Survivor İzleyen Var mı?

Favorin Kim? Tugba nın birinci olması şaşırıcı değil mi var mı destekleyen? Atakan Finale Gider mi? Nagihan Needen Bu Kadar Yüzsüz? Yattara Şımardı mı? Yunus Oynuyor mu? Ezgi Güzel mi? Semih Diskalifiye olur mu?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Acunun kurguladigi bir yarışma kimi isterse onu birinci yapıyor kimi isterse onu şampiyon.. gerçi garibanlara oara kazandiriyor hakkını yememk lazim. Turabi utopya tuncay ve yetenek sizsinizdeki mersinli cocuk vsvs.. sms'e giden paralar lösemi cocuklara harcaniyor ama olsun halkı amtal yerine koyuyor yok notermiş bilmem neymiş hikaye bunlar. Semih gibi bir ruh hastasını o adada tuttuğu sürece eskisi gibi izlenmez zaten bu program. Gerçeği yamultmuş onu zafer bari diskalifiye olmasa bu ruh hastası yüzünden. Yarışma programi değil egosu tavan insanlarla dolu dedikodu programı mübarek

0|0
    0|0
    • İzliyon ama belli.

• kısmen haklısın da Avatarda Yok bnlar İyi izle araştır.

• Ya allah aşkına su acunun programını izlemem diyen kafaları anlamıyorum gidip saçma sapan evlilik programlarını izleyen insanlar gelmiş acunun programına laf yapıyor kaliteli yarışmalar avrupai düzeyde saçma sapan kurgusu klasik saçmalık dolu dizileri de unutmamak lazım.

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemiyorum sözde ünlüler hiçbirini tanımıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asla acun kanali izlemem.

0|1
    0|0
  • Nagihan in sürekli dönmesi tuğba yı saymasi tuuba nin işine geldi hepsine güzel bir cevap verdi o yüzden birinci oldu. atakan finale gider ama neden bu kadar ezgiyi istiyor onu da anlamış değilim. s yunus oynamıyor. ezgi vücut olarak iyi ama yüzüne bakilasi yok Bence en güzel memiç aralarında. semih yine azmettirmistir zafere zafer de dayanmamıştır sınır oluyorum su semihe

0|0
    0|0
    • relax :D ezgi guzel hak yeme

• Hayır ben güzele güzel derim ama ezgiyi beğenmiyorum ne performans ne de güzellik olarak karakteri iyiye benziyor ama yinede bilinmez. ergen gibi dediğin kız türkiye birincisi hatirlatirim 😆

• Demekkii karakterini sevmeyince tipi de kötü geliyorr :D Tugbada 1. oldu dünn :dd

• Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?😄

0|0
    0|0
  • Damlamız bir tanemiz <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...