Eski diziler izlemek istiyorum önerisi olan varmı?

Yılan hikâyesi hariç çünkü izledim, diğer tüm diziler olabilir böyle Türkiye'nin en iyi eski dizileri olabilir.. Öneriler için sağolun...

0|1
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok eski değil belki izlemişsinizdir de zaten ama gelmiş geçmiş en iyi dizi "Leyla İle Mecnun" ...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kuzenlerim... yedi tepe İstanbul... tatlı hayat... kadın isterse... çocuklar duymasın... hayat bilgisi... yabancı damat... çiçek taksi... deli yürek... ekmek teknesi... koçum benim... cennet mahallesi... kurtlar vadisi... sakarya fırat... ayrılsak da beraberiz... en son babalar duyar... ikinci bahar...

0|0
    0|0
    • benim şahsen sevdiğim ve efsane olmuş bir çok diziyi yazdım. yılan hikayesini yazmayın dediğin için yazmadım. listeye şu an halen devam eden, arka sokaklar dizisini de ekleyebilirsin çünkü devam etmesine aldanma, on yıllık eski bir dizi. yazdığım bu dizilerin hepsini bir kaç bölüm de olsa, izlemeni tavsiye ederim. en iyi görüş için sağol.

• Çok teşekkür ederim, bende size koray avcı hediye edeyim :)

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 8

• Asmalı konak cok iyidir.

0|0
    0|0
  • 7 numara izleyipte doyamadığım tek dizi

0|0
    0|0
  • Belali baldiz guzeldi ya :)

0|0
    0|0
  • deli yürek

0|0
    0|0
  • Yabancı damat

0|0
    0|0
  • Bizimkiler dizisi vardı bir aile dizisi ben de küçükken bizim evde bakarlardi ya da ekmek teknesi var çok severim izlemistim 😊

0|0
    0|0
  • Doktorlar 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ezel izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...