Dabbe filminin serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çoğunda gerçek olaylara yer verilmiş ve esinlenilmiştir diyor ya. Bunun için ne dusunuyorsunuz 😄

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• gerçek yaşantıdan alınmış sesler de gerçektir diyip milleti kekliyorlar ya :D

1|0
    0|0
    • Orda köyde gecen gercek ama. Köye falan gitmisler. Bitane filminde dava dosyasi hala duruo ☺

• hepsi köyde geçiyor nerdeyse ya :D

En İyi Kız Görüşü

• gercek olaylardan esinlenilmesi imkansiz ama yine de durum su ki, 1 ve 2. film felaketti gerci o yillarda bu kadar korku filmi yoktu. sonra karacadag asti kendini. turk sinemasina korkuyu oturtmaya calisiyo beceriyo da. ben normalde slasher seven bir insanim ama kacar kez izledim her filmi. yetenekli bir adam. bir ulke/toplum neyden korkuyosa onu korku filmi yapmak normal. bizim tarihimizden amerika tarihinden gecen kadar ne seri katil gecti ne de seytan hikayelerimiz var. bir cin biliyoruz o da onu eline aldi evirip cevirip onumuze sunuyor. ben severim, iyidir

1|0
    0|0
    • Aynen adam baya basardı 😄

Erkekler Ne Diyor 22

• Üstüne film zor.

1|0
    0|0
  • Saçma buluyorum.

1|0
    0|0
  • Dabbe türkiyede gelenek haline gelmiş bir başyapıttır. Komik, amatör, gibi yorum yapanlar sinemadan uzak dursun. Dabbe 6 dünyada türünün en iyisidir bana göre. Senaryo, efektler oyunculuklar harika. Filmin yönetmeni Hasan Karacadağa değinmek istiyorum. Adam gerçekten yokdan varetti. Yeni bir çağ açtı türk korku sinemasında. Bu işe başlarken "Hollywood yakında bizim korku filmlerimizi taklit edecek" diyen birisi için aksi beklenemezdi zaten. Adam hollywooda film yapıyor bizimkiler hálá türkler korku filmi yapamıyor diyor. Arada büyük bir çizgi var. Ben Hasan abinin yerinde olsam bu ülkede korku filmi yapmam. Sinemaya gülmek için giden ergenler, en arkada sevişenler, korku filmine komedi yorumunu yapınca kendini havalı gören insanlar, dini kullanıyor diyen yobazlar.. bu liste uzar gider.

0|0
    0|0
    • Uuu evet haklisin 😎 alttada biri vardı komedi maator diyen. Hasan karacadağ gercekten korku filmine yeni bir tur kazandirdi 😊

• İnsanlar korku filmi yapcam diye, insanların manevi duygularını film perdesine yansıtılmamalı ayrıca iradesi zayıf insanlar bu tür filmden etkileniyor ve çok kötü yönde etkiler bırakıyor

Sakıncalıdır.

1|0
    0|0
  • cok banal

1|0
    0|0
  • Dabbe serisi hakkında şunu söyleyebilirim ! Dabbe 2 hic olmams.. Daha 2 gün önce son serisini izledim.. Efekti ćok kullanmıslar + gerilim vardı bence korku yoktu.

1|0
    0|0
  • Birebir yaşadım ve dogrudur vardır ama musallat olmadılar olasinlarda o tür durumlarda felak nas ve ayetel kursi okuyun euzu besmele çekin elbette tabi ama ayetel kursi mutlaka okuyun çünkü okuduğunuz anda sizin görmediğiniz koruyucu melekler sarıyor etrafinizi felak nas ve ayetel kursiyi okuduğunuz da size saldirmak isteyeceklerdir.

0|0
    0|0
  • Bazı sahneler çok komik oluyor cidden, bir de araya güzel bir kız falan sıkıştırıyolar ben genelde bu iki şey için izlerim izlersem :D

0|0
    0|0
  • Komedi filmi.

0|0
    0|0
    • Evet gulerek izledigne eminim 😊

• 1 ve 2 dışında izlemedim. Evet yaşanmış olaylar diye biliyorum. Ve ayrıca film çekinirken her keze özel muskalar yapıldığını duymuşsunuzdur :D

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu tarz filmlerin cogu insanlari kötü etkiliyor, cünkü insanlarda cinlere karsi bir korku olusmasini saglayan sahneler var. Oysa bu yaratiklardan korkulmaz.

0|0
    0|0
  • Dogrudur hepsini arastirdim dabbe 5 konusunun olayi davasi bile var mahkemece dava dosyadan dusmus ve takipsizlik karari alinmis

0|0
    0|0
  • güzelll

0|0
    0|0
  • Rezillik olarak görüyorum. Toplumun temel olarak korktuğu şeylere kısa ve basit bir hikaye uydurup parayı götürüyorlar hiçbir değeri yok benim için.

0|0
    0|0
  • Cok korkunccc

0|0
    0|0
  • Tamamen komedi amatör çekimi

0|0
    0|0
    • Yok daha neler 😄

• O zaman bir yerde hani bisi takiolardi korkmadan izleyene para odulu vardi ya ona katilsaydin 😊

• Düşündüm gitmeyi sonra ne olduysa gitmedim :) yanlış anlaşılmasın korkutugumdan değil 6 7 yaşımdan beri korku gerilim kesme ne varsa izliyorum sadece tek bir filmden korktum o zamanda 7 yaşındaydım 😄

• İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Esinlenmiş yazmışlar

0|0
    0|0
  • Gerçek tabiki yoksa o senarist ve yönetmen elli yıl geçse böyle bir film yapamazdı :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim hic
    ★★★★ #Ağır - #abii ® ★★★★

0|0
    0|0
  • Beni etkiliyor ilginç bir şekilde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Komik

1|0
    0|0
  • Korkutucu gelmiyor. 1'i Kuşadası’nda çekildi, ev senelerdir bos. Okulum oradayken hep bahcesinde otururdum, bos oldugu icin😂
    Tum serisini izledim de ne bileyim ya, ugrasmadikca gelmiyorlar diye biliyorum. Oyle oldugu icin ciddiye almiyorum

0|0
    0|0
    • Anladim 😂 kusadasını bilmiyorumda o köy seysi dogruydu 😕

• Evvet, en guzeli o zaten. Kac oldugunu hatirlamiyorum ama koy olayi en guzeliydi

• komedi filmi resmen çok kalitesiz berbatt

0|0
    0|0
    • Gülerek izlemedignr eminim. Cool olmaya calısmayın.

• 21 yaşında çocuksun. 24 yaşındayım. Daha lise havasından çıkamamışsın belli.

• doğru 3 yıllık memurum bir sen akıllısın

• Tüm seriyi vizyona girdiği ilk gun kacırmadan gittim guzel ama gercekciligine pek guvenmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Uydurmalarr uydurmalarrr

0|0
    0|0
  • valla bence güzel hepsini izledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...