Zuhal Topal'a karşı Esra Erol ve Seda Sayan'ın yan yana olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Bana göre yanlış Zuhal Topal'a güveniyorum böyle bir şey yapmaz 1 kişiye karşılık 2 kişi hiç adil değil.

• Zuhal topal haklı
    47% (35)50% (18)48% (53)Oy Ver
  • Esra ve seda haklı
    53% (39)50% (18)52% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• üçüde haksız bunlar gündeme gelebilmek için hazırlanmış oyun izdivaç programlarına nasul inanıyorsunuz anlamıyorum :)

1|0
    0|0
    • İnanmak değil bana göre zuhal masum

En İyi Kız Görüşü

• Olay ne arkadaşım bilmiyorum da?

1|0
    0|0
    • Zuhal topalın programına seda sayan ve sevgilisi bir aday göndermiş şehitler varken burda oynuyormusunuz diye protesto ettirmişti

Erkekler Ne Diyor 9

• Esra aplam yapar

1|0
    0|0
  • tabikide zuhal haklı seda sayan ne kadar şeref yoksunu biri olduğunu gösterdi.
    esra desen dünkü mal

1|0
    0|0
  • olay nedir ki?

1|0
    0|0

• Zuhal topalın programına seda sayan ve sevgilisi bir aday göndermiş şehitler varken burda oynuyormusunuz diye protesto ettirmişti

• Zuhal topal haklı

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal haklı tabiki. Evet Allah Rahmet etsin şehitlerimiz var. Ama zaten terörü yapanların isteğide bu. Yani insanlar eğlenmesin, sürekli korku içinde yaşasın ve normal yaşamlarında hep ölüm korkusuyla yaşasın istiyorlar. Ama umursamaz görünürsek o teröristlerin amacına ulaşmasını engellemiş oluruz bence.

0|0
    0|0
  • seda nın çevresi çok fazla geniş , zuhali harcar :D

1|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de zuhal tam cükülecek kadın

0|0
    0|0
  • Zuhal topalın askerleriyiz

1|0
    0|0
  • Esra ve seda haklı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Onlar hiç olmasın bence. İnsanlar onları nasıl izliyor gerçekten anlam veremiyorum. Bu tarz programlar kaldırılmalı.

1|0
    0|0
  • Zuhalı kıskanıyorlar

1|0
    0|0
    • Aynen hepsi bir oldu karalama kampanyası başlattılar

• Saçma konular bunlar

1|0
    0|0
    • Çok güzel soru seçildi saçma falan ama

• Hepsi show

1|0
    0|0
  • ne olmuş ki?

1|0
    0|0
  • Zuhal kaliteli

0|0
    0|0
  • o iddialar ne derece doğru bilemeyiz ki doğuma gözü yaşlı giden esra erol falan falan

0|0
    0|0
  • Zuhoş haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...