Eşcinsel evlilik hakkın da ne düşünüyorsunuz?

Bana biraz garip gelsede öyle evlilikler var.Eşcinsel evlilik hakkın da ne düşünüyorsunuz?
Caner Alper ve Mehmet Binay bu iki yönetmen evlendi toplumca bunlara pek alışık değiliz ama kınamıyorum sadece garıp gelıyor.

Güncellemeler:
detayyy

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mide bulandirici 😠

2|1
    0|0
    • mantıken öylede yasamayan bılmez tabı

• Bişi demiyorum...

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• ailem eşcinselliğe az çok saygıları olsa sevdiğim kadınla evlenirim bir ömür boyu mutlu olurum

1|0
    0|0
    • ılgıncmıs hakkında hayırlısı

• bu arada lut kavmi filan hikayeleriyle de moralini bozma, öyle olsa escinsellik sodom'dan önce var olmazdi ki bilindigi gibi antik misirda bile vardi.

• @robbaggio lut kavmi evet çok korkuyorum okudum her okuduğumda ağlamışımdır. ama fakat onlar cinsel sapkını olan kişiler. ben öyle değilm şükür

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben escinsel degilim şükür ki ama bazen onlari anlamadigimizi dusunuyorum.. onlarin elinde olan bir durum degil bu ayıplasan da vazgec desen de o kisiye o oyle oldugu icin elinden birsey gelmedigi icin o sekilde kendini kabul edicek cunku baska sansi yok. Herkesin kendi tercihi ya.. özgürdür herkes, onların iç dünyalarına saygılı olmamız gerekiyor bilmiyoruz neler yaşadıklarını.. onlarda bu durumda olmak istemezlerdi bence ama öyle yaratılmişlar işte.

1|0
    0|0
    • Öyle yaratılmadılar oyle oldular..

• herkes özgürdürrr

1|0
    0|0
  • bende evlenicem kim ne diyebilir ki? annem babam ailemmisin ki karışıyorsun? kimene

0|0
    0|0
    • sana ne dedım be ustune alma

• sus lütfen lan canım susarmısın 😂

• tamam baby :)

• Garipserim ama insanların kendi tercihi. Zamanla da olsa saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • lut kavmi

2|0
    0|0
    • @uğurcan_97 sende söyle eş cinsel ne demek

• eşcinsellik kişisel kimliktir cinsel yönelim değildir özünde. 15 yaşına kadar farkeder normal bir insan bunun dışındakiler anca cinsel fantazi arayışıdır.

• Irkı, Dini, Cinsi Ne olursa Olsun Saygı Duyarım

1|0
    0|0
  • Ben pek hoş bakamıyorum nedense

1|0
    0|0
  • Avrupalilasiyoruz :)

1|0
    0|0
  • Olabilir yani bunlarn tercihi bu dimi o zamanda herkese saygı duymak düşer

0|0
    0|0
  • Türkiye'de de yasallaşmalı.

0|0
    0|0
  • Gereksiz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Ha Safiye&Faik çifti, ha bunlar. Farklı bir şey yok bence.

2|0
    0|0
  • Evlilik hakkındaki görüşlerimle aynı şeyleri düşünüyorum, iki kişinin bir evde yaşaması hayatı paylaşması falan- bunlar çok büyük kararlar bence. Aile kurmak-bağlanmak... Bunlar toplumca gitgide beceriksizleştiğimiz konular, bu evliliği yapan iki kişinin aynı cinsiyette olmasını tartışıyor olmak rahatsız ediyor beni. Ne güzel- iki insanın mutluluğu söz konusu; bir kadın bir erkek, iki erkek, iki kadın...

0|0
    0|0
  • omg asla onaylamıyorum

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım..

1|0
    0|0
  • Unutmayın insanları yalnız Tanrı yargılar.
    Herkes özgür isteyen istediğini yapabilir
    Saygı duyuyorum :)

1|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum.

1|0
    0|0
  • olmaz öyle şey ya yapanlarda aklında sorun var bence

1|0
    0|0
  • Dinimize uygun şeyler değil iğrenç birşey

1|0
    0|0
  • Sevgili olmalarına bir şey demem ama evlilik ne?

0|0
    0|0
  • Yurtdisinda evlenmislerdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...