Survıvor semih gitmedi ne düşünyorsunuz?

Bildiğiniz üzere zaferle kavga etmişlerdi zafer diskalifiye oldu semih ünlülere geçti bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annem inatla "Acun Semih'i tutuyor, bak terbiyesiz dedi bunu niye görmüyor" dese de ben Zafer'in elenmesini haklı buldum. Ciddi tehditler vardı ortada çünkü.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle canım doktorsun sen anlrsn bu islerden ☺

• Ya iki taraf da birbiri üstüne çok gitti, baştan sonra tamamen izlediğim bir program değil ama az çok biliyorum. Kim başlattı, onun hakkında bir fikrim yok ☺

• Semih suçsuz 😂

Erkekler Ne Diyor 11

• Izlemiyiyorum

1|0
    0|0
  • semihide tahrik ediyolar adam olsalarda teke tek gelseler burdan herşey izledigimiz gibi degil kesip kesip koyuyorlar 5-6 vs 1 hayırdır yani ona ragmen mücadele etti adam

1|0
    0|0
  • Sinirlerine hakim olamayan insanın orda ne işi var

1|0
    0|0
  • Semih gitmesin ya sırf o yüzden izliyorum :D

1|0
    0|0
  • semih haklı ya

1|0
    0|0
  • Adam pisliğin teki. Yarışı ile değil uyuzluğu ile gündemde. O gün oda diskalifiye olmalıydı.

0|0
    0|0
  • mk semihin

0|0
    0|0
  • P. çin önde gideni... ama zeki olanlardan.

0|0
    0|0
  • Acunun reyting için düzmece oyunu ne olcak

0|0
    0|0
  • Tam bir şerefsiz,

0|0
    0|0
  • semih hep aynı taktiği yapıyor sinir ediyor ve en sonunda karşıdaki kişi patlıyor dürüst olun günlük yaşantınızda böyle bir adam cevap verecek küstahça ne yaparsınız? semih sadece geveze biri ve Acun semihin reyting yaptığını biliyor yani sonuca çok şaşırmadım haklı haksız tartışmıyorum bana göre ikisi de haksız ama semih bu taktiği hep yapıyor üstüne insanları saldırtıyor hem kendini bu sayede acındırmış oluyor hem hayranları artıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Semih insanı çok tahrik ediyor zafer iyi dayandı yine insallah ağzını burnunu kırmıştır semihin elendigine degseydi bari

0|0
    0|0
  • Ben o olayi detayli blmiyorum ya anlatablrmisin zafer normal elendi semihte unluleremi gecti neden gecti ne alaka

0|0
    0|0
  • Haksizlikkkkkk. Zafer gitmemeliydi herşeyi semih baslatti. Artik bir yere kadar hep sakin durdu patladi sonunda. Semihin istediği zaten bu. Cok sinir oldum ya oooooof

0|0
    0|0
  • En mantiklisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...