Survivor'un gerçekçiliğine inanıyor musunuz?

Adamlar aç karnına o güneşin altında, nasıl öyle hızlı ve seri olabiliyorlar anlamış değilim. Aç karnına biri için o parkurlari tamamlamak gerçekten olağanüstü bir güce sahip olmak gerekiyor. Ben onların aç karnına o performansı sergileyeceklerine inanmıyorum şahsen. Siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
20|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Grrcek yoksa nasıl zayıfladınlar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Tabiki aç değiller ben 2 öğün tam yemezsem tansiyonum düşüyor onlar iki balık iki hindistanceviziyle öyle koşamazlar

0|1
    0|0
  • İzlemiyorumki

0|1
    0|0
  • Ya Acun söylemişti. Biraz yemek veriyorlarmış zaten yarısmalardan önce. Ve zaten aşı vs olup gidiyorlar.

0|1
    0|0
  • Survivora katılan biri adadaki olayların bir kısmının tiyatro senaryo olduğunu söylemişti sonra Acun medya dava açtı gerisini bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Yarışmalardan önce küçük sandviç yediklerini kendileri de söylüyor zaten. Yoksa mümkün değil.

0|1
    0|0
  • Onlar yemek için o performansı gösteriyorlar. Acun yarışmacılara yemeği göstermese orda kimse kılını bile kıpırdatmaz. Herşey yemek için

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum, ağızları hiç mi kokmuyor :D

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Ya arkadan az birşeyler yiyorlar. orda bin tane çalışan var onlar birşeyler yerken yarışmacılar bakıyor mu onlarada veriyorlardı illaki

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum. Kurmaca..

0|1
    0|0
  • Pek izlemiyorum ama gerçekten insan çok dayanıklı bir bünyesi olmadıkça açlığa o kadar dayanıp bir de üstüne zorlu engelleri aşmakta zorlanır.

0|1
    0|0
  • oyun oynamadan önce meyve verıyolar gayet gercek hepsi

0|1
    0|0
  • Onlar zaten tamamen aç değiller ki günlük enerji miktarını karşılayan diyetler yapıyolar

0|1
    0|0
  • Aslında evet ama zaten tamamen ac degiller pirinc un veriyo acun ve hinstan cevizi bade dedikleri seyi tüketiyorlar zaten. e arada balikta tutsalar daha ne ☺ Ac kalmiyorlar ama o kadar besine benimde o performansları sergileyecek halim kalmaz hem acsın hem sıcak çeliski var açıkcası

0|0
    0|0
  • Ben gerçek olduğnu düşünmüyorum. Hepsi izleyici çekmek için sanki sizce?

0|1
    0|0
  • aç oldukları kesin ödül yemegınde öküz gibi yiyorlar ve hepsi de o kadar iyi aç rolü yapamaz kaybedenın yuzunden belli oluyor aç kalacagı, oskarlık oyuncu mu bunlar tokken aç rölü yapsınlar

0|0
    0|0
  • Televizyonda gördüğünüz hiçbir şeye inanmayın demişti birileri sanki :D inanmıyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Yemekde yerler y*r*kda yerler ahahahaha:D: D

0|0
    0|0
  • acun zaten günlük olarak hayatta kalıcak kadar yiyecek birşey verdiklerini söyledi zaten kaldıki adada pirinç ve unları var balık tutup yiyolar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben inanıyorum

0|1
    0|0
  • Adamlar zayifliyor ağa, hemhap felan veriyorlar bir tane muz felan maça cikmadan önce bayilmasinlar diye ama aclarmis yani

0|1
    0|0
  • Düşüncem ve kesine yakın ihtimalle doğru olan şey bir tv dizisinden farksız olduğu. Acun bey reytingleri artırmak amacıyla yazıyor senaryoyu. Farklı bir düşüncem de yarışmalarda taraflar bütün varını yoğunu koyuyor oralara müdahale yok (aralara ufak olaylar eklenebilir reyting amaçlı duygu sömürüsü vs. sakatlanma hüzünlenme sahneleri ama efor sarfedip yarışıyorlar yinede) lakin adadaki olaylarda ve konseyde özellikle sms onlarında oynamalar olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • tvde alayi fake bro.

0|1
    0|0
  • inanmak değilde ne olduğunu biliyorum:)))
    dinleyen var mı bilmem ama mesela pascal radyoda bile açıkladı nedir ne değildir:))) kim ne zamana kadar nasıl anlaşma yapıyo vs vs

0|1
    0|0
  • Gördüklerimizin gerçek olduğuna inanıyorum ama söylediklerinin değil.
    İlla ki gıda takviyesi yapılıyor, belli başlı ihtiyaçları karşılanıyordur.

0|1
    0|0
  • Tamamen yalan dolan bir yarışma ünlülerin olduğu yerde aç kalmak olur mu ya

0|1
    0|0
  • Yalan olduğu şurdan belli geçen sene hilmicemin saçlarına dikkat ettiniz mi bilmem ama 2 aydır yıkanmayan birinin deniz suyuyla o saçı yapması biraz zor 😉

0|1
    0|0
  • Yarışmadan önce enerji hapı veriyo acun onlara :D

0|1
    0|0
  • yani ben de pek inanmıyorum ama kilo veriyorlar nasıl oluyor ki :)

0|1
    0|0
  • benim tahminim, vitamin hapi aliyorlardir, birde dogal yasam diyorlar ama bayanlarin bacaklarinda tüy cikmiyor, erkeklerinde gövdelerinde , sakallari haric, madem dogal yasam , tüylenecek bitlenecekler.

0|1
    0|0
    • Televizyona çıktıkları için belli başlı ihtiyaçlarını karşılamak zorundalar

• Sadece oyun günlerinde vitamin veriyolarmışşş

0|2
    0|0
  • Tabi ki hayır

0|1
    0|0
  • her türlü olasılığı göz önünde bulundurmak lazım nede olsa yanlarında degiliz dimi

0|1
    0|0
  • Hayır. Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...