Ahmet kaya dinlermiydini?

Ahmet kaya dinlermiydiniz severmiydiniz demiyorum?

0|0
18|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet kayayı dinledim dinlerimde. Şahsen siyasi görüşünü sevmem o kadar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Ahmet kayanın şarkılarını dinlerim kendisinin siyasi görüşü ve kişiliğini asla onaylamam şarkılarını dinliyorum

1|1
    0|0
  • Herkes bir dönem Ahmet Kaya dinlemiştir.

1|2
    0|0
  • Hala severek dinlediğim ve daha yıllarca dinleyebileceğim nadir sanatçılardan..

Ayrıca kişilik konusuna katılmıyorum, Ahmet kaya pkk yanlısı kürtler tarafından yanlış lanse edilmiş bir isimdir..

Ondaki vatan sevgisi ne birçok türkte nede birçok kürtte mevcut değil..

Ahmet kaya üzerinden ne ırkçı türkler nede aç gözlü pkk yandaşı kürtler prim yapmasın..

0|0
    0|0
  • evet dinlerdim,
    bir kişinin siyasi görüşü benim müzik zevkimi etkilemez

2|0
    0|0
  • evt dınlerdım , şiire gazele en guzeli

1|0
    0|0
  • Acımasız olma şimdi bu kadar
    Dün gibi dün gibi çekip gitme
    Bırakta dolanayım ayaklarına
    Kum gibi kum gibi ezip geçme..

#streç

0|0
    0|0
  • Teröristleri dinlemiyorum.

1|0
    0|0
  • gençligimizde az dinlemedik

0|2
    0|0
  • Modası geçmeyen tek sanatci.
    Utangaç konunun kolyesi olsun 🎶🎼🎶🎹🎻🎺🎷🎸🎤🎧🎵

0|0
    0|0
  • Öyle bir ses bulamazsın öyle anlamli besteler yaratan insanlar çıkmaz kolay kolay sen miş miş dinlersin o hani benim gençliğim nerede der yerle bir eder Neyi savunuyor neyi koruyor bu beni alakadar etmez gormedim duymadim gorseydim gerçekten o zaman kotu bir fikre ihtiyacim olurdu ama kisaca Mekani cennet olsun çatal atanlarin popona girsin o çatal.

0|0
    0|0
  • sevmezdim kişilik olarak..
    ama şarkıları bir başkaydı..

1|0
    0|0
  • dinleriz dinliyoruz da yani, bazı şarkıları çok iyi aslında şarkı sözleri iyi yusuf hayaloğlu söz yazarı genelde

0|0
    0|0
  • Tabii ki severim, cocuklugumdan beri.

0|0
    0|0
  • Ahmet Kaya dinleyen kimi tanıdıysam ben sadece şarkılarını seviyorum diyor. Saçma abi isterse Dünya'nın en iyi şarkı yazan ve söyleyen kişisi olsun benim hainlerle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır dinlemiyorum artık

1|0
    0|0
  • Milliyetçi bir insan bana göre dinlememesi gerekiyor. Ama malesef kime dediysem ben sadece parçasını seviyorum kendisini değil diyor. Ama dediğim gibi şerefsizin kendisini sevmeyen sesini neden sevsin ki anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde of benyine dertlendim açayım bir 35 lik

0|1
    0|0
  • cahiliye dönemimde

0|0
    0|0
  • Suskunlar dizisi sayesinde dinlemişliğim var

0|0
    0|0
  • bir kaç şarkısına kulak aşinalığım vardır o kadar

0|0
    0|0
  • Evet lise yıllarımda ünlü olmuştu hatta. Bağlamamlada şarkılarını çalar ve söylerdim hatta. Ama yurt dışında pkklıların toplantısında görünce artık dinlememeye başladım.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...