''Sevgilim Başkasıyla Yatabilir Bunu Aldatma Saymam'' diyenler var mı aramızda?

varsa beni bir aydınlatsın bu aldatma sayılmıyorsa eline çocuk verince mi aldatmış oluyorsun... yoksa bu şey demenin başka şekli mi

''sevgilime de izin vereyim de bende rahat rahat yapayım'' ya da

''bende biliyorum sana yetemediğimi git başkasıyla yat yeter ki beni bırakmaa''

0|0
21|32

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalık o zaman herkes arkadaş kalsın birbiriyle yatsın sevgili olmanın hiç bir anlamı kalmamış artık geçmişi önemsiz geleceği önemsiz yok benleyken başkasıyla yatsın bunlar büyüyor yetiştirdikleri nesilde bunlar gibi sonumuz hayır olur umarım genişliyoruz hemde çok hızlı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamet kopsa da rahatlasak diyorum sadece.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• yürek yiyenler öne çıksın bakalım :D

2|0
    0|0
  • Geçen bu konu üzerine bir soru geldi. Altında çok çıktı bu görüşte olanlardan.

1|0
    0|0
  • Dur alnıma gav. at yazayım o zaman sorun olmaz benim için

1|0
    0|0
  • Ben aldatma sayarım ki öyle de zaten saymam diyenler genişliğin kitabını yazmıştır. Sevgilim sadece benimdir başkasının olamaz asla paylaşmam

1|0
    0|0
  • Şu gavatın sözünü paylaşıp durmayın. Milletin ahlakını bozuyor. Kadınları ahlaksızlığa teşvik ediyor.

1|0
    0|0
  • yok öyle genişlik...

1|0
    0|0
  • Yok artık. Var mıdır öyle bir güzel kardeşim :)

1|0
    0|0
  • Gönlünden geçmişse yeter bence. Fiziksel temas ç bile gerek yok. Aklından o fikir geçti mi bitti o iş

1|0
    0|0
  • Derin düşündüğünü sanan aslında ilişkileri çok yüzeysel algılayan bir insan yorumu sadece.

1|0
    0|0
  • Ya hadi ordan derim. O ne la öyle öyle adamlık mı olur sorma böyle sorular geniş gevsek insanlar onu yapanlar

1|0
    0|0
  • Yanlis dusunce

1|0
    0|0
  • şöyle bişi var eğer uzun süre birlikte olmalarına rağmen kız erkekle ilişkiye girmiyorsa bence izin verebilir başka kadınlarla birlikte olmasına.

1|0
    0|0
    • şöyle bişi yaptım diyorsun

• yani tabiki ama tek mantıksız olan tarafı bu değil zaten... hayır madem ilişki de yok o zaman neden bunun adı sevgili? arkadaş olun ya da madem bu kadar uzadı o zaman evlenin... e evlenmeyecekseniz de ayrılın... hayır ayrılmakta istemiyorsanız birlikteliğin amacı ne şimdi =\\

• arkadaş ya da kanka olurlar seks yoksa farkında değiller :D

• Kavatlık modunda arkadaş demek ki

1|0
    0|0
  • Çok şükür güzel kardeşim değilim

1|0
    0|0
  • Gavatlık.

1|0
    0|0
  • sevgililik arkadaşlık diye insanların ürettiği birtakım kavramlar var bir de vicdan ve mantık var insanların ürettiği aldatma vs. kavramları bir kenara bırakırsak burda bir kız ve bir erkeğin birbirini sevmeleri ve birbirlerine bağlanmaları söz konusu birbirlerinden karşılayacakları şeyler de ruhsal ve cinsel tatmindir buraya kadar tamam peki bu iki şahıs birbirlerini seviyorlar diye başkasını sevemezler mi? tabi ki sevebilirler tek eşlilik iyidir çok eşlilik kötü diye bir kavramın hiçbir mantıksal veya bilimsel ispatı yoktur tamamen toplum ön yargısıdır ben özgürlükten yanayım isteyen tek kişi ile yetinsin isteyen birden fazla kişiyi de sevsin anlayışlı olun dürüst olun güvenilir olun

0|0
    0|0
  • oha manyakmısın birader kim buna göz yumar resmen cukgold olur bu ya

1|0
    0|0
  • hayırdır benım sevgılıme kımse benım gıbı bakamaz dokunamaz ellerını kırarım

1|0
    0|0
  • ihanete hainliğe giriyo

1|0
    0|0
  • Ahahah -0 beyin düşüncesi işte

1|0
    0|0
  • Yeni nesil gavatlik açıklaması.

1|0
    0|0
  • O zaman sevgilinde başka biriyle yatsa onu da mı hor görmicen saçma bence 👎

1|0
    0|0
  • Pezevennktir onu diyen açık net.

1|0
    0|0
  • Tamamen yanlış

1|0
    0|0
  • admin olsam banlardım.

0|0
    0|0
  • ya sizin yeriniz yurdunuz neresi bana neden böylesi denk gelmez arkadaşş :D

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi geç kocam yatabilir saymam diyen bile var.

0|0
    0|0
  • Ülkem insanıda bozulmaya başladı...
    Öyle birşey yaparsa eğer duvarı kırmızıya boyarım >:(

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Sevgilim başkasıyla yatarsa kafasını keser aleme ibret olsun diye elimde gezdiririm, net. 🔪

1|1
    0|0
  • Aldatma nadir diye sormak gerek gizli karşı tarafın haberi olmadan yapılan bir şeydir ama burada izin var ve gizli de değil buna aldatma denmez yani iki tarafın rızası varsa

1|0
    0|0
  • hayatımda duyduğum en saçma şey

1|0
    0|0
  • yo yapamaz gözünü çıkarır yediririm lan..

1|0
    0|0
  • Düşünmüyorum. Sevgilim yaparsa (ki 2 yıllık ilişkim sonucu aldatıldım da) mutluluklar diler geçerim ama eğer benim güvenip ömrümü verdiğim, soyadını aldığım adam bunu yaparsa kan çıkar.

1|0
    0|0
  • Benim haberim olmadığı sürece her haltı yiye bilir. Buna izin veriyorum ama ki haberim olursa yakalarsam o zaman olayları gör sen.

1|0
    0|0
  • Hos durum olmasa gerek

1|0
    0|0
  • böyle geniş mideli olmadığım için sağol allah

1|0
    0|0
  • Yok artık daha neler imkanı olamaz

1|0
    0|0
  • Hayır. İmkansız öyle bişey

1|0
    0|0
  • Baskasiyla yatabilir,.

1|0
    0|0
  • O kadar geniş değilim başkasıyla yatıyorsa biter

1|0
    0|0
  • Bu kadar genişlik olamaz diye dusunuyorum bizim ülkemizde

1|0
    0|0
  • Picligin luzumu yok

1|0
    0|0
  • İmkanı yok ya..

1|0
    0|0
  • Biz sevgiliyken ne bok yaparsa yapsın takmam banane. Evlendikten sonra sıkıyorsa yapsın.

1|0
    0|0
  • O kadar gevşek degiliz🔪🔪

1|0
    0|0
  • Yo. Cinsellik yaşadığın an sana duygu yaşatır. Boşaldiktan sonra duygusal anlamda bir sey hissetmiyorsa aldatmak saymam bende. Yemek yemek gibi bisey

0|0
    0|0
  • Ohaa ohaaa abi çivisi çıktı lan olum akliniz i başınıza getirin bu ne lan

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce sonra başkasıyla yapmamalı. Evlendiği eşiyle ilkleri yapmalı. Analda evlenincede yapmamalı haram ve sakıncalı

1|1
    0|0
Yükleniyor...