Halen çizgi film izleyen var mı?

Ben çok seviyorum çünkü çok masumlar. Orada aldatma yok nefret , entrika yok sadece eğlenme var. Sünger Bob'a bayılıyorum.

Halen çizgifilm izleyen var mı?

0|0
23|42

En İyi Erkek Görüşü

• Bende severim ama entrika yok mu kesinlikle hayır. İsimleti hatırlamıyorum ama çocukken çok sevdiğim sponge bob tan o solucan mı plankton mu nedir resimdeki en sağ alttaki ne entrika yapıyordu. Mesela :
    Spoiler: bir bölümde bizim yengeçin burgerciye gittiği zaman kayıp düşüyordu ıslak zeminde (amerikada da yasalae gereği bu tarz durumlarda tabela konulması lazım yoksa dehşet para cezası var bkz. starbucks ta bardakta sıcak yazmıyor diye zengin olan müşteriler). Sonra gidip bizim bücürük arkadaşımız sahte rapor alıyordu ayağını alçılatıyor vs. mahkemeye veriyor bu yengecin (yengeç mi emin değilim neyse o kırmızı hayvan ıstakoz mu anlamam) burgercisini ve burgerin tarifini vermesi için tehdit ediyordu neyseki bizim cool ama biraz saf ayrıca salak sponge umuz duruma el atıp işi düzeltiyordu ve mutlu son. O plankton bücürünün yaptığını samanyolundaki kaynanalar yapmadı sonuç olarak çizgi filimler bir aşkı memnu dizisi kadar entrika barındırır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• İzliyorummm :D

0|0
    0|0
  • Küçük kardeşim var... Haliyle bazı günler 7/24 Cartoon Network izleniyor. Bazıları var oturup ben de onunla izliyorum. Gumball var bir tane, çok güzel bak o :D

0|1
    0|0
  • Mutsuz olduğum zaman bazen izliyorum,
    kısa süreliğinede olsa dertlerini izlediği ekrana gömüyor insan

0|0
    0|0
  • Gumball en sevdiğim on numara espriler dönüyor. Bazen düşünüyorum bu çocuklar nasıl anlıyor bu esprileri diye.

0|0
    0|0
  • varr

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum hala :)

0|0
    0|0
  • yakaladığım zaman kaçırmam ;)

0|0
    0|0
  • Ara sıra

0|0
    0|0
  • Denk gelince

0|0
    0|0
  • şirinleri izlerim

0|0
    0|0
  • Ve sübliminal mesajlarrrr

0|0
    0|0
  • TMNT
    the penguins of madagascar
    sünger bob
    izliyorum

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Cocuklugumda izledigim cizgifilmleri gorsem izlerim

0|0
    0|0
  • Hiz izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Sünger bob pek izlemedim ama bazen canım sıkıldığında çizgi film izlerin eğlenceli olıuyo😂

0|0
    0|0
  • Sence nickime bk😊

0|0
    0|0
  • Izlerimm

0|0
    0|0
  • İzliyorum...

0|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır çocukkende izlemezdim.

0|0
    0|0
  • Ben izliorm

0|0
    0|0
  • varrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • pokemonn

0|0
    0|0
  • Subliminal mesajlar var ama

0|0
    0|0
    • olsun en azından aşk yok nefret yok entrika yok yalakalık yok sadece eğlenme var

• @rapstar53 ilgisini cekebilecek yarim milyon şey var onları izletebiliriz. Eğitici ve eglenceli. Neyse hayırlısı diyelim

• amin Allah sonumuzu hayır eylesin artık insanların kendi tercihlerine kalmış karışmak bize düşmez

• Ben. Ara ara açar Beyblade Tsubasa falan izlerim

0|0
    0|0
  • bu yaştan sonra işim olmaz

0|0
    0|0
  • Arada akşamları bakıyorum öyle eğlenceli😁

0|0
    0|0
  • Sirinleri izlerim birde sürekli dizi birde keloglan masalları eski bölümleri daha güzel

0|0
    0|0
  • Geçenlerde arkadaşlarla oturduk pokemon izledik :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...