Twitter dünya gündemine oturmuş, kim bu Semih?

Twitterda çok takılan biriyim de, dünya gündeminde "Hak davamız semih" yazıyor.
Dünya gündemine oturmuş yuh.
Kim bu semih? pek tv izlemiyorum, anladıgım kadarıyla survivorda bir yarışmacıda niye bu kadar fazla destekçisi var?

Güncellemeler:
resim burada arkadaşlar : http://i.hizliresim.com/570jdq.png
boş işler

2|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ulkede savas var milletin derdine bak

1|0
    0|0
    • aynen aynen katılıyorum, dünya gündemine bir yarışmacıyla girdik , tüm dünyaya rezil olduk :S

En İyi Kız Görüşü

• Hergün şehit veriyoruz ve bu kimsenin umurunda değil.
    Semih kim ya?
    Valla millet bu yarışmalardan, dizilerden ne anlıyor anlamıyorum...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ülke biraz mal ondan

1|0
    0|0
  • Utopya

1|1
    0|0
  • Biraz bana benzeyen şahsiyettir kendisi sonuna kadar arkadasındayım ama sorun şu ülkede sürekli şehit haberleri geliyor twıter kullanılıyorsa eğer biraz sesimizi cıkartalım ben kullanmıyorum ama kullananlar lütfen susmayın alışmayın daha bir kaç saat önce 4 şehit var ve kimsenin umrunda değil olacak şey değil bu kadar mı alıştık arkadaşalar ne oluyor lan bize kendinze gelin!!!

0|0
    0|0
  • İşte ülke olarak ne boktan halde olduğumuzun bir göstergesi bu. Kaç gündür şehit veriyoruz , ülkemiz halkından ses seda yok , kıçı uyduruk yarışmada bir yarışmacıyı dünya gündemine sokuyorlar.

İşte ülkemizin berbat olduğunun bir göstergesi.

1|0
    0|0
  • Tavirlari surat ifadesi o lanet olasi gulusu beni agir kufurler etmek zorunda birakiyo tv izlemedigim halde surekli adini duyuyorum nette karsilasiyorum biri bunu dovsun allah askina

1|0
    0|0
  • Survivor'Daki gönüllü oyuncu. Daha önce Ütopya yarışmasından tanınan abuk subuk hareketleri olan sürekli ego kasan mahalle kabayadısı havalarındaki karakter yoksunu olup sürekli insanları aşağılayarak sürekli insanları aşağılayan toplumun siber ortamda desteğini fazla alması ile g*tü kalkan, toplumun ''artist maço'' tarzına olan destek verdiğini bildiği için sürekli daha çok saçmalayan daha çok çirkefleşen biran önce elense de adını duymasam dediğim kişi.

0|0
    0|0
  • Tek basina herkese kafa tuttuğu için korkmadigi için

0|0
    0|0
  • o kim ya

0|0
    0|0
  • survivor semih öztürk işte :D

0|0
    0|0
  • Hindistandaki inek ile bir bu adam, saçma sapan toplum uyutma projesi..

0|0
    0|0
  • Ta**aklıdır. Arkası sağlamdır.

0|0
    0|0
  • boş bir adam ütopyayı az izleme fırsatım olmuştu bir şey yapmayan sadece geveze biri her gittiği yeri karıştıran küstah bir yarışmacı , yarışmadan çok hayranlarına güvenen biri, Acunun bilerek ortalığı karıştıracağına emin olduğu kişi reyting uğruna bu tarz kişiler çıkartılıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gereksizin biri...

0|0
    0|0
  • Ütopya yarışmasında tanindi adamım benim 😂 oldukça zeki bir insan cekemeyenler laf atıyor falan

0|0
    0|0
  • İnsanlar kafayı yemiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...