SURVİVOR KURGU MU?

Arkadaşlar ben survivorun gerçek olmadıgını tamamen kurgudan ibaret oldugunu düşünüyorum çekim için adaya gittiklerini kazananın onceden belli oldugunu aç kalmadıklarını yani 10 kilo falan veriyorlardırda. İzlediğimiz herşeyin reyting oldugunu oyunu 9-9 a getirip heyecan yapmak falan reyting bence siz ne düşünüyorsunuz yorumları alalım

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten aç kaldıkları tiplerinden belli. Yarışmacılar gerçek ama yarışma sahiplerinin herkesten gizledikleri şeyleri ve taktikleri illa vardır. Sadece yarışmacıya bırakırsan olayı reyting kaybedersin.. Bir gönüllü seçilebilmen için 10 kere çağırıyorlar. Zaten yarışmaya girmeden riski baya azaltıyorlar
    Oylama konusu şeffaf olmadığı için ona güvenmiyorum. ama açlık, diş fırçalama, tuvalet, giyim, rekabet vs hepsi gerçek görünüyor, Reytingleri zirveye ulaştı bu sene, geçen seneleri de geçtiler zaten tartışmalar ve sakatlıklar da çok arttı.

0|0
    0|0
    • normal hayatta burunlarından kıl aldırmayan ünlülerin ohayatta yaşamaları gerçek gibi gelmiyor düşünsene bir ada her türlü haşerat barındırıyor kimin başına ne geleceği bellı degıl bence kalmıyorlar orda

• nasıl çıkarmı ya hep aynı kıyafetleler dikkat edersen o sararıp soluyor çekim olacağı zaman banyo flaanda yapmıyorlardır o şekil bence. dikkat edersen kızların kaşları hep pürüssüz

• saç meselesine bazen takılıyorum, birisi düzgün geliyor öteki perişan anca çok kötü durumlarda müdahale ediyor olabilirler saça, kaşa falan. Ben zorluk çektiklerine inanıyorum, ve açlıkları da belli zaten, erzakları var, yarış öncesi meyve suyu içiyorlar vs. Ölümüne yarışmıyorlar ki.

En İyi Kız Görüşü

• bencede kesinlikle kurgudan ibaret bende doğa yürüyüşlerine ve kamplara giden biriyim tok karnına bile 4-5 saat bile yürüsem yorgunluktan bitap düşüyorum ki ben daha birazda olsa tecrübeliyim benimle gelen acemi arkadaşlarım ilk 1-2 saatten sonra aşırı yoruluyorlar o televizyonda gösterilen şartlarda günlerce hatta aylarca kalan birinin ve düzenli beslenemeyen birinin o oyunlarda okadar performans göstermesi tamamen saçmalık

0|0
    0|0
    • kimisi kurgu değil diyor ve kavgaları kafamı karıştırıyor kurgumu değlmi ama şöyle bir şey var oyunu 9-9 a getiriyorlar heyecan olsun diye kaybeden kişi pek üzülmüyor rol yaptıkları bazen bilerek oyun verdikleri çok belli oluyor. ve adada her türlü hayvan var benden iyi bilirsin güvenlik olmayan bir yerde yaşayamazlar çekim için gidiyorlardır

Erkekler Ne Diyor 18

• Kurgu değil ama kazananlar şahibeli hep

0|0
    0|0
  • Aynen kurgu kank

0|0
    0|0
  • yok be kurgu olsa bu kadar güzel olmaz

0|0
    0|0
  • Tamamen düzmece bir program.
    Gerçek hayatta kalma böyle olmaz zaten

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum fakat zayıflamalar kavgalar iş çevirmeler düşündürüyor beni

• Basit oyunlar.

• Kurgu tabi. Yattara dediğin adam 2 gün içki içmezse ölür hepsi öyle o hayatı yaşayabilecek insan mı onlar sanıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • bende oyle duşunuyorum çekim için oraya gidiyorlar işleri bitince otele gdiyorlar kazananı belli. yok ağaç kesmek falan hikaye hepsi tropikal bir adadan ağaç kesilemez

• kurgu zaten gerçeklikten söz edilebilecek bir yarışma değil

0|0
    0|0
    • kazananı en baştan belli bence herşey senaryo reyting sadece kavgalarda ya da birbirlerinin arkadasından çok konuşuyorlar ya orda kafam karışıyor gerçekmi acaba diye

• pascal-kadir programı dinlesen bilirdin pascal bisürü şey anlattı

0|0
    0|0
  • bizim televizyonlarda ne varsa kurgu...

0|0
    0|0
  • Kurgu değildir. Bazen ufak tefek kurgular olabilir belki. Ama en az %90 ı gerçektir

0|1
    0|0
    • bana kurgu gibi geldi oyunu 9-9 getirip heycan yapmak falan

• Buna benzer sana yüzlerce basket , futbol maçı gösterebilirim. Hepsi kurgu demek çok fazla kuşgucu yaklaşım olur.

• tam emin değilim fakat o adada yaşamıyorlar bence bu kesin yemekte veriliyor ama az

• filmlerde ölen oyuncular gerçek hatta ölmüyo biliyo muydun? :D

0|0
    0|0
  • Tabiki saçmalık kamera kapanıyor elbet

0|0
    0|0
  • Seyretmiyorum

0|0
    0|0
  • Sms oylamaları falan olabilir

0|0
    0|0
  • gördüğüm en saçma düşünce

0|0
    0|0
    • benimle aynı düşüncede olan bir çok insan var kardeş beğenmiyorsan yorum yapma

• beğenmediğim için yorum yapıyorum zaten gardaş. seninle aynı düşünmeleri yanlış düşündükleri gerçeğini değiştirmez. yorumlarını okudum daha survivor konseptini tam olarak bilmeden yorum yapmışsın şaşırmamak gerek bilgi sıfır ama yorum yapıyorsun hala. angus

• pek tabi.

0|0
    0|0
  • günlerdir 1 xperdeyim. xperimin artması için yorum yapmam gerekiyormuş.

0|0
    0|0
  • tamda benim düşüncelerim

0|0
    0|0
  • izlemem bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben kurdgu olduğunu düşünmüyorum tuvaletlerini yapıp duşlarını alıolardır en fazla yemek konusunda olması imkansız gelio yemek yeselerdi bir deri bir kemk kalmazlardı ve yemek için bu kadarhırslı davranmazlardı

0|0
    0|0
    • veriyorlardır ama az veriyolar sence ünlüler öyle bir hayat şartlarında yaşayabılırlermı?

• karşılığında dünya para alıyorlar. ve kendielri seçti bunu hem farkındaysan gönüllülerle ünlüler arasında sen ünlüsün olayı da yok hepsi aynı durumda yaşayamayan zaten gidiyo

• Kurgu tabi ya bir ara ozge ulusoydu galiba cok eskiden katilmisti o soylemisti yemek yediklerini falan hâlâ inanlar var

0|0
    0|0
  • saçma bir program olduğunu düşünüyorum ki kesinlikle o kadar açlığa dayanamazlar sakatlanmaları bile numaradan ibaret bence

0|0
    0|0
    • gerçeklik katmak için katılıyorum, strateji yapıyorlar ya da birbirlerinin arkadasındn konuşuyorlar kameranın onunde ne konuşuyorsun git arkada konuş değilmi

• o eleştirmeler gerçekmi bende izliyorum her bolumu ama saçma geliyor artık prim yapmak için 9-9 a getiriyorlar

• prim yapmak için canlarını bile ortaya koyarlar

• Hayır kurgu değil oyuna çıkmadan önce sadece bir muz ve bir hap içiyorlar onun dışında yemek kesinlikle yok

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsun

• Tanidik çevremiz var herhalde

• bence kazananı baştan belli çekim için adaya gidiyorlar yemek az veriliyor o şekilde

• Ne kurgusu ya

0|0
    0|0
  • değil :D

0|0
    0|0
  • bilmem izlemiyorum sıktı artık tanımadığımız kişileri yarıştırıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır kurgu olan Kısmetse olur karıştırdın 😂😂😁

0|1
    0|0
    • o belli zaten bence survivorda kurgu

• hayat kendiside bir kurgu oldugu icin ha survivor olmus ha su olmus ha bu olmus

0|0
    0|0
  • Her zaman 9-9 bitmiyor. Ve herzaman onların yemekleri var pirinc var yag var yani illaki yemekleri var. Ve farkı gormuyomusun asiri zayıflama oluyor

0|0
    0|0
    • yemek az veriliyor sadece pirinç yemiyorlar bnce ve bir öğün aç kaldığımda bitap düşüyorum düşüyoruz 4-5 ay nasıl dayansınlar

Yükleniyor...