ZENNE filmi yönetmenleri evlenmiş. LGBT evlilikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

16 yıllık düzenli ilişkilerinin ardından Malibu'da evlenmişler. Günümüzde bir çok kişi kısa dönemli aşklar yaşarken onların 16 yıl sonunda tüm eleştirilere rağmen böyle bir yol seçmeleri bence cesaret isteyen ve aynı zamanda da güzel bir şey. Düşünsenize, bir çoğumuz kısa zaman içinde ayrılık yaşarken...

İşin diğer boyutlarını karıştırmadan yorumlarsak takdir ettim kendilerini. Ancak ilerde bu çiftin de çocuk sahibi olmak isteyeceği gerçeği var. Peki ama diyelim ki taşıyıcı anneyi ya da evlat edinme şeklini tercih ettiler. Çocuğun psikolojisi ne boyutta olur? Tartışmaya açık bir konu...
ZENNE filmi yönetmenleri evlenmiş. LGBT evlilikleri hakkinda ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yetişkin birey arasında vuku bulan bir olay bu. Alan razı satan razı durumu yani.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tartismalara son vermek icin arastirmalar yapildi uzun bir sure once. Ve boyle ailelerde yetisen cocuklarin diger cocuklardan hic bir acidan geride kalmadiklarini ve hatta fazlasiyla mutlu oldugunu aciga cikardilar

0|0
    0|0
    • Olabilir. Ben herhangi bir araştırma vs okumadım. Sadece kendi görüşüm. Sonucda toplum tarafindan yeterince baskiya ugrayan bir kesimin çocuğu olacaklar ve bunun uzerlerinde etkisi mutlaka olur. Ve bir de şu kismi var isin; dışarıda bir çok arkadasinin kadin annesi erkek babasi var iken onda sorgulamaya ve akil bulanikligina sebep olacaktir.

Erkekler Ne Diyor 6

• lut kavmi torunlari insallah coluk cocuk karistirmazlar bu hastalikli beraberlige yazik olur o gunahsiza

0|0
    0|0
  • Berbwt igrenc ya

0|0
    0|0
  • kiyamet yakin

0|0
    0|0
  • bok çukurunda yüzünlerden iğreniyorum

0|0
    0|0
  • bize ters aga

0|0
    0|0
  • bir bulantıdır hissettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana göre cesaret isteyen falan değil tamamen hastalıklı bir durum. Lût kavminin helak olduğu gibi helak olmasalar bari lgbt midir nedir o tayfa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...