2016'da neredeyse bütün ünlüler evlendi, bunun farkında mısınız? Sizce neden bu yıl?

2016 itibariyle neden bütün ünlüler bir bir evlendi ve evlenmeyede devam ediyor.. diğer yılların hepsinden daha fazla.. Tarkan, kıvanç, merve boğulur, kenan imirzalıoğlu, kanan doğulu, sinem kobal, beren saat, muyat dalkılınç v. s... daha fazlası varda aklımda kalanlar bunlar.. bu seneni diğer senelerden ayrıcalığı ne ünlüler için?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• 2017 dede bosanirlar

0|1
    0|0
  • Fark etmedim

0|0
    0|0
  • Her yıl olur normal yani

0|0
    0|0
  • Bakalim kimler ayrilicak

0|0
    0|0
  • Tesadüf

0|0
    0|0
  • Bir nedeni olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Buyuduler artik

0|0
    0|0
    • evet çok büyüdüler.. mesela kenan imirzalıoğlu kocaman adam oldu :)

• Evet doğruu

0|0
    0|0
  • Cift olarak yazsaydin okadar fazla olmazdi :))

0|0
    0|0
  • Evlenen olduğu kadar boşanan da var..

0|0
    0|0
  • Bütün?

0|0
    0|0
  • Demek ki bu sene tatmin oldular. Ve yaşlandıklarının farkına vardılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Boş iş geliyor ünlülerin hayatını bu kadar takmak ne halt ederseler etsin hepsi televizyon maymunu sonuçta samimi gelmiyorlar

0|0
    0|0
  • Aynen, farkındayım.

0|0
    0|0
  • Bana ne yahu :D

0|0
    0|0
  • 2017 yılı boşanma yılı olacak. Not et bir yere.

0|0
    0|0
  • Ünlüler kelimesine oldum olası karşıyım onlar senin benim sayemde milyon dolarlar kazanacak lüx hayat yaşayacakları bide ünlü diye ayrım yapılacak ünlü nedir kim ki onlar yolda görüyorum yüzlerine bile dönüp bakmıyorum yanlış anlama kardeşim sorunu eleştirmiyorum fakat onların hiç bişeyi beni ilgilendirmiyor %50 si hapçı uyuşturucu bağımlısı alkolik

0|0
    0|0
    • tanımlamak için mecbur kullandığım kelime ünlüler.. sen ben gibi insanlar ama.. eve hapçısı vs... de var ama kendini bozmayanlarda var.. 2016'da çok evlenen olduda dikkatimi çekti sadece..

• farkında değildim

0|0
    0|0
  • hepsi evde kalmıştı..
    iyi oldu =))

0|0
    0|0
    • bence de.. üzülerek söylüyorum ki kalacak başka yerler yok :)

• değilim ya :D takip etmiyom

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Merak ettim şimdi. Neden mis?

0|0
    0|0
  • Tesaduftur

0|0
    0|0
  • Saydığın ünlüler bir biriyle evlendi zaten.. 31 Aralıkta Merve 1 Ocakta Murat mı atacaktı imzayı?

0|0
    0|0
    • neden 2016? 31 aralık ocak deken..!

• Biri 15 biri 16 da imza atsında için rahat etsin diye.. İlk kez birileri evlenmiyor.. Dediğin kadarda abartı bir evlilik merasimi yok zaten.. Zaten konu çok önemsiz.. Tutarlı olaydı en azından..

• yok neden o kadar sene varken 2016.. normalde kolay kolay evlenen çıkmıyorken 2016 itibariyle ünlülerin yarısından fazlası aniden evlenmeye başladı..

• Bana ne kim evlenirse evlensin

0|0
    0|0
  • Aşk yılı çünkü. canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|0
    0|0
    • evet canım kardeşim.. bu canım kardeşim lafını bir rolden hatırlıyorum ama çıkaramadım :)

• Bu yıl ask yılı

0|0
    0|0
Yükleniyor...