Survivordaki halk oylamasına güveniyormusunuz?

Ben güvenmiyorum halk degil acun devrede. Bence hersey acuna bakıyo misal semihle zafer kavga etmis ama acun semihi elemez adam reyting yapiyo sonucta olan zafere olur geçen sene turabi ne yaptiysa yanina kâr kaldi adamin, bu senede acun semihi tutacak sonucta nerde uyuz karaktersiz sinir bozucu kavgaci biri var orda reyting var kisacasi kanimca oy sistemi degilde acun sistemi var bu survivor da peki siz ne düşünüyorsunuz?

1|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tv8 deki her yarışmanın kazananlarını acun belirliyor zaten. Millette saf saf parasını sms'e yatırıyor. Hasan bora nasıl zamanında ibrahim tatlısesi piyasa da tek yapmak için piyasa mafyalığı yaptıysa, milletin ayağını kaydırıp ekmeğinden ettiyse. Fatih terim de gençliğinden beri nasıl saçma sapan lisansının elinden alınmasına neden olacak şeyler yaptığı halde arkasındaki güç sayesinde buralara kadar geldiyse, acunda paranın gücüyle piyasada kendi düdüğünü öttürüyor. Her saltanat birgün biter ^_^

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tuğba Özay halk oylamasında? 1. oldu😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk haftalarda inanırım, çünkü o kadar çok yarışmacı varken reyting ve gelir düşüşüne neden olmaz, ama sonlarda hayır, Acun'un önceki senelerde müdahale ettiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hiç takip etmem de şunu rahatça cevap verebilirim. Boşa bu konularda sorun etmeyin. Bir çok arkadaşım var her seferinde 5-10 mesaj atıyorlar. Yani seveni çok.

0|0
    0|0
    • Hele oy atanları hic anlamıyorum..

• Anlamana gerek yok ki. Eğer herkes aynı kişiyi sevseydi bu yarışma olmazdı zaten. Ona bakarsan orada nihal vardı. Eskiden arkadaşımdı, onu seven bile varsa o semihi seven her türlü vardır.

• ben oy sistemine bisey demiyorumda kavga olayinda haklı cikma olasılığın var

1|0
    0|0
  • Tugba birinci oluyorsa var bir seyler

1|0
    0|0
  • güvenmiyorum.. orada Acun Ilıcalı ne derse o oluyor!

1|0
    0|0
  • Acun ayar çekiyor

0|0
    0|0
  • Ne önemli mesele. Güllük gülistanlık heryer, refah içindeyiz düşünecek birşey kalmadı bunu düşünüyoruz.

0|0
    0|0
    • Memleketin hali icin boyle bir sey soyluyorsan artık umurumda degil bu millet Ak partiyi inatla basa getirdigi taktirde sonuclar boyle olur nokta net. Ampule oy atanlar düsünsün belki vicdanliri sizler biraz.. Benim için rahat

• Hiç izlemedim demiyorum. Bulunduğum ortamlarda mecburiyetten izledim. Ve yanımda o izleyenlerin tepkileri, yorumları, düşünceleri, hatta fanatiklikleri beni zıvanadan çıkardı iyice. Milletin işi gücü yok, meselesi yok hayatları survivor olmuş.

• Çok karamsarsın o zaman.. Kİ izleme saygi duyarim buda senin dusuncen senin tercihin

• İzlemiyorum tek derdimiz o sanki Anasını satayım.

0|0
    0|0
  • Turabinin yanına ne kar kalmıs ak adam 2 kere ust uste sampiyon oldu

0|0
    0|0
    • Hı hı acun yaptı iste adam höt höt tü adada dogukan manyoya yaptigi saygisizlik o el hateketleri daha neler neler yazssam sayfa dolar sanki dunyada bir adam o Ya olan olmus biten bitmis sadece sorum suydu halk oylamasina guveniyormusunuz?

• Fikrim yok

0|0
    0|0
  • noter tarafından onay nasıl alacak inanmıyorsan her hafta hangi notere onaylattıgını soyluyor ara notere sor

0|0
    0|0
    • Yemiyoruz canımcım orneklerini cok gorduk survivor da bu seferde yaniltmiycak ve zaferi eliycek semihe dokunmuyacak belki nezaket icabi bir cumle kurabilir o baska 😊

• Eferim böyle efendi efendi uza bakalım

• yeterin kibar davranmadım sanırım
      terket burayı

• çok önemli birşey zaten

0|0
    0|0
    • O zaman yorum yapmana bile gerek yoktu demek deger vermissin yorum yapma gereginde bulunmussun 😉

• Düsündügünün ya da yazdığının farkında olmayıp nerde çelistigini bana soruyorsan Eyvah eyvah
      .. Ben artık sana cevap bile vermem kalemimde degilsin

• her gün survıvoru izlerim yılmaz morgül idolümdü ama elendi dünde mehmet elendi semihle zafer kavga etmiş eşek zafer tam bir maymun semihi tutuyorum artık çok zeki kerimoğlunada gıcık oluyorum semihi taklit ediyo off pis acunn

• Paralavra 😂😂

0|0
    0|0
  • Semih sana uyuz geliyorsa bu senin problemin kardeş... -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güvenmiyorum.
    Tuğba birinci çıktı mesela ki o kadın artık Türkiye'de sevgisi ve haysiyeti kaçmış bir kadındır. Ama alengirli işte. Sahi akşam kim elendi? :/
    Bu arada aynen haklı olsa bile ki eminim haklı, Acun Zafer'i eleyecektir.

0|0
    0|0
    • Mehmet elendi İs acuna bakıyor aynen acun hic semihi elermi 😊

• Bak simdi olay oyle degil. Gönüllüler adasinda en cok kavga cikartip seyirci alan bir nihal candan vardi ve gitti. Yani reyting olayi elemede gecmiyor. Mesela pascal elendi. Veyatta en cok reyting getiren nihat dogan alinmadi. Bu arada Acun, benim aile dostlarimdan sayilir. Kesinlikle oylamada bir haksizlik yok

0|0
    0|0
    • Yaş 18 yaziyo aile dostunmuymus oda guzel

• Beyin bedava

• Iste kiskanclik diz boyu, mantikli bir insana bunu aciklamama gerek yok. Cuma gunu olacak olan diskalifiye durumunu izleyip, kendin karar verirsin. Diskalifiye icin 2 bilet alindi. Diiissskaliifiiyye ya semih ya da zafer. Reytingmis

• Ben bu tarz yarışmalarda ne yarışmacıların gerçek olduğuna inanıyorum ne de oyların reytinglere göre oynuyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...