Supernatural izlemek günah mıdır? ya da yabancı dizi izlemek?

kimi yabancı dizide erotik sahneler oluyor kimisindede melek şeytan vs falan oluyor (supernatural gibi) sizce günah mıdır izlemek?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Supernatural izlemek günah olabilir çünkü içeriğinde çok şirk unsuru var. Bir de tanrının kardeşi çıktı geldi :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi izlemek günah değildir. Ancak supernatural gibi dizilerde Allaha şirk koşuluyor bu tür dizileri izlemek günahtır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaw ne günahi ya. Sanki baska günahlar kalmadi, dizi izlemekden ne olacak? Bir kere yasiyoruz, tadini cikar ve okadar sartlandirma kendini, rahat yasanmaz öyle.

0|1
    0|0
    • diyosun

• p*rno izlediğimi veya desteklediğimi nereden çıkardın? Afaki balon şeylerle gelme bana kadıncım. Ben milleti yönlendirmenş eleştiriyorum.

• @CapkinRomeo ok olabilir. Bende sana aciklamami yazdim. Hadi iyi günler.

• hıı gunah evet

1|1
    0|0
  • İnanıp kendini kaptirmadigin sürece günah olmaz bence

0|1
    0|0
  • yapma evladım , yapma çocum , yapma kuzumm :)))

0|1
    0|0
  • Nip tuck izlesen napardın acaba?
    Çok günah hepsi. 😀

0|0
    0|0
  • Şaka, değil mi? Yani şaka yapıyorsun, ciddi değilsin bunu sorarken? Supernatural izlemek günahsa şayet, ben en büyük günahkârım.

0|0
    0|0
  • Oha demek istiyorum çok pardon Şu an resmen şok oldum şu soru karşısında şaka falan dimi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sehvet edici unsurlar bulunursa evet. bide bazi seyleri empoze ediyorlar teen wolf mesela bende izliyorum ama eşcinselligi felan normal biseymis gibi gosteriyorlar lakin bizim ulkemizdekiler daha sapikca bence

0|1
    0|0
    • kardes ingilizceni gelistirmek icin youtubeda bir adam var ingilizce dersleri yaz cikar zaten yani diziyle ingilizceni biyere kadar gelistirebilirsin bide gunah degil diyen cahillere aldiris etme disarda bakmadigimiz kadınlara tvde bakinca caiz mi oluyor bos bos konusuyorlar.

• Gunah degilde bilincsizce izlemek cok dogru olmaz.
    Hani ordaki seylere inanmaman lazim. Yok tanrinin kiz kardesi falan var ya.
    (Bazilari inaniyor)

0|1
    0|0
    • knk inanmıyorum ama ne bileyim izleyince içim daralıyor mecburumda ingilizcemi geliştirmem için izlemem lazım

• Ya kankk bilincle izliyorsun sen birsey olmaz. Eritik sahne 11 sezon boyunce toplam 7 8 tanedir o kisimlarda da fazla dikkat etmeden izlersin. Onun disinda eglenceli dizi bir zarari olmaz sana.

• eyw

• Valla günahsada 10 sezon girdim o günHa

0|1
    0|0
  • Günah tabi. Özellikle supernatural gibi mistik diziler diger tarafta 3x gunah olarak yaziliyor. Ben mesela x-files izledim, ona 5x gunah yaziliyor. Gunah puanlarimdan bayagi dustu. Artik hesaplamayi biraktim. Buradan eig alinca a gunah puanlarim artiyor. Neyin kafasisiniz?

0|0
    0|0
  • O çok saçma bir dizi

0|0
    0|0
  • 11 sezondur işliyorum ben o günahı :D

0|0
    0|0
  • Oha. Din böyle saçma birşey değil lan.
    Nefes almakta günahmış la havle.

0|0
    0|0
  • Şaka mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...