Aşk-ı Memnu kadar kaliteli bir proje olmayacak mı bir daha Türkiye'de?

Aşk-ı Memnu kadar kaliteli bir proje olmayacak mı bir daha Türkiye'de?Aşk-ı Memnu kadar kaliteli bir proje olmayacak mı bir daha Türkiye'de?

0|0
22|18

En İyi Kız Görüşü

• Ezel bundan daha iyi. Muhteşem Yüzyıl (Kösem olmayanı) da iyi bir proje. Hatta Türkiye için en iyisi o herhalde.

Fakat ben de bu diziyi izlemiş ve sevmiştim. Halit Ziya'yı da severim zaten. Aşağıda anlamadığım yorumlar var. Dizinin konusu ile kalitesinin ne alakası var yahu? Biri şunu akıllıca izah etsin ne olur? Error verdim.

1|0
    0|0
    • Ezel dizisini izlemedim ama evet, kaliteli olduğunu söylüyorlar.
      Muhteşem yüzyıl güzel de sadece ilk 2 sezon, sonra saçmalamışlar.
      Evet, ben de anlamadım, tuhaf insanlar... Bir de kaliteden anlamayan ben olmuşum.

• 1:20 olan türk dizisi mi var :O Bilmiyordum. Son 2 yıldır mahvettiler, beni çekmiyor artık.

Çizgi dizi izle, South Park'ı öneririm. hem 20 dakika hem de oldukça güzel :D

• Vardı en azından. Şimdi çok uzun oldu gerçekten, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2 bölümü 2:33:38 sürer, pes yani.
      South Park'ı izlemiştim, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 18

• Aşkı memnu kadar insanları gençlermizi bozan başka bir proje daha olmayacak

2|0
    0|0
  • Türkiye'de kaliteden anlama prensibi bu işte. Adamlar green screen ile yeni dünya yaratsınlar biz hala entrika.

1|0
    0|0
  • kalite? :D omg sen kesin coca cola yerinde le cola çok içiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Şu Aşk-ı Memnu'yu amma da gozunuzde büyüttünüz yaa, cok daha kaliteli yerli dizilerimiz oldu halbuki. Mesela 1986 yapımı Çalıkuşu dizisi, İkinci Bahar, Çemberimde Gül Oya çok daha kaliteliydi.

0|0
    0|0
    • Bence kaliteli değil onlar.

• Sence mi 😂😂 Kaliteden anlamadığın ortada soran kardeş.. 😂😂

• Kendiniz bir bakın İnternet'e, araştırın, 'hangi Türk dizileri en kaliteli' diye.
      Sonra kaliteden anlamayan kimmiş görün.

• Hatirla Sevgili

0|0
    0|0
  • Sağlam ironi yapmışsın sanıyorum..

0|0
    0|0
  • kalite mi? amca karısını düdüklemek mi?

1|0
    0|0
    • Konuyla ne alakası var?

• nasıl ne alaka aşkı memnuda behlül bihteri düdüklemedi mi amca karısını herkesi sıradan geçirdi nasıl ne alaka

• Finalda herkes cezasını çekmiş zaten yeterince..

• Bu mu kalite yengesiyle iliski yasamak genclere bunu benimsetmek kalite anlayısını seviyim

0|0
    0|0
  • Kalitelimi 😒

0|0
    0|0
  • Fatmagülün suçu yok, biz onu bihter sandık. 😀

0|0
    0|0
  • işte bir neslin beni böyle yıkandı.

0|0
    0|0
  • Ben o kadar iyi bir kalitede oldugunu sanmiyorum.. ama konusu iyi idi.. ondan boyle tutuldu.

0|0
    0|0
  • brezzers çekiyo onun kadar kaliteli olmasa da

0|0
    0|0
  • ensest'misin yoksa

0|0
    0|0
  • neresi kaliteli mına... yengesiyle iliskiye giriyor yasak ask yasıyor...

0|0
    0|0
    • Ee?

• @mynameisred anlastıysak sorun yok :)

• @mynameisred Çok iyi söylemişsiniz.

• Medcezir <3

0|0
    0|0
    • 1 sezonu izliyorum, ona kaliteli diyemem. Belki 2 sezon.

• ne kalitesi

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi eski versiyonu 1-97 bölümler. behzat ç ile leyla ile mecnunu daha çok sevdim ama senaryo kalitesi olarak kvnin eski versiyonundan daha iyisini görmedim türk dizileri arasında. aşkı memnu da iyidir herhalde çok meşhur olmuştu.

0|0
    0|0
    • Onları izlemedim, bakarım.

• kurtlar vadisi hadi neyse de behzat ç ve leyla ile mecnun nasıl izlenmez pişman olmazsın emin olabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 21

• Maalesef ki olmayacak. Açik ve net efsane dizidir. final bölümde %59 share alarak türkiye'nin gelmiş geçmiş en çok izlenen dizisidir. şöyle düşünün 10 evden 6'sı aşk-ı memnu izliyordu. ve 24 haziran aşk-ı memnu'nun final gecesinde tbmm'de toplanti vardi oradaki çoğunluk kadin milletvekilleri aşk-ı memnuyu izlemek istemişlerdir. Böyle bir diziydi. şu an ise izlediğim tek türk dizi Muhteşem yüzyıl kösem sultan.

1|0
    0|0
    • Ve hala tv2'de hafta içi hergün 16:00'da tekrarlarını izliyorum :)

• Valla olsada Aşk-ı Memnunun yerini tutar mı bilemem

1|1
    0|0
  • Oyuncuları mükemmeldi..

1|1
    0|0
  • Hayat Şarkısı izliyorum muhteşem diyebilirim ama Aşkı memnu gibi olamaz hiç bir dizi

1|0
    0|0
    • Ben de izliyorum ama top'uma girmiyor. Benim topum;
      1. Aşk-ı Memnu
      2. Kuzey Güney
      3. Kara Para Aşk
      4. Muhteşem Yüzyıl
      5. Güneşi Beklerken

• Bende muhteşem yüzyılı hiç kaçırmazdım

• Kaliteli miymiş

0|0
    0|0
  • Kalite dediğin buysa sen kaliteden anlamıyorsun..

0|0
    0|0
  • Güneşin Kızları❤Hayat şarkısı dizileri de çok hoş😂

0|0
    0|0
    • Güneşin Kızları'nın reytingi berbattı. Özellikle 30 bölümden sonra...
      Hayat Şarkısı daha yeni başladı, daha belli değil bu dizinin ne kadar süreceği.

• Kaliteli diziler oldu mesala Merhamet, Asmalı Konak.
    Çekim ve görsel açıdan dizi iyi olsa da oyunculuklar sevişme ve öpüşme sahnesiyle izleyiciye hitap etti, senaryo kötüydü.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de bana kaç vakit sonra dizi izletti bir tanesi; Hayat Şarkısı. Uzun süresine bile katlanabiliyorum, öyle dolu..
    Oldukça beğeniyorum ki politik gönderme bile oluyor içinde. Etliye sütlüye dokunmayan dizi havuzundan fenalık gelmişti..
    Oyunculuklar, gülücüklü diyaloglar.. Önerilir sonuç olarak.

0|0
    0|0
    • Evet, güzel bir dizi ama sonra bozulabilir Güneşin Kızları gibi.

• Kaliteli mi?
    Kocasının yiğenine göz koyan, yengesine karşılık veren toplum ahlakını bozan zihniyetlere bunu empoze etmeye çalışan dizi mi kaliteli? Bir kendinize gelin derim.

0|0
    0|0
    • Konu önemli değil, bu dizi en çok izlenen Türk dizilerinden biri. Her ülke izledi onu.
      Bir de çok iyi çekilmiş.

• Neden bu kadar izlendi sence?
      Ahlaksız, edep ve hayanın olmadığı, kimin eli kimin cebinde belli olmayan bir dizi olduğu için olabilir mi?

• Kaliteli mi? 😒😒😒😒

0|0
    0|0
  • Ahlaksizlik kalite mi oldu.. ne kadar kalitesizsiniz

0|0
    0|0
  • Bana göre kalite diriliş ertugruldur.

0|0
    0|0
  • Walla yok

0|0
    0|0
  • Oldu kii

0|0
    0|0
    • Mesela?

• İzlemesemde*

• Muhteşem Yüzyıl güzel bir dizi ama Binbir Gece'yi hiç beğenmedim açıkçası. Sıkıcı, olaylarının olmadığı dizi.

• Bunu yasata bilirsin üzülme

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin bence. Kime göre, neye göre kaliteden bahsediyorsun?

0|0
    0|0
    • Çoğunluğun görüşüne göre

• Kalite derken?

0|0
    0|0
  • Bence gelmiş geçmiş en iyi dizi Çalıkuşu'dur net.

0|0
    0|0
    • 2013 olan mı?

• Anladığım kadarıyla entrikaları seviyorsun daha çok. Çalıkuşu ağır ilerleyen diziydi romanıda öyle

• İlk bölümleri güzeldi, sonra Selim'i manyak yapmışlar, saçma oldu. Bir de bazı sahneler yoruyordu insanı gerçekten. Kamran-Feride sahnelerini beğeniyordum.

• Beren Saat gibi bir geri ze kalının el attığı hiçbir projede kaliteden bahsedilemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...