The Originals ı izleyen var mı nasıl izlenir mi başlayıp başlamamak arasında kaldım?

valla bir başlayıpla başlamamak arasında kalmışım inanılmaz yani gece gündüz gözüme uyku girmiyo. uff neyin detayını anlatayım mına koym şu detayın zorunlu olması ne kadar salakça bişeydir ya

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Guzel dizi ama biraz sıkıcı. Bazen cok uzatiyorlar. Gecen sene season 1 bitirdim. Sonra baslayim derken gecen hafta basladim 2nci seasona ama episode bitiremedim. Sana bagli. Aslinda guzel ama turk dizileri gibi bazi konulari uzatiyorlar

0|0
    0|0
    • evet dün gece ilk bölümünü izledim sıkıcı geldi açıkçası imdb den nasıl 9.1 puan almış bilmem

• Hikaye si guzel ama buna da sabir lazim 😂

• Ben yıllar önce vampir günlüklerine başladım sırf yarım kalmasın diye hala izliyorum. Bu da onla alakalı diye başladım ama artık sıkmaya başladı beni. İzlesen belki hoşuna gider ama izlemesen de bir şey kaybetmezsin :D

0|0
    0|0
    • bende izlediydim aynı senin gibi yarıda bıraktım şimdi bu originals onun devamı mı yoksa farklı bir versiyonu mu

• Vampir günlüklerindeki karakterin hayatını anlatıyo. Yani kişi olarak bağlantı var ama vampir günlükleri izlemeyen de anlar yani onun devamı değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla kardeşim bence başla yeni bölümü bugündü izledim abi gözüm sulandı bir sahnede ya ya bir dizide hem dram hem aşk hem aile hem aksiyon hem macere olabilirmi muhteşem birşey ya Forevor Klauss :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...