Oyuncuların birçok kişiyle öpüşmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rolleri gereği oyuncuların birçok kişiyle öpüşmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir oyuncuyla evlenmek ister miydiniz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cok normal karsiliyorum, rol bu adi ustunde. Bir oyuncuyla evlenmedim ama iliskim oldu, sorun da olmadi. Kendim de oyuncularin farkli insanlarla öpustugu seyler cektim, asla sorun olmadi. Öpusmeyi felaket gibi gören zihniyeti de anlamak icin cok caba sarf ettim, gercekten anlamakta gucluk cekiyorum.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyunculuk yolunda ilerliyordum. En son bir filmde rol alcakti, sırf Öpüşmek ve sevişme sahnesi olduğu için kabul etmedim. Akrabalarım izleyecekler, yüzlerine bakamam ve kendime bunu yapamam. Tiyatroya devam ediyorum ama oyunculuk yapan biri ile Allah korusun evlenmem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• evlenmek istemezdim haklarindada hicbise dusunmem istedigini yapabilirler.

1|0
    0|0
  • Bu Olayda Kadın Erkek Hiç Önemli Değil Her İkiside Araba Kiralama Şirketlerindeki Arabalara Benzerler.

#Bkz. Fatmagül

0|0
    0|0
  • Namus kavramı yok ki.

0|0
    0|0
  • hayır..
    benim kaldırabileceğim bir durum değil..

0|0
    0|0
  • Rolleri gereği nedir? her önüne gelenle öpüş sonrada rol gereği deyip kurtul.

1|0
    0|0
  • Daha ne kadar alçalabilirler ki?

0|0
    0|0
  • Niye evlenmiyeyim ki? Oda insan hatta cogunzaman daha guzel oluyorlar

0|0
    0|0
  • Mezhepleri geniş

0|0
    0|0
  • Zenginse neden olmasın Cansu Dere mesala

0|1
    0|0
  • Hadi onlar rol gereği yapıyorlar ya her hafta ya da ay başka biriyle öpüşen ne oluyor.. onunla evleniliyor da oyuncu ile neden evlenilmesin

0|0
    0|0
  • Herkes yapamaz. Eşine yaptıranda normal bir birey olamaz. Şüphe duyarım.

0|0
    0|0
  • O... puulugun adi olmus sanat adina yapiyorum bu kadin ya da erkek farketmez

0|0
    0|0
  • Ben istemem valla

0|0
    0|0
  • cibilliyetsizlik arsızlık namussuzluk haysiyetsizlik şerefsizlik

0|0
    0|0
  • para için en basit yolu seçen insanlardır birgün paralarının kaynağı kesilir ama ticaret yapıp namusuyla yaşayan insanda para kaynağı hiç kesilmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben evlenmezdim eşim bana özel olmalı, iyi şeyler düşünmüyorum. ahlakından vazgeçmiş insanlar onlar

0|0
    0|0
  • Para için bedenlerini satmaktan başka bir şey yapmıyorlar 💏💏💏💸💸💸

0|1
    0|0
  • Midesizlik

0|0
    0|0
  • ne güzel işte rol bahanesiyle çeşitlilik yaşıyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...