Survivor Zafer Semih kavgasında sizce ne oldu ve ne olacak?

Survivor Zafer Semih kavgasında sizce ne oldu ve ne olacak ?
Bence semih her zaman en iyi yaptığı şeyi yapıp Zafer i tahrik etti. Eğer diskalifiye olduysa da eline sağlık. Haketti çoktan. Biz ekran başında dayanamiyoruz ordakiler de insan sonuçta. Zor şartlar aclik falan değil. Bu semihle aynı adada kalmak en zor şart.

Güncellemeler:
Günaydın. Güncel
Sorum süper soru seçildi

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• semihi sevenler neyini seviyor anlamıyorum nihal i göndermeselerdi ağzının payını alırdı azda olsa

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zafer adamın mına böyle koyar işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Haketmistir ben olsam ilk hafta girismistim

4|0
    0|0
  • zafer semihe ağzını yüzünü dağıtcam diyip duruyodu 1 tane vurmuştur :D :D

3|0
    0|0
  • Şiddete karşıyım! insanları kullanarak yaşayan böyle bir zekanın çaresiz kaldığı tek durum fiziksel şiddettir. Bütün hamleler değerini yitiriyor dayak atıp bir tarafını kırarlarsa... Yani zafer öncekiler gibi sadece kovalamakla kaldıysa Semih'in planlar tıkır tıkır işliyor demektir...
    Ütopyada Semih milleti parmağında oynatmayı başardı milleti kendine köle etti, Survivor'da takım arkadaşları bunu bildiklerinden aşırı agresif davrandılar baştan beri, kendileri zararlı çıktı, Semihle aşık atacak kadar akıllısı çıkmadı...
    Oyun Dürtüsü isimli kitabı okumanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Şiddete evet karşıyım ama ağır tahrik semih başlı başına zeki falan değil kurnaz zekası varsa onu da kötüye kullanıyor dovduyse de eline sağlık. Ütopya da da gördük tuncay eline verdi semihin

• Bilmem ne olur

1|0
    0|0
  • Şöyle bakıyorum bir tanesi semihle düzgünce tartışamıyor. Hemen semihe hakaretler küfürler tehditler savuruyorlar. Adam beyinlerini aldı valla :)

1|0
    0|0
    • Kendi ihtiyacı olunca alması normal. Tartışıyorlar valla sakir sakir ama lafi dönüp dolaşıp yok yemeye yok ayline nihale getirip ihanet diyor bu zeka mi biraz objektif ol ısıtıp ısıtıp aynı şeyler. Antipatiklik akiyir her yerinden. Adadaki papaganlar semihten daha zeki

• Hiçbirinde Semih'e cevap verecek zeka yok onun işin şiddete baş vuruyorlar 😋😋

2|0
    0|0
    • Semih sandığımız kadar akıllı bir insan değil akıllı olsaydı o kadar insanı karşısına almaz di etrafında toplardı ne zaman gözünüz acilacak annlamiyorum

• @erosunoku ben tam tersine düşünüyorum. karsına aldı hepsini ben kralım diz çökün dedi 😄😄karşı takım dahil hepsi korkuyor ondan düşün attık ünlüler Ada'sında bile Semih daha popüler 😀😀

• Zafer, diskalifiye olmuştur. Semih'lik bi' durum olsa, oradakilerin yüzünde güller açardı konseyde ama hepsi üzgün gözüküyordu..

0|0
    0|0
  • Ya bırak allah aşkına açız açız diye nihalı gönderdiler şimdi de semihi çekmek dert falan korkularına adını bile yazamıyolar o İbo kalıbından utansın zaten.

0|0
    0|0
  • Semih akıllı adamdır zaferi saf buldu yolladı işte 😂

0|0
    0|0
    • Henüz belli değil kendide gume gidebilir

• Semihtenim

0|0
    0|0
  • ne saçma işlere kafa yoruyosunuz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen keşke semih gitse millette nasıl oy veriyor bu egoist insana anlamış degilim

3|0
    0|0
    • Aynen ya

• Halit ergence benziyor. 😃 çirkin değil ama memic daha güzel

• Kesinlikle 😆

• Naptı dövdü mü zafer semihi

1|0
    0|0
    • Henüz vermediler

• Baktımda gönüllülerde en çok galibiyeti olan semihmiş bence çekemiyorlardır

• Yunusla memetle oynayıp kişisel istatistiği yükseltiyor. Atakanla 8 oyunda 1 aldı. Srrkay atakandan 9 oyunda 8 alıyor

• Semihe laf yok! Her şey kas gücü değil adam zeki 😏

1|0
    0|0
    • Zekayı fitneye kullanmaktansa gerizrkali olmayı tercih ederim. Utopyada tuncay verdi eline şimdi de dominik de vercekler 😃

• Ne mi olacak? Tabikide olan zafere olacak acun semihe dokunur mu hicc gecen sene turabiyi o kadar olaya ragmen tuttu adam bu senede bu semih icin gecerli adam uyuz karaktersiz itici kavgaci e buda reyting getiriyo acuna neden elesin ki?

0|0
    0|0
    • Zafer de o mal yüzünden diskalifiye olmaz inşallah

• Evet onda biraz sapsallık var gibi ama gülümsetiyo inanı 😄

• Semih orada özellikle getirilmiş, hatta yanındaki gizem de muhtemelen bunun için para alıyor, mizansen bir karakter diğerlerini bilerek harcıyor Acun

• Olay ne

0|0
    0|0
    • Aralarında bir şey olmuş ikisi konseyde yoktu

Yükleniyor...