Dünya üzerinde Monica Bellucci ve Penelope Cruz'dan daha çekici ve seksi kadın yoktur. Sizce?

Dünya üzerinde Monica Bellucci ve Penelope Cruz'dan daha çekici ve seksi kadın yoktur. Sizce?

Monica Bellucci

Penelope Cruz

Güncellemeler:
Bakın dikkatinizi çekerim güzel demedim! çekici ve seksi yok dedim.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha çekicileri bile vardir. At gozluğunu çikarip etrafina bakarsan etrafinda bile bulabilirsin. Ön yargin çok yersiz. Ayrica bir bana micekici gelmiyor onlar 😒😒

0|0
    0|0
    • daha çekicileri yok be güzelim. çocuk yaştaki sübyanları güzellik abideleri diye bize yutturmaya çalışıyorlar. bunlar gerçek kadın, albenili ve gerçekten seksi.

• O zmn kimse kusura bakmasin benim içinde francisco lachowski, Felix bujo ve chraistian collins dışındaki hiç bir erkek karizmatik, yakişiklı, ve çekici değil . Ama ne bunlar beni bulcak, nede onlar seni. Aci ama gercek bu😞

• Penelope Cruz dünyanın en itici insanı falan ya

1|0
    0|0
    • Pedro Almodavar filmlerinden bir haber yurdum kadını söylemi.

• Lol kere lol x2.
      O kadar tutarsız ve çelişkilisin ki daha fazla yazmamaya karar verdim. Yahu sen benim ne okuduğumu, nelerle meşgul olduğumu, ilgi alanlarımı bilmeden "Kapasitesi sınırlı, sözcük dağarcığı 3-5 kelimeyi geçmeyen biri" diyebiliyorsun ama "yaa bilinmezliklerr:(" diye ağlıyorsun o kadar komik ki ya.
      Oyunculuk karşılaştırmıyorduk en son kontrol ettiğimde, Penelope başarılı ve iyi bir oyuncu ancak dış görünüş bakımından dünyanın en itici insanı ve bu konuda Eva'nın ve diğerlerinin eline su dökemez.
      Farklı görüşlere bu kadar kapalı bir dar kafalıysan neden soru soruyorsun ki? Herkes senin güzel bulduğunu beğenecek mi yani? Cruz'u güzel değil itici bulduğum için kültürsüz, kapasitesiz mi oldum ya gerçekten rezillik loll

• büyüde gel

• Su monica belluci nin nesi var

0|0
    0|0
    • havası, albenisi, kadınsılığı, cazibesi sabaha kadar sayabilirim.

• Penelopenin neresi seksi anlamadım da üstteki kadın taş

0|0
    0|0
    • Pedro Almodavar filmlerinden bir haber yurdum kadını söylemi.

• Ne alaka olum üsteeki kadını çok beğeniyorum ve esmerim. İlla senin dediğin mi olacak. güzellik görecelidir. Kendinde kronun tekisindir eminim

• Sarışınlara aptal diyen beyin yoksunlarindanmisin yoksa sende.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...