Esra erol ve zuhal toparlın arasındaki musibet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaslar esra erol dün programında zuhal topal eşi ve yapımcısı hakkında cok iddialı şeyler dedi ben normalde böyle programları izlemiyorum ama dikkatimi çekince izledim. Açıkcası esra erol samimi buldum söyledikleri hakkında ama doğru mu bilemem. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangisi hangisidir onu bile bilmem gugıl dayıya sormadan.

2|1
    0|0
  • hep reyting kavgalari.

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum pekk

0|0
    0|0
  • Konu ne

0|0
    0|0
  • Seda sayanda zuhal topala dusman.. Ne topalmis be :)

0|0
    0|0
  • Reyting sadece

0|0
    0|0
  • Zuhal topal dogru konuşuyor çünkü diğerlerinin reytingi düşünce uğraşıyorlar

0|0
    0|0
  • bir ara da hülya gülben polemiği vardı

0|0
    0|0
  • Zuhal candir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Konuyu bilmiyorum ama esra erol samimi bir kadın değil hükümete yakın kişilerden her bok beklenir. Zuhal topal daha samimi geliyor.

1|0
    0|0
  • 2 programıda izlemem ve sevmem ama bir defa anahaber bülteninde zuhal topalın programında sahte nikah kıyıldığını duymuştum

0|0
    0|0
  • Konuyu bilmiyorum ama Zuhal Topal bana daha içten ve samimi geliyor cana yakın yani Esra Erol havalı bence :)

0|0
    0|0
  • Zuhal salağının, Seda Sayan'la da problemleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Vatan haininden ne beklersin?

0|0
    0|0
  • Esra Erol'u pek sevmiyorum. Kafasına göre yarışmacıları aşağılıyor, stüdyodan kovuyor falan

0|0
    0|0
  • Esra Erolu samimi bulmuyorum Zuhal Topal gayet samimi birisi

0|0
    0|0
  • Ne diye tehdit etmis ki

0|0
    0|0
  • esra erol gibi hükümet yanlısı ve yalaka gibi birinin samimiyetle alakası yok o kadının çıkar için yapmayacağı şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...