Sizce usta komedyenlerin sayısı azalıyor mu? Zaman artık değişmedi mi?

Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama git gide usta komedyenlerin sayısı azalıyor yani küfretmeden komedi yapanların sayısı azalıyor gibime geldi sizde öyle düşünüyor musunuz? yeni komedyenlere bakıyorum hiçbirisi Kemal Sunal gibi değil Levent Kırca gibi değil herkes şov yapma derdinde halkı güldürme derdinde değil aksine şov yapma derdinde bide Acun Ilıcalı tam şov adamı milleti boş ve kurgu yapımı şeylerle oyalıyor Sizce usta komedyenlerin sayısı azalmıyor mu artık herkes menfaat peşinde ve hiçbir komedyeni beğenmiyorum (Kemal Sunal Levent Kırca ve Şener Şen hariç) diğerleri hep yapmacık hiçbiri doğal değil zaman artık çok değişti diye düşünüyorum

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz yapamıyoruz bu işi bel altı hep

0|0
    0|0
    • @sefillssa aynen biz zaten yapamayız ama yapan yapıyor Mesela Recep İvedik ana avrat küfür ediyor öyle hafif küfürler de değil gerçi Kemal Sunal'da ederdi küfür ama ağır küfürler etmezdi

• Kemal Sunal bir başkaydı

Erkekler Ne Diyor 2

• Bwbim gözümde en iyi komedyen şener sen. Kemal sunak onun dişinda kimseyi beğenmem. Suanki sanatçılardan komedyen yok sebeklik yapıyorlar tipleri uygun değil senaryolar kötü

0|0
    0|0
    • @eşekliprens111111 aynen hepsi şebeklik peşinde adam gibi komedyen yok anlaşılan iyi komedyenlerin sayısı azalıyor artık küfür bile öğrendik Recep İvedik'ten sağ olsun kendisi

• yalakalık yapmaya çalışan spikerler köşe yazarları varken komedyen aramak ayıptır https://www.youtube.com/watch?v=AsHdjyubt_c

0|0
    0|0
Yükleniyor...