakkinda düsüncen nedir ya da düsüncen var mi?
    mesela kine em sarkisini söyleyen siwan perwer özel davet ile türkiyeye davet edilirken ozan emekci'nin türkiyeye giris yapmasina izin verilmiyor.
    insanlari türkü söyledigi icin vatandasliktan cikaran türkülerden bile korkan bir devletin sanatcisi olmak nasi bir duygu?

0|1
    0|0
  • İstanbul Gelişim Orkestrasını tabir yerindeyse gelişmediği, yeniliğe açık olmadığı için bıraktınız. Orkestrayla çalışmayı özlüyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Yok özlemiyorum. Özlediğim iki kişi var, biri Selçuk Başar, diğeri de Atilla Özemiroğlu :(

• Şimdiye dek en keyif aldığınız dizi hangisiydi ve neden? Ben en çok "tatlı hayat" dizisindeki rolünüzden keyif almıştım.

2|1
    0|0
    • ve benım sorum yıne kaldırıldı

• her ünlüye sorduğum soru ((: hepsi mi garip gelir

• İki dizide oynadım. Birbirinden farklı ve birbirinden ayrı lezzetler olduğu için tercih ettim. Üçüncü bir diziyi hala kabul etmiş değilim. Çünkü bunlar kadar severek oynayacağım bir işin varlığına inanmıyorum.

• "Babalar ve kızları hiç ayrılmamalı" bu sözleri Ayşe hanımdan duyduğunuzda ne hissettiniz? Eşler ayrılabilir ama bir baba ya da anne çocuğunu asla terk edemez. Siz iyi bir baba olabildiğinizi düşünüyor musunuz çocuklarınız için? Hiç vicdani olarak huzursuz olduğunuz, hatam var dediğiniz bir konu oldu mu?

0|0
    0|0
  • Merhaba, en sevdiğiniz yazar ve en sevdiğiniz kitap hangileri acaba? Bu arada sesiniz oyunculuğunuz harika en azından ben severek dinliyor ve izliyorum. Sevgiler.

0|0
    0|0
    • Ben okuma zevkimi tarih araştırmaları ve o konularla alakalı yazararın kitaplarıyla geçirdim. Dolayısıyla araştırma ve tarih yazarları dışında edebiyatçılarla pek tanışıklığım olmadı ama yine de Yaşar Kemal ve de Nazım Hikmet Ran'ın yeri bence başkadır.

• Basariya giden yol cokmu uzak?

0|0
    0|0
  • vaay adamımm :D

store.donanimhaber.com/.../...eb61fad513c6dfa5.jpg
    :D
    en beğendiniz şehir hangisi? sebebini de kısaca alalım

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki : son röportajınızda Tarkan'ın Türk sanat müziği söylemesine olumsuz baktığınızı söylediniz. peki neden böyle böyle bir şey düşündünüz? sonuçta şimdiki çoğu genç pop sanatçısı şarkıları bu şekilde 'cover ' yapıyor?

0|0
    0|0
  • Tekrar evlenmeye karar verdiğinizde özellikle kızınız olmak üzere çevrenizden nasıl tepkiler aldınız? Olumsuz şeylere kulak tıkamayı başarabildiniz mi ve tabii kızınızı kırmaktan ailenizi üzmekten çekinmeden cesur adımlar atabilmiş olmanızı neye borçlusunuz?

0|0
    0|0
  • Türk futbolunda en büyük yatırım nereye yapılmalı?

0|0
    0|0
  • Çapkın mısınız? ;)

0|0
    0|0
  • Hoş geldiniz. Bir film yönetecek olsaydınız, nasıl bir tür yönetmek isterdiniz? Neden?

0|1
    0|0
  • Terk etmeyi yaşattınız peki hiç terk edildiniz mi ve genel olarak terk edilme, yalnız kalma korkusu yaşar mısınız? yalnız kalmak sizi üzer miydi?

0|1
    0|0
  • Hoşgeldiniz Neco abi, "kurtlar vadisi" dizisi hayatınıza olumsuz yönden ya da olumlu yönden bir şeyler kattı mı?

0|0
    0|0
    • Ancak bu dizide tek gördüm sizi, o yüzden sorum bu yönde madur görün.

• Sizi burda gormek Cokos☺
    Bir sorum yok, hosgeldiniz 😃

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa gönül vermek sizin için nasıl ifade edilebilir? futbolda fanatizm hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
    0|0
    • İlerlemiş şekliyle çok tehlikeli, çarşı hariç :)

• Hoş geldiniz :)
    Kendiniz hakkında özeleştiri yapabilir misiniz? :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    51

Erkekler Ne Diyor 115

• Ne ara 4 Xper oldunuz?

8|4
    0|0
  • Hoşgeldiniz... Yıllarca sizi beğenerek, eğlenerek izledik.
    Daha uzun yıllar da ekranlarda görmek isteriz.

#Sorum : Hastalıklardan korunmak için, sağlıklı uzun bir ömür için beslenmenize dikkat ediyor musunuz?
    Bu konuda neler yapıyorsunuz mesela?
    Bir diyetisyene gitme ihtiyacı hissettiniz mi mesela?

0|0
    0|0
  • Merhaba sayın Neco,
    Evliliklerde, erkek ve kadın arasındaki orantısız yaş farkına bakış açınız nedir?

1|1
    0|0
    • Ulan soruya bak ya 😆 koz bunu ayakta alkışladı 😆

• Yaşları fazla abartmazsanız yaşamınızı da abartmamış olursunuz. Sevgi herşeyin temelini teşkil eder.

• Teşekkür ederim Neco. Katılıyorum

• Hoşgeldin abim, Türk kızları neden bu kadar güzel ve mükemmel?

4|2
    0|0
  • Merhaba,

Kurtlar vadisinde inanılmaz bir performans sergilediniz ama daha sonra yer altına tekrar indiniz. Oyunculuk size daha cok yakisiyor. Sinema /TV performansiniz ile müzik performansi kiyaslayin desem hangisi ağır basar?

https://m.youtube.com/watch?v=HmmE_mcyhHo

0|0
    0|0
  • Kırmızı mı beyaz mı?

2|1
    0|0
  • Tatlı Hayat dizisinde ki rolünüzü çok beğenirdim yaş itibariyle sizi ilk orada tanıdım zaten.
    Sorum şu; genel olarak o tarz komedi yapımlarında bulunmayı mı daha çok seversiniz yoksa daha ağır başlı komedi dışında rol almayı mı?

1|0
    0|0
  • Öncelikle Hoşgeldiniz :)
    İçinde bulunduğunuz yaşınıza rağmen, bu kadar genç ve karizmatik kalmayı neye borçlusunuz?
    Spor yapmanızın bunda etkisi var mı?

2|0
    0|0
    • Spor yapıyorum. Yürüyüş yapıyorum, tenis oynuyorum.

• Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden teklif alsanız, rol alır mısınız?

0|1
    0|0
  • Spor yapıyor musunuz? Genç kalmak, zinde olmak için uyguladığınız yöntemler var mı? Yeme içme konusunda nelere dikkat ediyosunuz?

0|0
    0|0
  • Büyük bestekar, güzel insan Atilla Özdemiroğlu'nu kaybettik ve onun üzüntüsü içerisindeyiz. :(
    Bu konuda sizin duygu ve düşünceleriniz nedir acaba?

Bir diğer sorum ise, son 13-14 yılda, ülkemizde sanata ve sanatçıya verilen değeri nasıl görüyorsunuz?

0|1
    0|0
    • Hala neden olduğunu anlayamadığım bir hata içerisindeyiz. İnsanların ne kadar değerli
      olduğunu yaşarken değil öldükten sonra konuşmaya başlıyoruz. Bir müddet sonra da hepsini unutuyoruz. Bırakın herkesin sevdiği kendinde kalsın. @Єναηєscєηcє-Sєlєη

• Cevabınız için teşekkür ediyorum. Diğer soruma cevap vermemişsiniz ama bunuda çok iyi anlıyorum...
      Size sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

• Bir günlüğüne Serdar Ortaç olsan ne yapardın?

0|0
    0|0
    • Ben Serdar Ortaç'ı çok beğenirim. Türk popüler müziğinde çok önemli bir kişidir o. Serdar Ortacın bir günlüğüne benim yerimde olması onu çok güzel yerlere götürürdü.
      Çok severim. O ve Kenan Doğulu çok iyidir ve çok elle tutulur şarkılar yapmışlardır.

• Dışarıdan gördüğüm kadarıyla mükemmel bir babasınız, bir arkadaş gibi her zaman kızınızın yanındasınız. Bize babalıkla ilgili verebilecek tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
    0|0
  • Ayşe Özyılmazel sizin için röportajda babam artık yaşlı agresif onu idare ediyoruz demiş aranızdaki bağ nasıl ve bu dediğine nasıl bakıyorsunuz?

Yaşlılık size ne kattı artı eksi olarak kısaca bir kaç örnekle özetler misiniz?

1|1
    0|0
  • Demedi deme ibrahim bu sene şampiyon oluruz demiştiniz olduk. Gerçi ibrahimde az malın gözü değildi:/ Bu senede şampiyon olurmuyuz iş bittimi? :/

0|1
    0|0
  • şu an ki aldığım eğitimin beni kısıtladığını düşünüyorum, kişisel gelişime merak saldım ve dersler geride kalıyor.

Bir hayalim var ama GERÇEKLEŞMİYOR.
    Severek yaşamak istiyorum para için değil.
    Masa başında oturmadan iş saatleri olan, emir almak yerine fikir verip üreten, gezerek ve eğlenerek özellikle öğrenerek para kazanabileceğim, beni tarihin tozlu raflarına layık görecek bir iş istiyorum. Sevgi verebileceğim bir iş. Sizce mümkün mü?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz..

Türkiye Osmanlı'ya gebe midir? Malum hiç bir doğum sancısız geçmez.

0|0
    0|0
    • Osmanlı soyuna gebe olanlar genelde Rus oluyorlardı bu sebeple Türkiye'den artık Osmanlı çıkmaz :) Osmanlıcılık çıkar, o da kursakta kalır :) Fetret Devri yaşamak isteyen dönem romanları okusun :)

• @mrsblackmore çok güzel bir yanıt tebrik ederim ;)

• sizi ilk olarak tatlı hayatla tanıdım
    daha sonrada kurtlar vadisinde gördüm

birgün cahit berkayın hayatını araştırıken sizin ası adınızı ve moğollarda ne yaptığınızı öğrendim

fakat sizinde olduğunuz şarkıları bulamıyoruz bize yardımcı olurmusunuz?

0|0
    0|0
    • Ben ilk başta Moğolların kurucuları arasındaydım. Moğollar isminin isim babasıyım, ben koydum ismini. Daha sonra ayrıldım, çünkü kişi davranışlarıyla yaptıkları müzik uyumlu değildi.

• Merhaba yılların eskitemediği değerli sanatçımız sizi etkileyen en çok beğendiğiniz kendi şarkınız ve bir başka sanatçıdan dinlerken duygulandığınız sizi etkiyen parça hangisidir?

Yeni bir proje var mı yakinda?

0|0
    0|0
  • Tatli Hayat çok efsaneydi, sizdeki yeri nedir tam olarak? Türkan Şoray ve Haluk Bilginer ile ayni sette olmak nasıldı? Bir de neden Neco? :D

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar rol aldığınız dizilerde en çok beğendiğiniz oyuncu kadrosu hangisindeydi?
    Bugün teklif gelse o kadro ile aynı dizinin devamını çekmek ister misiniz?

0|0
    0|0
  • Merhaba Neco abi. Demedi deme seni kurtlar vadisi pusu da severek izliyodum. Kurtlar vadisi pusudan ayrılmak senin için nasıl bir duygu? Demedi deme soruma cevap vereceksin😊

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin abi.

Bazıları hayallerini takip eder, bazıları ise bu durumun tam ortasına itilir.

Abi itildin mi? Hayallerini mi takip ettin bulunduğun noktada olmak için?

0|0
    0|0
  • Neco Bey, hayatınızda hiç babanızdan dayak yediniz mi?

0|0
    0|0
  • Nasılsın Neco abi? :)

0|1
    0|0
  • Hoşgeldiniz :)
    Oynadığınız Karakteri Cok beğeniyordum :)
    İbrahimede söyledim Özellikle?
    Günlük Hayattada Böyle Konuşur musunuz?

0|0
    0|0
  • İbrahim ne yapıyor?

0|0
    0|0
  • abi hoşgeldin, çok özledik seni, Tatlı Hayat dizisinde süperdin, Türkan Şorayla beraber oynamak nasıl bir duyguydu? Bir de hasta Beşiktaşlısın benim gibi, sence bu sene bizi başarıya götüren en önemli etkenler nelerdi?

0|0
    0|0
    • Oyuncuları birarada tutmayı başaran Şenol Güneş ve ekibi Beşiktaş'ı başarıya götürdü.

• teşekkür ederim cevabınız için :)

• Hosgeldiniz boyle birini gormek ne guzel 18 yasindaki bir kiz size asik olsa evlenirmisiniz malum sitenin hali 😂

0|0
    0|0
  • Sizin yerinizde olmayı isteyenlerden biriyim. Dolu dolu beredeyse yarım asır sanat yaşamınız var. Çok şey kattınız bu sanat dünyasına. Soruma gelecek olursam,

Bu yarım asırlık sanat hayatınızda karşılaştığınız zorluklar neler oldu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85
Yükleniyor...