Önerebileceğiniz yabancı diziler?

evet arkadaşlar bu bölümde yeni dizi arayan insanlara faydamız olsun istiyorum. biraz detay vererek hangi diziyi neden izlemeliyiz şeklinde yazarsanız faydalı bir paylaşım olabilir. benim mutlaka izlenmesi gereken dizi sıralamam şöyle:
bitenler:
1- prison break-
2- spartacus-
3- breaking bad-
4- lost:
5- revolution: Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız?
6- how i met your mother : ted'in çocuklarına anneleri (kendi eşi) ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar.
7- house m. d: sıradışı bir ''teşhis'' doktorunun yaşadıklarını konu edinir.
8- californication: Hank Moody kadınlara, sekse ve uyuşturucuya düşkün bir roman yazarını anlatır

devam edenler: (güncel)
1- person of interest- En iyi suç henüz işlenmeyendir.
2- sherlock- efsane avcısı bir dedektifin cinayetleri çözmesi şeklinde özetlenebilecektir.
3- house of cards- beyaz sarayı anlatır.
4- big bang theory- kuantum fiziğine kafa yoran 2 arkadaşın gündelik yaşamlarını anlatır.
5- the flash- yıldırım çarpmasının yan etkisiyle yaşayan en hızlı adam olan barry alleni anlatır.
6- arrow- çapkın bir milyarderin ölümden döndükten sonra yaptıkları. (the flash ve arrow dönem dönem ortak bölümler çekmektedir.)
7- silicon valley- silikon vadisine gönül veren 3 gencin tırmanışını konu eder.
8- da vinci demons- da vinciyi her yönüyle ele alıp anlatan dizidir. ( olm türkleri anlatıyolar)
9- marco polo- evliya marco polo çelebiyi anlatır
bu liste uzayıp gider fakat izleyip bırakamadığım bir çırpıda bitirdiğim ve asla pişman olmadığım dizi serileri bunlardır. ha şimdi diyeceksiniz ki kardeşim nerde g. o. t nerde dexter biriktiriyorum sonra izlicem söz.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Game of Thrones ❄ (Winter is Coming)
    Breaking Bad 🌟 (efsane)
    Prison Break 👍 (başyapıt)
    How I Met Your Mother 👪 (komedi)
    The Walking Dead 👣 (aylaklar)
    Better Call Saul 📞 (BB izleyenler bilir)
    Californication 👔 (yazarın hayatı)
    True Blood 👠 (Jessica diyorum)
    Supernatural 👻 (dean & sam)

0|1
    0|0
    • better call saula biraz bakmıştım devam edebilirim. paylaşım için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...