Olacak O Kadar'ı bilen var mı aranızda eskiden izler miydiniz nasıldı Olacak O Kadar?

Arkadaşlar hatırlar mısınız bilmiyorum ama bundan 10 sene önce Levent Kırca'nın yazıp yönettiği Olacak O Kadar vardı sizce nasıldı Olacak O Kadar bana sorarsanız ben çok beğeniyordum açıkçası en azından şimdiki gibi aşk dizileriyle halkı uyutmuyorlardı bence güzeldi siz Olacak O Kadar'ı nasıl buluyorsunuz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bilmezmiyim ne gülerdik birde eskilerden bizimkiler var sen bilirmisin o diziyi daha öncelerinde Dallas ve yalan rüzgarı vardı bizim zamanın dizileriydi

0|0
    0|0
    • @saplama Dallas ve Yalan Rüzgarı'nı bilmezdim ama Olacak O Kadar'ı bilirdim güzeldi ama şimdiki diziler pek sarmıyor kurgudan ibaret Olacak O Kadar en azından halkın sorunlarını anlatıyordu şimdiki televizyoncular nasıl şov yapıp para kazanırım onun derdinde

Kızlar Ne Diyor 4

• Komediyi Müslümnlıkla dalga geçmekte bulan bir gurup topluluk işte. Kaliteli oyunlarını severdim ama bazı sahneleri İslam'la çok fazla dalga geçiyordu bu yüzden izlememeyi tercih ettim.

0|0
    0|0
    • @Sunsett-t şimdiki dizilere ne demeli onlar da haram ilişkileri özendiriyor Müslümanlığı baltalıyor

• o yüzden hiçbir diziyi de izlemiyorum zaten. Bazı seçici davrandğım diziler hariç. Çünkü ewett maalesef ki böyle yapıyorlar.. Düzgün konusu olanları tercih etmeye çalışıyorum.

• Defalarca izlesemde aklimda pek yer etmemis hatirlayamadim :)

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum

0|0
    0|0
  • izlerdimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...