Osman sınav ın yerinde olsaydınız kurtlar vadisin de başrölü kime verirdiniz?

bence kenan imirzalıoğlu iyi olurdu ama Oktay kaynarca süper olurdu. peki siz dizinin yapımcısı olsaydınız başrölü kime verirdiniz? bu soruyu sorma nedenim necati şaşmazı çok vasat bulmamdır. zaten kendisi de bir röportajın da oyunculukta çok yeni olduğunu, öğrenmeye çalıştığını söylemişti.

Güncellemeler:
BEN OSMAN SINAV IN YERİNDE OLSAM BAŞRÖLÜ KESİNLİKLE OKTAY KAYNARCA YA VERİRDİM.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence Necati Şaşmaz gayet hakkını veriyor. Ama ben olsam arda kural yapardım. O adam her ne olursa olsun çok seviyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erdal Beşikçioğlu veya Kenan İmirzalıoğlu. O adama bile karizma kattılarsa kenana ne yapmazlardı. Zaten kurtlar vadisinin tutulmasının nedeni necati şaşmaz değil senaryosu ve yan oyuncularıydı. Sesi bile seslendirme adamın. Onun dışındaki her adamı öldürdüler, benimde izleyesim kalmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• kenan kimde kurtlar vadisinde oynayacak necati sasmaz vasat oyuncu olsa dizi 13 senedir oynamaz

0|0
    0|0
    • dizinin yapımcısı ve senaristi kardeşi raci şaşmaz. osman sınav da oğlu gibi görür necati şaşmazı. kenan imirzalığlu sert rolleri iyi yapar. örneğin deli yürek ve kabadayı filmi. necati şaşmaz da osman hoca der hep saygıdan osman sınava. yani araları süper.

Yükleniyor...