Semih'in ünlüler adasına geçmesiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Zaferle olan kavgası sonucunda zafer elendi, semih ünlüler adasına geçti sizce bu sonuç adil mi oldu

Güncellemeler:
Pardon arkadaşlar ünlüler adası :D

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki adil bir sonuç oldu. O adada 4 tane ayı vardı içlerinden en akılsız olanı (zafer) doldurdular doldurdular adam semihe patladı. Pardonda semih'in olayı bu. tahammül edemiyorsan yarışmayacaksın. Ne olursa olsun darp kabul edilemez. Çok güzel oldu o ahmaklara. Şimdi minderle dövme oyununda semihi hallaç pamugu gibi yerden yere vurdular bide bununla övünüyor gerizekalılar. ulan sen 190 cm boyunda yamyamsın. semih zavallım 65 kilo falandır heralde. bı zahmette yen yani. Parkur oyunlarında görücez biz bu havaları. Ellerini yukarı kaldırıp semihin vurmasıyla dalga geçiyor bıtane marsık. ölür müsün öldürür müsün. beter olsunlar

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu tabii. O kadar seviyesiz tartışmalara girildi Zafer Bey tahrik olmadı da ortaya atılan bir saygısız lafına mı alındı? Orada Semih bunlar saygısız diyor ki defalarca kez yüzlerine vurdu tek Zafer değil yani. Ayrıca Efecik ve Serkaç'ın yaptıkları da alenen ortada adamın yattığı yeri tekmelediler omzuna vurdular yemeğini yere döküp yerden yala dediler. Semih insan değil ya tahrik olmaz tabii. Yemek bulamadığın yerde balık tutup sırf anlaşamıyorsun diye o insanlarla paylaşmazsan böyle açız diye ağlarsın. #sonunakadarsemihöztürk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İzlemiyorum semih kim zafer kim onu bile ilk defa duydum 😹😹😹

0|0
    0|0
  • izlemiyorum saçma sapan işler.

1|0
    0|0
  • Zaten ünlü olmuştu , ütopya programı ile. Gayet normal. Baştan beri istemiyodu gönüllülerde olmayı kendini yüksek görüyodu siz anlamadınız ama iyi bir gözlemci anlar.

0|0
    0|0
  • Zafer esekliginden elendi

0|0
    0|0
  • orayı da karıştırsın biraz..

0|0
    0|0
  • saçma programları izlemiyoruz malesef :)

1|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • o elenmicekti zatne belliydi

0|0
    0|0
  • izlemiyom

0|0
    0|0
  • semih yoksa ünlü mü oldu, diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum
    Teşekkür ederim ,
    #Googleamca

0|0
    0|0
  • O semih sinsi çakalın biri orayıda karıştırır sonu Hakana benziyecek demedi demeyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ünlüler adasına geçti Yalnız 😂

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu. Umarım Serkay'ı, Efecan'ı yenerek kendi gücünü gösterir😂

1|0
    0|0
  • Survivorun dikkatini cekmefigi bir benim herhalde

1|0
    0|0