Breaking Bad mi Prison break?

Yen bir diziye başlıyıcam
Şimdiye kadar
Lost
The Walking Dead
Shameless
Game of Thrones ( en iyisi )
izledim

• Breaking Bad
    67% (16)45% (10)57% (26)Oy Ver
  • Prison break
    33% (8)55% (12)43% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Baya yorum yapmışsınız ama biri iyi biri kötü diyo anlaşılan izlemeden olmuyucak :D ikisinide izlemiyicem

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Prison break hayatımda izlediğim en kaliteli dizilerdendi. Hatta belki de en kalitelisi. Pişman olmazsın.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• prison break çok güzeldi çok severdim Wentworth Mıllerin gey olduğunu öğrenene kadar :) hayal kırıklığı :)

0|1
    0|0
  • Breaking bad tabii ki

0|1
    0|0
  • Prison Break izle ama tadını çıkararak.

0|0
    0|0
  • Orphan black :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Prison break

0|1
    0|0
  • Prison Break
    Ezel
    How I met your Mother
    HOUSE m. d
    İşler güçler

0|1
    0|0
  • İkisini karşılaştırıyor olmanın ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksın izlediğinde.

30 prison break 1 breaking bad etmez...

0|0
    0|0
  • Iki diziyi de izledim. Breaking bad açık ara önde. Bunu imdb'deki sıralamada da görebilirsiniz
    Bana göre neden bb daha iyi
    1-bb daha gerçekçi, prison break biraz daha kurgusal
    2-iki dizinin başrolü de dahi olarak gösteriliyor.. ama bb'deki Walter white karakteri iliklerinize kadar hissettiriyor
    3-çoğu amerikan ve Türk dizisinde şu problem vardır. Çok iyi başlarlar ama sona doğru boka sararlar. Çünkü iyice ticari bir hal alır. Mesela lost... nerde ilk sezon nerde son sezon. Prison break'te de aynı problem var.. fakat breaking bad, her sezon daha da güçlenerek ilerliyor
    Iki dizi de çok iyi ama breaking bad daha başka...

0|0
    0|0
  • ikiside efsane dizi. Hızlı heyecanlı olsun istiyorsan Prison Break. Fazla aksiyon olmasın ama zevkli olsun diyorsan Breaking Bad.

0|1
    0|0
  • Breaking Bad'i fazla abartıyolar. İzlediğim en kötü dizilerden biriydi kendisi. Daha 3. bölümden dizinin ne şekilde devam edeceği ve finalinin nasıl olacağı belliydi.
    50 dakika boyunca ağır ağır ilerleyip, bölümün sonunda seyirciyi kandırıp şaşırtan bir sahneyle nasıl 'efsane dizi' olarak anılıyor anlayamadım yani.
    Sen prison break izlemeye başla :D

0|0
    0|1
  • Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Breaking bad vazgeçilmez prison breakde bir okadar güzel the walking dead <3 game of thornes yeni sezonu çktımı onun :D lost ilk sezondan spoiler yedm 2. sezon ortalarnda braktm :D shameless izlemedm sen izledigine göre iyidr bnde izlcem :D aynı dizileri izlemsz aynı kafadnz ondan izlcem :D

0|0
    0|0
  • Ikiside guzel aga. senin izlediklerinin hepsini izledim bende. gayet guzel diziler pisman olmazsin

0|0
    0|0
  • www.hdfilmcehennemi.com/.../

bu da iyi zombi sever isen

0|0
    0|0
  • Prison siddetle

0|0
    0|0
  • mi den nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • kıyaslamak bile hata breaking baddeki psikolojik gerilim karakterlerin ruh hali değişimi iyi kötü sorgulaması izlediğim hiç bir dizide yoktu. ikisini de izledim aşağıda yazan arkadaş çok haklı gerçekten de 30 prison break 1 breaking bad etmez. ne beklediğine bağlı tabi bir de derinlik gerçekçilik yaşayan karakterler istiyosan breaking badin üstüne tanımam. sürekli macera olsun her bölüm merak ettirsin şaşırtıcı olaylar üst üste olsun dersen prisonu seçebilirsin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...