Semih Öztürk neden bu kadar çok seviliyor?

Survivor Semih'in azımsanamayacak büyük bir fan kitlesi var ve ben bu kadar sevilmesinin sebebini hala tam olarak anlayabilmiş değilim. Sizce Semih Öztürk neden bu kadar çok seviliyor?
Semih Öztürk neden bu kadar çok seviliyor?

0|0
27|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü zeki biri Semih. Karşısındaki insanlarda zekası karşısında zaafiyet gösteriyor. Oyunu kurallarına göre oynayıp, kuralları rakiplerine dipsiz kuyu yapıyor. Ben bu yüzden seviyorum.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlat olsa sevilmez :@

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• nabza göre şerbet veren biri, katıldığı yarışmalarda ne gerekiyorsa onun en iyisini yapıyor, ütopyada krallığını kurdu diyorlar hakikaten milleti parmağında oynatmış, şöhret açısından herkesi geçti artık, millet o kadar saf ki saçma yoldan şöhret kazanan birine adeta vuruldular

3|0
    0|0
  • Semihte lider ruhu var. Bunu kabullenemeyen genelde erkekler oluyor.. Daha ilk survivor bölümünde önyargı ile yaklaşan efecan serkay ve tayfası (ütopyadan kalan önyargı) şimdi tek tek eleniyor...

Sevilmesinin sebebine gelince söylediğinin ve yaptığının hep arkasında duruyor olmasıdır. İyi veya kötü insanın bir çizgisi var ise bunu sürdürebiliyorsa taktirde toplar, taşlanırda...

2|0
    0|0
  • çünkü net ve diğerleri gibi şerefsizlik yapmıyor

2|0
    0|0
  • Çünkü gıcıkta olsa adam belli ediyor kendini neyse o ve böyle adamlar insanlara sempatik görünür. diger Gönül'ler her gecen gün dahada düşünüyor insanların gözünden.😀

2|0
    0|0
  • kardeşim çok :)

0|0
    0|0
  • Çok gıcık biri

0|0
    0|0
  • Su tipini sıfatını zktmne bak ya

0|1
    0|0
  • Tanımıyorum bile

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • mantıklı değil..

0|0
    0|0
  • bende anlamadım ya

0|0
    0|0
  • çünkü sempatik

1|0
    0|0
  • halrn orda kalan insanlarin oylamayla kaldigina inaniyorsaniz 😅😅

0|0
    0|0
    • Geçen yıldan sonra sms oylamalarına hiçbir şekilde güvenmiyorum. Fan kitlesi çok dememdeki sebep oylamalarda birinci olması değil zaten, facebook'ta, ekşi sözlükte, hatta arkadaş ortamında her yerde semihin muhabbeti dönüyor

• Ya var oyle ama cogunluk değil adam orda izlenme kriteri yaratiyo iste dusun semih var oda giderse milet kimi izlicek entrika lazim 😅 Hepsi yalan dolan senaryo

• Semih'e gelen oylar doğru diye düşünüyorum.:)) çünkü tüm sosyal sitelerde hatta buradaki bile anketlerde birinci 😀😀 demekki doğru adamın gücü

• tpne bak yaa

0|0
    0|0
  • bizim halk hep salaklari seviyorda ondan

0|0
    0|0
  • Neden seviliyor çünkü farklı davranıyor.. Zıtlık oluşturuyor. :)

0|0
    0|0
  • fanlarıyla birlikte sınır dısı etmek lazim

0|0
    0|0
  • asilik ve ukelalık ınsanlarda farklı cekıcı oluyorda ondan uyuz herıfın tekı geççç

0|0
    0|0
  • Primci oyuncu bir şerefsiz halk buna kanıyor

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum nedense ütopyadan bu yana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Ortaya saçma sapan sozler atiyor , cok konusuyor bir de ozguveni oldukca yerinde biri e butun bunlar olunca halktan iyi olsun kotu olsun tepkiler aliyor

0|0
    0|0
  • Şöyle bir baktım herkes kötülemiş nerdeyse. Adamı sevme nedenimiz net olması. Senin yüzüne karşı gelip seni sevmiyorum diyor diğerleri gibi arkandan konuşmuyor, Atakan gibi entrika çevirmiyor. Semih a diyor yunusa gidip semih bana b dedi diyor. Olay bu adam net

1|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki kendine güveni var :D ütopya da sevmiyordum ama burda sevdim bence içi dışıda bir :D

0|0
    0|0
  • Ütopya da oluştu onun hayran kitlesi orada bir kavgada haklı olduğu için destek aldı sanırım

0|0
    0|0
  • Ya sevildigini sanmiyorum, heralde millet acaba daha neler yapabilecegini merak ettigi icin oy veriyor

0|0
    0|0
  • Çünkü mantığıyla hareket eden akıllı biri. Ben de çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Türk halkı sorunlu tipleri sever

0|1
    0|0
  • Sevenler genelde ergenlerdir. Twitterde adına tag açanlar'ı görünce piskopat bir nesil yetişiyor diyorum.

0|0
    0|0
  • Bir bilsem

0|0
    0|0
  • Zeki biri ve ilk günden itibaren çizgisini asla bozmadı yanında olana ihanet etmedi kendi deyimiyle hançerlemedi. ve lider ruhlu haklı veya haksız sözünü dinlettiriyor kim bilir belkide şeytan tüyü vardır 😐

0|0
    0|0
  • Yalnız savastıgınıcın

0|0
    0|0
  • Adadaki herkes ona karsi ya ondan seviliyo halk sever ezileni 😊 gerci ezdirmiyo kendini ama olsun

0|0
    0|0
  • Bunun neyini seviyolar aklim almiyo cidden

0|0
    0|0
  • Bende çok seviyorum çünkü adam reis

0|0
    0|0
  • bende anlamıyom :D

0|0
    0|0
  • Çünkü Semih Öztürk o

0|0
    0|0
  • İnsanların eğlence seviyesinin Semih Öztürk'e kadar düştüğünü gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü adamın dibi saygısızlarda susun bir zahmet 😂

0|0
    0|0
  • Semih ten nefret ediyorum Hatta. Sırf o survivor a katıldı diye survivor u kaçırmayan ben survivor a bakmaz oldum

0|0
    0|0
  • Mal olduğu içindir.

0|0
    0|0
  • Cunku saygili cercevesinde insanlarin psikolojisini bozuyor☺

0|0
    0|0
  • Bende anlamis degilim. Hic sevmiyorum bu adami

0|0
    0|0
  • aşığım bu adama ya

0|0
    0|0
  • adam gulduruyor :D :D

0|0
    0|0
  • Tipe bak 😄 rahat insan ya bende seviyorum onu o kazanir insallah

0|0
    0|0
  • Tayyip 2 işte buna da reis diyip duruyolar. Oyle igrenc biri ki oy atiyolar birde.. milletin arkasindan konusur ben amcayim der dayiyim der. Milleti ustune salmaya calisir elensin diye. Bunun kadar srfsz bir insan gormedim ben.

0|1
    0|0
Yükleniyor...