Trt 1'deki "Yeşil Deniz" dizisini nasıl buluyorsunuz?

Hayatımda izlediğim en sıcak yapım bence. 69 bölümün her birinde 30 saniye içerisinde hem gözünüzden yaş akıtıp, hem de kahkaha attırabilecek bir yapım. Karakterler, şiveler, olayın geçtiği Birgi, samimiyet, dostluk, aşk en fazla bu kadar güzel anlatılabilirdi. Hele ki kanallar entrika, sahte aşklar, şehvet, itlik, kan ile prim yapan dizilerle doluyken bu kadar samimisini yapmak, yapmayı geçtim cesaret etmek bile bir başarı. Hepsine tebrikler. Bu dizinin sizin için ne anlam ifade ettiğini merak ediyor, bilmeyenlerin de bu görüşleri okuduklarında tepkilerini görmek istiyorum.
Trt 1'deki

0|1
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Bende hic kacirmadan izlerim cidden su son zamanda cikan en samimi en temiz dizi asklarinda bile bir edep bir duzen var seni sevdim hop opuselim seviselim degil. Seni seviyorsam seni yari yolda birakmayacagim seninle evlenecegim dusuncesi var bu da benim cok hosuma gidiyor :) Tabi dizi 90 larda gecince eskilerun her zaman guzel oldugunu gosteriyor :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle benim de yakaladığım yakınlık bu zaten dizide. Sadece gönül ilişkilerindeki samimiyet değil dostlukları da efsane.

• Egelisin yani :]

En İyi Erkek Görüşü

• babam trt 1 in tüm dizilerini çok seviyor. ben de aynı fikirdeyim, devlet kanalı ama çok kaliteli dizileri var trt 1 in.

0|1
    0|0
    • inandığım doğruyu yazdım. trt 1 in dizileri gerçekten kaliteli. en iyi görüş için sağolun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Trt dizileri kalitelidir , başka kanal açılmaz biz de.
    Baba candır , Diriliş , yeşil deniz...
    Ah bir zamanlar "Leyla ile Mecnun" vardı... 😔

1|2
    0|0
    • Leyla ilr Mecnun'u neden kaldırdılar?

• Ah minik ah.
      Keşke her istediğimiz olsa şu hayatta

• @EvcilBeygir Bana minik demeseniz? 😄
      Keşke...

• Kesinlikle doğru düşünüyorsun :) ama bazen sıktığı da oluyor bunu da es geçmemek lazım :)

0|1
    0|0
  • izlemıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel bir dizi. Denk gelince izlerim.

1|4
    0|0
  • biraz amateur ama bu zamanlarda en iyi 5 diziye giriyo.

0|1
    0|0
  • komik bir dizi izleyince gülüyorum..
    güzel oluyor denk geldikçe izliyorum

0|1
    0|0
  • Bir tek diriliş i izliyorum
    Birde haftaya cuma başlayacak sevda kuşun kanadında onu merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Basarili bence canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|1
    0|0
  • Trt yapımı olan hiçbirşeyi takip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • saçma buluyorum

0|1
    0|0
  • izlemiyorm, Pek sevmedim

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...