Survivor Semih'in dayak yemesini nasıl buluyorsunuz?

Daha önce Ütopya'da dayak yedi bir kişiyi eletti şimdi Survivor'da dayak yedi ve bir kişi elendi sizce Semih'in dayak yemesini nasıl buluyorsunuz.

• Normal yani. Kim olsa kavga eder onunla.
    46% (28)58% (29)51% (57)Oy Ver
  • Hayır Semih haklı.
    23% (14)22% (11)23% (25)Oy Ver
  • Semihciyim ama heryerde bir insan dayak yermi saçma.
    10% (6)4% (2)7% (8)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    21% (13)16% (8)19% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• semih kadar gereksiz bir karekter tanımadım...

1|2
    0|0
    • Ama neden bu kadar çok seviliyor bencede aynı.

• çünkü farklı bir karekter. Normal bir insan gibi davranmıyor. Hatırlıyormusun duyguda öyleydi ve halk onu elemiyordu ama herkes onlar kadar iğrenç davransa, katliamdan geçemez...

• Öyle tabiki.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Izlemedim hic ama utopyadan sevmem semihi iyi olmuş

0|1
    0|0
  • Bence çok bile dayandılar, ben orada olsaydım bu kadar dayanamaz tırnaklarını yanağına geçirir diğer parmağımıda gözüne sokardım.
    Bir insan anca bu kadar kaypak olabilir.

0|0
    0|0
  • Acun kurgusu vol bilmemkaç.

0|0
    0|0
  • Adam her yerde tahrik edip rakibini diskalifiye ediyo helal olsun

0|0
    0|0
  • yarışmacıların diskalifiye olmasını sağlamak için psikoljik baskı yapıyor bir şekilde şiidete teşvik ediyor sabredemeyen de dövüyor, onun için bir kişi elemek için dayak yemeye razi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalan ve üç kağıdın insanlara kötülük yapmanın çocuklara "strategy" diye kakalanmsı bence İstiklal caddesindeki bombadan daha tehlikeli. Rütük ne işe yarar bilmiyorum artık. Dünde fenomen diye birşey çıkmış, yok evlenme programı, yok sitil yarışması yok ecilik yarışması ana konu hep kavga, yalan, aldatma sonuç çocuklarımızın beynine, geleceğine bomba koyuyorlar Rütük denen şeyden hala ses yok onlar gece yayınlanan filmlerdeki açık memelerle uğraşsın.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum dedim

0|1
    0|0
  • Çok antipatik bir karakter bence. Çok saçma bir özgüveni, gereksiz bir egosu, insanları dinlememek için uğraşan bir yapısı var, ve her zaman kendini haklı görüyor. Durum böyleyken şamar oğlanına dönmesi de gayet normal geliyor bana.

0|1
    0|0
  • o adam gittiği geldiği her yerde dayak yer.. iyi biri değil o adam.. gözü başı ayrı oynuyor.. kaypak bir adam.. benim yanımda on dakika dursun, 11. dakikada ben bile kafa atarım o adama...

0|0
    0|0
  • Umrumda değil boş geliyor o survivor

0|0
    0|0
  • Semih dayak arsizi olmus ondan dayak yemeden duramiyo sivil hayatinda mazlum olarak calisiyodu heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...