Yabancı Dizi Sever misiniz?

Öncelikle senin hayatın yok mu bu kadar dizi izliyorsunuz diceksiniz hayatımda zaman ayıracak pek bir şey yok okulum dışında onuda hallediyorum
Prison Break-Hapishaneden kaçma olayı fort knox gibi büyük güvenli hapishaneden kaçma
Aynı zamanda efsane dizi kuşağında yeri büyüktür.. Maykıl baba yeni sezon yapacak bu
arada duyurulur.
Breaking Bad- Yine bir efsane dizilerden Walter amcanız meth yapıyor kesin izleyin fakat ilk 5-6 bölüm sıkıcı gelmişti
Friends - Bir sitcom dizileri belli mekanlarda geçer bir zaman sonra onlarda sizin arkadaşınız olacak
Acaba benimde böyle bir arkadaşım olacak mı düşüncelerine kapılırsınız yüksek ihtimal…
Lost - Bu diziyi izlemeyen var mıdır acaba?
The Walking Dead- Zombi dizisini bir bukadar heyecanlı hale getirilebilir fakat 5. Sezon başından beri
izliyorum fakat zombi yani bir yere kadar hüeeeeeeeeğğğğ
Shameless- Adı üstünde belli değil mi zaten ahlaksız-terbiyesiz Amerikanın Chicago bölgesinde
geçiyor. Güney bölgesinde haylaz bir ailenin başından geçenler efsanedir …
Sonra öpüşme-sevişme-yiyişme her türlü şeyi göreceksiniz ama bunu zevkli boyutta.
Suits – Gelelim suitse amerikada geçen büyük avukatlık firmasının önce bir dahi çocuğun işe
İşe başlamasıyla işler galip hale bürünür. Yine ufak çapta make love görebilirsiniz
The Big Bang Theory- Sitcom dizi kuşağında sevdiklerimden bir tanesi.. 4 tane zeki 1i fazlasıyla dahi
arkadaşın +25 den sonra kızlarla tanışmasıyla durum ne kadar garip bir hal
alabiliyor izleyince görürsünüz :D
Limitless- Limitless filminin devamı fakat tema biraz daha farklı…

• Beğendim tişkür
    67%(6)71%(10)Oy Ver80%(4)
  • Beğenmedim ben yabancı dizi izlemem. s
    33%(3)29%(4)Oy Ver20%(1)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Blindspot-Newyork olsa gerek bir tane kızın çanta içinde çıplak %99 u dövmeli hafızası silinmiş
bulunmasıyla başlıyor. Yine FBI HANDS UP ! bunu çok duyacaksınız :D
Mr. Robot- Bu arkadaşımız heçkır izlemeye değer…
11.22.63- Bu son 4 söyledigim dizi arkadaşlar 2015-2016 yapım izlenmesi gerek özelliklede 11.22.63
John F. Kennedy’nin Suikastı zamanda geri dönüş yapabilcen adam tarafındandan
Durdurulmaya çalışması
American Crime Story- Bu dizide çok sevdim yeağ mahkemelerde geçen bir dizi O. J Simpson'un (ünlü bezbol oyucusu ) karısını öldürdümü öldürmedi mi gerçi hala bilemiyoruz fakat avukat sürüsüyle resmen kendine devlete karşı et duvar ördüren birisi.

0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...